• B!shop
  ****

  Tak tohle byl spravne ujetej film. Prislo mi, ze trpaslici jsou lepe odvedeny nez ve filmu Pidilidi a tema mi prislo trochu podobne Matrixu, taky tu jsou agenti, "vyvoleny" a prechazeni z jednoho sveta do druhyho. Zapletka je hodne originalni, docela promakana (Az na zmenseni spodku sem si nevsim niceho nelogickeho.) a hlavne hodne vtipna. Navic tu je spousta skvelejch hlasek, super hudba a vynikajici polsky herci, se kterejma jsem se setkal asi poprve, ale fakt nemeli chybu. Hlavne Jerzy Stuhr a Jacek Chmielnik byli bezchybny, ale taky to bylo tim, ze dostavali nejvic prostoru. Navic i trikove to je odvedeny slusne. A zaver prekvapi. Nemam zadne vyhrady, ale na 5* bych to nevidel.(15.8.2006)

 • Campbell
  ****

  Sexmise se mi líbila víc:-)(5.4.2009)

 • Zazie
  ****

  Film do značné míry těží z popularity Sexmise a trochu doplácí na dobu vzniku, protože o dva roky dřív by satira tohoto typu byla jednoznačně bomba. Zajímavé nápady (vězení z cedníku), hezké triky, až na ty zmenšující se trenýrky.(8.12.2006)

 • ORIN
  ****

  Co by tomu asi řekli soudruzi u nás? :o)(9.1.2007)

 • Ruut
  ****

  Taková polská verze Lipského filmů pro dospělé.(12.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace