Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

papadoce

Výživné, drsné, so slušnými dialógmi, s dobrým príbehom. Melovi rola sadla jak riť na šerbel. Taký drsný, starý, pokerovaný motorkár s popanetou rozmaznanou fuchtľou verzus mexické kartely a gangy Alabamy. Krátka minutáž tomu až škodila, normálne by som prijal 20 minút navyše a to je niečo čo som ešte v histórii recenzií nenapísal. Miestnych 62 ani nekomentujem, proste by som vzal vaše ruky s vystretými prstami a skúsil s nimi zastaviť naštartované zadné koleso motorky. To by mohlo veci definitívne vyriešiť. Parádna prašná jazda s výborným finále a očakávaným koncom (jediná slabina filmu, plus tá minutáž). 85-90%. A dávam PÄŤ. ()

Romeroo

Můj druhý festivalový zářez dopadl o dost lépe než ten loňský první. Tedy pokud opomenu, že na půlnoční projekci se dostavilo stádo ožralých hovad a členové karlovarského gangu "kočičí pracky". Film samotný je klasický moderní akčňák, který ničím nepřekvapivý, navíc celkem nepříjemně tlačí na diváka, chce ho totiž rozesmát a to se povede málokdy. Akční stránka v pořádku, Melovi nelze taky nic vytknout a pár scén má tendenci příjemně diváka přikovat do sedačky. Konec bez překvapení.... ()

makakus

Velmi povedený akčňák na nenové téma otec zachraňuje dceru ze spárů gangsterů a la série s Liamem Neesonem. Ale lepší režie, herecké výkony, kamera, dialogy, skoro všechno. Obzvláště scény se staříkem business-nacistou jsou hodně originální a působivé. A Gibson krásně září. A potěší i ne-happy end. Bohužel to až nepochopitelně sráží poslední minuta s kýčovitým dovětkem / monologem dcerky. Je s podivem, že tvůrce nenapadlo na finále nic lepšího. Mimochodem, překlad názvu je taky děsný. ()

lucky.loo

Nemůžu říct, že zklamání, spíše naopak a kdyby šla udělit půlhvězda byla by tam, musel jsem se kouknout kolikátý ročník vlastně Mell je a na 60 let má pořád fazónu😉. Hodnocení: 70% ()

intro

Hlavním plusem je jednoznačně Mel. Paráda. Jinak je to v celku průměrný akční film s obehranou zápletkou. Ovšem kvůli Melovi si film určitě zaslouží šanci na shlédnutí. Dávám 65% ()

vieriX

Potenciál tu byl obrovský ale zůstal né tak úplně využít.Mel Gibson tu je skvělý a jako bývalý člen motorkarskeho gangu mu všechno uverite. Co naopak je mírné zklamání je akce které je v celém filmu tak 30 % zbytek je spíš psychologický. ()

HEED

Po celou krátkou stopáž se nic neděje. Napětí jsem ani nečekal. Mel Gibson, leč má asi něco nacvičíno, se vůbec nepředvedl. Úvodní akce v karavanu byla parádní, to je asi tak vše. Kdyby tak natočili další smrtonosnou zbraň. Nuda, nuda a zase nuda. ()

DJ Kritik

Tak toto nie. Ako reklama na nejakú tequilu, alebo klip do pesničky je to postačujúce, ale ako film je to pre mňa neprijateľné. To, že sa niekde nadáva a strieľa celý film, neznamená, že ide o dobrý akčný film či niečo podobné. ()

johnsnow

Tak toto hej, síce akcie poskromne ale tie hlášky, no rehotačka neskutočná. HERCI: Mel ako fotrík zbavený závislosti a vracajúci sa do starých koľají je výborný, jeho dcéra fešná a ich vzájomné poťahovačky a hádky my vykúzlili úsmev na tvári. Ostatný nemali veľa priestoru ale aj Kirby ako mentor alebo ten nájomný zabijak boli fajn. AKCIA: Skromnúčko, čo je škoda lebo je naozaj skvelá, krvavá ale tak nevadí. PRÍBEH: Podľa mňa celkom dobrý, síce trošku klíše v niektorých situáciách ale ako celok dobré. 5* zaslúžene. ()

siver

Super Bečkovej akční film. Nechápu, že tomu někdo dá tři hvězdy. Má to drive od začátku až do konce. A mel to zahrál velice dobře ()

XXXXXXXX

Čekáte-li akční thriller, budete zklamáni. Značně prošedivělý Melouš tentokrát asi čtvrtinu filmu zuřivě nahání jedno ze svých antikoncepčních selhání, dalších 30 minut si neúspěšně hraje na otce a v závěru sníží stavy mexické náplavy. Do toho sem tam bravurně odsedí další sedánek AA a pokud se jeho dcera neuchlastala xmrti, sedí na jednom takovém čajánku doteď. ()

juditik

Najväčší ''wtf?! ... no to snáď nemyslí vážne?!'' moment bol, keď si Gibson ostrihal/oholil bradu...ale teraz vážne, film má určité rezervy, uznávam, ale Melovi rola pekne sadla, stopáž aj dialogy sadli, duo fucked up daughter a bad daddy tiez sadla, a o skloňovaní slovíčka fuck ani nehovorím...všetko sedí, tak prečo nie, odo mňa silné 4*. ()