Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

kokofek

Mel Gibson stárne a neumí se s tím poprat.Tato potřeba ukázat světu,že ještě nepatřím do starého železa,že vypadám chlapsky a tím i sexy, je u mužů tohoto věku velmi častá.Někteří časem a někteří bohužel nikdy dojdou k poznání, že chlapský šmrnc tkví v něčem jiném než mít svaly,rvát se a dobře střílet.Nuda. ()

Saxos

Kvalitní béčkovka s bývalým pekelným andělem Mellem, chránícím svoji dcerku. Hlavně nepřemýšlet. ()

Goumen

Fajn akční podívaná, Mel Gibson už dost zestárnul, ale pořád má styl. Příběh je naprostá klasika a ničím nepřekvapí ()

Ace.A.T.L.

Takový správně našlapaný, ale nic spešl. Krimi honička s Melem v čele, což tomu dává parádní grády. Neni to nic, co by trhalo rekordy, ale rozhodně to zaujme a potěší. Na to, kolik Melovi je, jede jak mašina. Dívá se na to dobře, jen tomu schází drobet toho něčeho s N. Ale i tak, je to ode mě za pěkný 3* a DOPORUČUJU ()

veverysiak

Napriek viacerým kontroverziám mám Mela radšej ako iných drsných kovbojov, preto ma dosť zasvrbí, keď ho musím vidieť v podobných céčkach, síce jeho prítomnosť zodvihne ako-tak úroveň, ale aj to je málo, toto je dosť kostrbaté, prehrávané, umelo ceriace zuby a zákonite stupídne, takže 35%. ()

DjLibnei

Gibson byl famozní. Jak po vizuální stránce, tak po herecké. Prakticky si to odedřel celé sám... Potetovaný gang měl jasnou pachuť záporáků, někdy i fakt strašidelných. Výborné scénky na motorkách, dobré vtípky, rozumná stopáž filmu a dobrý dabér. To vše musím ocenit. Ano, je to trochu klasický film, ale mě to opravdu sedlo, jako bych se díval na mladšího Clinta Eastwooda a jeho Grantorino. 80% ()

Paserak

No, upřímně...kdyby tam nehrál velký Mel tak by tohle dílko šlo rovnou na videokazety a kinům by se obloukem vyhnulo.... ()

S.A.D.

Tak tohle je opravdu slabota. Ostatní Gibsonovo kolegové na starý kolena točej pecky, aby se na ně v důchodu v dobrým vzpomínalo a on přijde s tímhle. Žádnej příběh, žádný napětí, jediný plus je dýlka filmu. Fujky. Za pár světlejch okamžiků 3/10. ()

Rian_witcher

Trochu mi film připomíná snahu napodobit film Odplata. Na rozdíl od ní však film postrádá jak akci, tak i zábavnost. Ale zase nesmím být na Gibsona přísný. Zahráno na jedničku. ()

bonovox

Melovi Gibsonovi táto poloha svedčí a v úlohe akčného otca je presvedčivý. Ak by bol scenár o niečo viac prepracovaný bolo by to lepšie. ()

PTuranyi

Obstojný thriller, v ktorom sa otec, abstinujúci ex-zločinec, snaží zachrániť dcéru, ktorá sa namočila do vzťahu s drogovým kartelom. Presnejšie s jedným z jeho prechovávačov. Produkcia je kvalitná, ale žiaľ príbeh je lacný a plytký hoci sa ho scenáristi snažili prehĺbiť kvázi hlbokomyseľnými úvahami hlavného hrdinu. Mel Gibson hrá perfektne, ale dialógy za veľa nestoja a jeho partnerka v úlohe dcéry Lindy sa snaží, ale v podstate je hlavne za peknú. ()

Jarda68

Dost podobné Nočnímu běžci....Gibson je oproti Neesonovi hláškující kriminálník,co bydlí v přívěsu,dělá tetování a dva roky abstinuje(Neeson jenom abstinuje)....Když ho vyhledá dcera s prosbou o pomoc,hned tušíte,jak to dopadne,ale potulování se pouští mezi divnými lidmi,navíc s psychopatem v zádech je dobrou a celkem drsnou zábavou....80% ()

BaseDallas

Na Džipsona sa vždy rád pozriem, aj keď som zopár krát neudržal pri tomo filme smiech, aké trápnosti sa tam objavili. Nebyť nich, bol by to veľmi fajn film. ()

Snakefinger

Melovi podle tohodle výpotku už fakt dochází dech. Utahaný a až na dvě tři místa šíleně nudný film, který ničím nepřekvapí a bohužel ani negraduje. Scénař podle mě napsal někdo narychlo v podzemce, když jel z Harlemu do Brooklynu. Co mě ovšem mrzí nejvíce, že Melovi dochází tolik typický sexappeal :( Škoda ()

bigmatko

Mel ma stále svoje charyzma a neuberie mu z nej ani nízka kvalita príbehu. Práve Gibson drží film nad vodou a bez neho by to bola len rodinná dráma o naivnej dcére ktorá drogový kartel považuje za fajn partiu a baví sa s každým, kto vyzerá minimálne ako vrah. Gibson dokázal, že aj v dôchodkovom veku je stále drsniak a vie zlomit krky každému kto ho naserie. ()