Reese Witherspoon hraje v této akční komedii vzornou a snaživou policistku, jejíž svěří do ochrany klíčového svědka v soudním procesu s vlivným mafiánským bossem. Svědek je vlastně ona - sexy manželka místního drogového dealera (Sofía Vergara). Když se o tuto dvojici začnou intenzivně zajímat najatí zabijáci a zkorumpovaní policisté, nezbývá jim nic jiného, jen se vydat na útěk napříč celým Texasem. (Forum Film CZ)

ABLABLABLA

Jaká to hrozná kravina! Ale kravina, která Vás prostě na jedno zhlédnutí pobaví a pak ji vypustíte z hlavy a za rok si nebudete vůbec pamatovat, o čem to bylo. Jen že Reese tam chodila v prďáckých kalhotech a Sofía tahala kufr plný lodiček z bílého stříbra, diamantů a nevímčehoještě. Ty dvě spolu překvapivě v těchto rolích tvoří docela dobrou komediální dvojku, i když na druhou stranu vás někdy zase iritovaly. ()

kaylin

Vzhledem k tomu, že zde byla jedna nebo dvě scény, kde jsem se zasmál, tak i nějaké ty body dám. Ale tohle je prostě ten typ komedie, které nemám rád. Vzhledem k tomu, že zde nejsou pořádné vtipy, tak je polovina filmu jen uřvané bláznění, kdy se někdo hádá, někdo na někoho křičí anebo jen křičí. Tohle pro mě prostě není humorné. ()

blackrain

Já jsem si vůbec nedokázala představit, že by Reese Witherspoon se svou postavou mohla hrát roli policajtky. Podle tohoto filmu zřejmě může a nedělá jí to žádné problémy. Čekala jsem trochu víc bláznivin. Jako fórky týkající se výšky jsou fajn, ale jen na chvilku, pak omrzí, protože melou pořád to samé a to se samozřejmě oposlouchá. Český dabing to zabil. Napodobovaný španělský přízvuk byl hnus. Vždyť Sofia Vergara mluvila česky jako nevkusná ruská matróna a to se nedalo poslouchat. ()

..Lucas..

Jediným velkým kladem na tomto filmu je jeho úvodní dvojka. Sofíu i Reese mám hodně rád a šlo jim to spolu skvěle. Jen škoda toho příběhu, nic nového a většina vtipnějších věcí byla už v traileru. Naprostý průměr. Snad se nám tyhle dvě krásky sejdou i jindy :) ()

Patw

Na Hot Pursuit jsem se těšil protože jsem si byl vědom faktu, že se u sledování filmu odreaguji, usadím a prostě si vychutnám těch osmaosmdesát minut s Reese Witherspoon a Sofíou Vergarou. Film zřejmě útočí na cílovou skupinu 'fanoušci pravé blondýny & a té Kolumbijky co vtipně mluví' - (Ani si nechci představovat jak dopadla dabovaná verze filmu!) - aneb skupina, která kina moc nenaplní. Já sám jsem od film očekával, že spousta vtipů bude zaměřená právě na druhou zmiňovanou, která bude mluvit a nikdo jí přes její akcent nebude rozumět, ale ačkoliv její akcent celkově hraje svou roli zas tolik vtipů na její účet rozhodně nepadlo. Co mi na filmu opravdu vadilo byly nesmyslně dlouhé scény, které ačkoliv měly být vtipné naopak působily křečovitě. Vadily mi momenty ve kterých se ječelo, protože ječet tyto dámy rozhodně umí ale čeho je moc toho je příliš. Ovšem celkově nejde o špatnou podívanou - svůj účel to splní, divák vypne a i když se musí snažit aby se bavil nakonec pár skvělých komediálních momentů dostane. ()

Dont

Občas jsem se i docela zasmál, takže úplně mimo to nebylo, ale těch trapných a nevtipných situací bylo bohužel víc. Navíc film je děsně uřvaný. Přemýšlím, kdo je cílovou skupinou podobného snímku a proč Reese do těchto filmů vlastně chodí. Je fajn, že si ze sebe dokáže udělat legraci, ale i tak by nemusela brát každou štaci... ()

Miseet

Zcela průměrný film s průměrným příběhem a průměrnou zápletkou. Jediné, co bylo nadprůměrné byla Sofia Vergara. ()

Aljak

Čože? A ja že Reese Witherspoon už po tých mnohých skvelých hereckých výkonoch už nie je odkázaná na to, aby brala role v takýchto tuctových, toľko krát recyklovaných, "naháňačkových" policajných filmoch. Mám pocit, že všetko toto už raz bolo - takže trochu prekvapenie. Ale vďaka vydareným dialógom, ktoré boli naozaj vtipné, to malo aspoň ako tak priemernú úroveň, a tak to bolo a celkom pozerateľné a napokon celkom fajn. No a treba uznať, že Reese a Sofía sú naozaj kočky. ()

Figu

Jo jo, občas to tak bejvá. Upoutávka na pět hvězd, film na jednu! A tak to vidím i já. Spousty debilních frází a dialogů, spousty stupidity a spousty zabitého času. Na Vergaru a Witherspoon se dobře kouká, ale v jiných filmech. Zde je to tak špatné, že stěží dávám tu průměrnou známku. Slabota za 50% ()

M.i.k.e

klasická "komedie" o ničem,která je ve výsledku spíše otravná,než aby byla jakkoliv vtipná...člověk si až říká,jestli to herečka formátu Reese Witherspoon má zapotřebí...ale zase s ohledem na její poslední filmy asi jo...40% ()

kaposlav

Párkrát tam bol vtipný moment, nuž nemôžem si pomôcť, ale na mňa to pôsobilo ako ďalší diel nejakého úspešného filmu. Humor bol už silený, a miestami nefungoval tak ako mal. Niečo ako Policajná akadémia 5 a 6, či Sám doma 3 a 4. Buďto to tie herečky nezahrali dosť výstižne, alebo sa to stratilo v dabingu, ale nebolo to ono. Škoda, lebo som cítil dobrý potenciál, ale podľa mňa bol premrhaný, lebo sa to isto dalo spraviť lepšie na 3* aj viac. Niekto to pomrdal! ()

Streeper

Těšila jsem se na něco podobného, jako je Pravá blondýnka, ale dostala jsem něco, co mě skoro nebavilo. Ani jedna z hereček nebyla vtipná, i když se snažili, tak to vypadalo spíše až křečovitě, herečky hodně křičeli a někdy toho bylo opravdu hodně, jen ať není pokračování. ()

bourec

Sice to chvílema odkazovalo na takový ty starší krimi komedie z konce minulýho milénia,ale film doslova zazdila ústřední dvojice,která pro mě nesnesitelně prkenná,rozječená(i zásluhou posrannýho dabingu),a chvílema dokonce na pěstHroznej film.30%. ()

Rodriguez

Celkem vtipně šlapající akční komedie o dvojici daleko nesourodých žen - snaživé policajtce a naivní dámičce. 55% ()

cariada

Pohodová akční komedie, která nenudí, ale ani nijak nevyčnívá. Ta policajtka byla dobrá, jak nestále se snažila dělat vše podle předpisů. ()

dubinak

Obvykle na tento typ filmu nějak nečekám, ale Hot Pursuit jsem docela dlouho vyhlížela hlavně kvůli traileru a hlavní ženské dvojici. Bohužel do traileru byly vloženy tradičně nejlepší a nejvtipnější momenty a ničeho dalšího se člověk moc nedočká. Sofia Vergara se mi překvapivě líbila mnohem víc než Reese ve své trochu otravné robotické roli, ale její výstup neurazí. Víc než docela malé množství humoru mi vadil příběh, který nebyl zrovna nejatraktivnější a zpětně bych si nedokázala uvědomit, kdo přesně za co mohl. Objektivně je to ale za tři průměrné hvězdy, protože svůj účel to splnilo. ()

carly

Zabavnejsie ako so predpokladala. Ma to dobre tempo, chemia medzi hlavnym duom funguje na vybornu, je tam aj ar zvratov, ktore sa mozno daju cakat od zaciatku, ale mna prekvapili. Ma to dobru hudbu a obsadenie. Je to super oddychovka. ()