Před třiceti lety spáchají členové náboženské sekty sebevraždu. Jediný, kdo přežije, je pětiletá dívka. Ta se v současnosti vrací s filmovým štábem na místo smutné události a snaží se zjistit, co tenkrát sektu zvanou Nebeský závoj vedlo k tomuto činu. Zjišťuje však, že pravda by mohla být děsivější, než si pamatuje. (Terva)

Alkakajda

... čeče 47 lidí mrtvých a poldové ani neprohledají pozemek a tudíž nenajdou další barák s mrtvolou. Chujovina sotva za dva bodíky. ()

michalix

Po shlédnutí se ve mě bouří dva pocity. První je...dobře natočený film a kvalitní herci, možná to ale není to co bych chtěl vidět. Proč se poslední dobou točí filmy o fanaticích, ať už válečných, nebo sektářích, to se pak nedivím co se děje ve světě. Že jsou lidi, kteří si to přeberou jinak, než je zdrávo. No, možná to všechno přebije dojem z filmu, který vůbec není špatný, ale přes všechno, ne každý to pochopí, že je to jen film, pro zábavu a ne pro to aby se páchalo zlo ve světě, jako se to děje a bohužel dít bude. Už dlouho jsem neviděl horor kde bych se krásně, třeba i hodně bál...buď to je to o fanaticích, psychopatech, ale nějak z toho postrádám to kouzlo tajemna. Brutalita a krev mi ve filmu nevadí, je to přece jen film, ale ti co to nezvládají ať na takové filmy raději nekoukají, kdo ví k čemu by je to mohlo nasměrovat. ()

Brci

Příjemné překvapení. Ikdyž prvních 30 minut slabota a užuž to vypadalo že z toho nic nebude. Líbil se mi netradiční nápad, přeci jenom těch "hororů" na stejné brdo typu (Anabel apod.) už mám dost. Lekačky solidní a děj udržoval zdravé napětí. A konec taky nebyl předvídatelný už od poloviny, což se taky poslední dobou často nevidí. ()

Minikax

Príbeh ma dobrý potenciál ale v tomto horore absolútne nevyužitý nezachráni to Jessica Alba. V Pár momentoch som mala pocit že mi tento film nedava žiadnu logiku a koniec je taky nedotiahnuty a onicom ()