Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Little bear

1. Miluji Vánoce a nesnáším, když mi je někdo kazí. 2. Dost jsem se tohoto filmu proto bála. 3. Ale nebylo to tak hrozné a navíc ten lučina byl zlatý :o)) ()

dubinak

Bad Santa je průměrná přisprostlá americká komedie, která není pro děti, ale v předvánoční čas příjemně odreaguje a pobaví nevinností malého buřtíka a zapšklostí nesoucitného a cholerického zloděje. Na jedno zhlédnutí je to docela zábava, ale nemůžu říct, že bych tenhle film musela ještě někdy nějak cíleně vyhledávat. Billy Bob ale předvedl super výkon. ()

Wormboy

Velmi odvazna vianocna komedia s niektorymi fantastickymi dialogmi a hlaskami...len skoda, ze hluke miesta su castejsie, ako by sa ziadalo...skoda...velky potencial a opat len ciastocne naplneny. Ale Thorton bol skvely!!! 3,5 b ()

iommi

Milý Santa! K Vianociam by som si želal nejakú skvelú vianočnú komédiu, ale nie plnú sračkoidných scén zo skvelého rodinného života. Nie, ani náhodou! Želal by som si niečo netradičné a vtipné úplne iným spôsobom, na aký sú ľudia na Vianoce zvyknutí. A Santu nech nehraje nejaký vyhasnutý béčkový panák, ale napríklad ... napríklad taký Billy Bob Thornton. Páni, to by bolo skvelé. A kľudne môže aj chlastať, nadávať a kefovať všetko, čo sa mu dostane do rúk. Ďakujem. ()

pufina

Asi nejhorší vánoční film, co jsem kdy viděla! Nebavilo mě to a ani žádnou "vánoční atmosféru" to nenaladilo.. ()

Juto

Ako komédia to naozaj nefunguje, pokiaľ nemáte radi, keď sa dospelý chová k deťom zlé. Je to skôr čierna komediálna dráma jedného muža na okraji, ktorý nájde nejaký druh ľudskosti, keď stretne dieťa a uvidí skutočnú láskavosť. 6/10 ()

fars

Film o nicem, temer me privedl do deprese. co je vtipneho na ozralem Santovi? Cely film porad to same - jen se divate na lidskou trosku jak se donekonecna nalejva, a vykoristuje maleho outsidera... "paneboze, ja se pochcal" no ses fakt frajer santo, bez si vybit zlost na detech.... uz jsem videl vtipnejsi a drsnejsi komedie. ()

c.tucker

Kluk vs. Bad Santa je férová legrace a válel jsem se smíchy vždy když měli spolu rozmluvu. Billy Bob je pro to jako stvořenej. "Dobrou noc, Santo. Dobrou noc, sestro paní Santové." ()

WolfR

Santa je úchyl, je skvělá komedie, v hlavní roli s Billy Bob Thorntonem o trošku divném Santovi. Willie (Billy Bob Thornton) se svým liliputánským kamarádíčkem Marcusem (Tony Cox), každý rok o Vánocích v přestrojeních Santa Clause a elfího trpaslíka, vykradou obchodní dům v nějakém městě a tak si vydělávají peníze na další rok. Potíž je v tom, že Willie loupežné plány většinou brzdí. Má sice přestrojení Santa Clause, ale je sprostý, v jednom kuse pije alkohol, kouří jednu cigaretu za druhou, chodí pozdě nebo vůbec a věnuje se análním souložím. Skvělá komedie trochu peprnějšího rázu, jelikož B. B. Thornton alias Willie v jednom kuse “Fuckuje“ a solí jednu hlášku za druhou. Ale ne jenom on, ale i ostatní postavy celkem solidně hláškují. A mimochodem, většina hereckých výkonů je špička, ale přesto je z nich Thornton, jednoznačně nejlepší. Je prostě neuvěřitelně vtipný a jeho výkon je geniální. Jedním vrzem, je to skvělá originální komedie o Santovy, který “chlastá, chčije a píchá“. Prostě Santa vs. Vánoce. 5 hvězd. ()

AdaMM

no střízlivému by se mi to asi nelíbilo, ale bob thornton a jeho santa je ne-o-do-la-tel-ný! zničí adventní kalendář a pak řekne "the story sucks anyway!" a ještě sprostější "elf", který ho neustále drt9 hláškami má taky něco do sebe. a jsem si jistý, že je to parodie na parodie, protože nevěřím, že by věci typu závěrečného polepšení mysleli autoři vážně, stejně jako další "morality". so it's the fuckin' christmas... ()

tom88

U mňa jedna z naj komédií, čo som kedy videl. B.B. Thornton ako večne ožratý Santa mi neskutočne sadol a ja som sa neskutočne bavil a konečne po nejakej tej dobe aj naozaj zasmial. Neviem ako je to možné, ale tento vulgárny nemorálny štýl humoru mi prvý krát akosi vyhovoval. A nie je to len o srande, ale má to aj dej a podla mňa celkom dobrý, teda neviem či som z toho úplne zblbnutý, ale fakt mi pripadá na úrovni. Tento film by som pozeral stále dookola a myslím, že by ma neomrzel. Som z toho unesený. Je len málo takto neslušných komédií. P.S. Tento film sa stal mojou Vianočnou tradíciou. 85%. ()

zombkiler

Billy Bob Thornton je jako sprostý Santa absolutně úžasný a ten dementní hodnoučký tlouštík.No prostě skvělá sprostá vánoční komedie, která sice nemá nejlepší scénář, ale já se smál skoro pořád, takže dávám plné hodnocení. ()

Radiq

Můj nejoblíbenější vánoční film. Vždy z něho na mě dýchne ta atmosféra Vánoc a chlastu a pochcanejch kalhot. BB Thornton v jedné ze svejch nejnechutnějších rolí, kterou ale zvládl dokonale! Kromě chlastu, šukání, výtržností a zase chlastu v tom najdete i spoustu vynikajících hlášek. Českej překlad Santa je úchyl! je velmi trapnej a odrazuje, ale na to serte a pusťte si to... ()

panMartin

To byly Vánoce takový by nebyly špatný. Napoprvé jsem ho moc nemusel, napodruhé se mi to zalíbilo. Tak tohle bylo hodně vostrý, je to jedna z nejlepších drsnejch komedií co jsem viděl, hlavně Billy Bob Thornton je úplně nejkrutější, neustále je tam nalitej a fuckuje dětičky a vyhlíží koho by kde vojel. ()

HorrFi

Nevěděl jsem co od toho čekat, ale nakonec jsem se zasmál snad nejvíc co jsem se u komedie kdy zasmál (kromě asi Žhavých výstřelů a všech dílů Bláznivý střely). Je jasný, že každýho tenhle brutální ulítlej humor nerozesměje, ale já se vážne skvěle bavil :) ()

URBAN

Kdybych to viděl v mém pubertálním věku vesele bych si honil u každého sprostého slova , ale ted už to na mě neplatí ze začátku to celkem funguje jenže pak se to začíná ohrávat a čekáte kdy uslyšíte aspon jedno normální slovo nicméně svou roli Thorton zvládá dobře , ale nebylo by naškodu kromě sprostáren a análního sexu něco přisadit ( 29.3.13/MAC ) ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)