Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Kingjiri

Mel Gibson ve formě, nehollywooskej závěr a obstojný akční scény jsou jediný klady tohohle bijáku. Akčních scén je bohužel hrozně málo a většinu stopáže tvoří pokus o sblížení v rámci dost ujetýho rodinnýho setkání po mnoha letech (otec kriminálník a dcera feťačka). V těhlech momentech jsem se fakt nudil, až se mi ve výsledku zdálo neuvěřitelný, že stopáž nedosahuje ani hodiny a půl. Ač je mi to líto, tak na tři hvězdy s čistym svědomim prostě jít nemůžu. ()

Charlie84

Opět se potvrzuje, že na tyhle postmoderní emancipované fláky nejsem. Kdybych chtěl inteligentní vztahové drama o komplikovaném vztahu otce a dcery, nebudu si pouštět akčňák s Melem! K***a! Což jsem vlastně stejně neudělal...protože akční to fakt není, gradace nulová, drajv nulový, Mel to dává hodně od srdce, ale k čemu to? Je to fakt marnost a přitom to mohlo být tak dobrý. Nesmyslná kombinace prvků a žánrů. Nesmyslná! A končím nebo budu zase nadávat. K...!!!! ()

Dm1tr1j

Skutočná hlúposť, toto natočiť je ako natočiť hodinové video o tom ,že po alkohole ste opitý..a komentuje to niekto s hrubým hlasom a vymetenou hlavou. ()

Luisis

Prázdná slátanina čehosi. Někdo tomu říká příběh, ale já vidím vyčpělý scénář na jednu A4. Kdyby tam nehrál Mel je to jen obyčejné Bčko s 30% hodnocením. Celkem zklamání - 66% ()

DAPDO

Už mě to stokrát ohraný téma jak otec zachranuje dceru, začíná pěkně srát. S tím se snad roztrhl pytel v poslední době nebo co...Podle názvu, podle obsahu a podle Gibsona jsem čekal úplně jinou jízdu, než jsem viděl. Trochu šmrncu to dostává, když Mel shodí vousy, jenže za první to je skoro ke konci filmu a navíc bez nich vypadá né jak motorkář, ale jak kdyby jezdil na tříkolce. Když k tomu připočtu krajně nesympatickej výkon hlavní ženské představitelky, tak mi bylo úplně jedno, jak to celý dopadne. ()

emdvojka

Tento film nieje výnimočný svojim obsahom a príbehom už vôbec nie, je však odlišní svojou atmosférou a postavami. Tentokrát je opäť línia akčného typu "musím ťa zachrániť, pred zločincami, si moja rodina" zachovaná a však charaktery sú vykreslené pomerne v inom duchu, ako pri ostatních snímkoch tohto žánru. Otec je bývaly alkoholik a člen motorkárskeho gangu, ktorý aj vo vyššom veku stále pôsoby drsne pričom mu asistuje jeho dcérenka, ktorá je namočená v drogách... A k tomu to celé šlape na plný plyn a nezastaví sa to vlastne až do konca, čo je super. Ako bonus tu potom máme nádych 90. rokov, ktorý je cítiť v každom zábere, a čo si budeme hovoriť Mel Gibson je tu mrte na koni... ()

bararich8

Celkem nudný béčko, které hlavně ke konci nedokázalo ani pořádně zaujmout. Gibson si asi chtěl ještě na starý kolena zahrát na tvrďáka, což se mu sice povedlo a akce byla drsnějšího ražení, ale příběhově to kulhá na obě nohy, což nespraví žádné množství alkoholu, drog, nebo povedených dcerušek. 2* ()

papaguy

Vrcholem filmu byl začátek s náboji. Ušel i autobiografický úvod Gibsona na Anonymních alkoholicých. Pokud se divák úvodem moc navnadil, ostrouhal mrkvičku. Slabinou filmu jsou bohužel dialogy. A nakecá se tam toho opravdu hodně (občas by bylo lepší, kdyby se mlčelo). Notorický neherec Gibson se s tím naštěstí moc nemaže a Moriaty mu zdatně sekunduje. A celkem to mezi nimi funguje. Ale šestnáctku v 22 letech uhraje snad jen Christina Ricci. Konec scénaristé pořádně zakukali. Mohlo však být hůř. Ale taky líp. Když tam pak vyskočil sicario potetovanej jak jakuzák, začalo být zjevné, že to je celé bžunda ušitá na míru Gibsonovi. ()

Kubeska

Bohužel se jedná o snímek z ranku „za korunu kornout". I přestože Melu Gibsonovi role bezuzdného otce, jehož vzezření je poznamenané pobytem ve vězení, sedla, tak se jedná pouze o průměrný akční film. ()

Hpatrik

Mel Gibson se svou vrásčitou, životem ošlehanou tváří hraje věčně naštvaného bývalého člena moto gangu - no tomu prostě musíte baštit i s navijákem! Po všech těch jeho kontroverzích mu tyhle role drsných típků neskutečně sedí. Tohle je navíc schopně natočené, má to drive a za mě i povedený závěr. ()

Torgal

Gibson budí rešpekt aj v šesťdesiatke a je škoda, že ho pred kamerami nevídame častejšie. Tu jeho charizma ťahá celý film, ktorý je kupodivu viac o zbližovaní sa medzi otcom a dcérou než o drsnej akcii, ktorej tu veľa nie je. 7-/10 ()

dalziel

Z prvu skôr psychologický film ako akčný ,ale aspoň mal Mel čas navážať sa do Mexikánov. Atmosféra hustne každou sekundou a smeruje k neodvratnému stretu.Vyvrcholenie  je nabušené perfeknou akciou. ()

Franc1s

Nebýt tady Mel Gibson, ani na to nekouknu... :) Mohlo být klidně více akce, spíš se kecalo, ale i tak pohodová odpolední jednohubka. Ale asi už to nepotřebuju vidět... 6/10 ()

bakeero

Mel pořád umí. A je škoda, že v Hollywoodu je v nemilosti, protože jeho drsňáci nám prostě chybí. Kdyby se v závěru zbytečně netlačilo na pilu a nechtělo se přijít s nuceným "šokujícím" zamotáním, byl by výsledný dojem ještě lepší. I tak ale lehce nadhodnocuji a dávám 4*. Více na Filmfanatic.cz. ()

mogul01

Velké překvapení, film který ani chvíli nenudí a drží diváka v napětí až do konce. Mel Gibson jako vždy vynikající. ()

West

Celkem zklamání,.. po dlouhé době novej film s Gibsonem, od kterého jsem čekal daleko víc. Scény které se tvářily drsně, byly spíš jako parodie a vykrádačka z komanda a 96hodin. Upřímně mít takovou dceru, tak ji v tom průseru nechám vymáchat, protože její role byla na facku. Tohle už nezachrání ani Melovo charisma, bohužel. 40% ()

Demonic189

Nekompromisný a surový akčnák, ktorý má v tej záplave digitálnych omaľovánok na svete ešte stále svoje čestné miesto. Výborná stopáž, geniálny Mel (ten jeho hláškujúci drsňák je S.U.P.E.R.!), ultrasexy dceruška, jednoduchý dej, smutný koniec, prestrelky - proste paráda! Logika síce občas zahapruje, ale to sa dá odpustiť. Palec nahor! ()

Psycho.R

Mel is back. Poslední dobou se mi stává, že filmy vidím na dvě až tři shlédnutí, ale u Krvavého otce jsem nedokázal ani odejít na záchod. Příběh není příliš originální, ale scénář je vychytaný. Po dlouhé době akčňák (leč akce tu zase tolik není), který se nebere vážně, Mel hláškuje, místo toho, aby se schovával před střelami prochází klidně po karavanu. Navíc jsem tu zaklédl několikrát jakousi satiru na dnešní společnost, viz. např. hned první scéna, kdy si může nezletilej koupit náboje do bouchačky, ale alkohol až od jednavaceti. Vřele doporučuji a je mi líto, že jsem to neviděl v kině... Ps. Diego Luna by měl hrát více. ()