Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Xpat

Tuto komedii ocení spíše lidi, co mají rádi trochu ostřejší humor s dávkou vulgarismu, proto se mi líbil. ()

dzejnyka

Vianoce ako také mám celkom rada, ale všetky tie sajlentnajty a džinglbelsy, ktoré nám médiá a supermarkety tlačia do hlavy od októbra, mi spôsobujú ťažkú psychickú ujmu a alergiu na červeno-bielu farebnú kombináciu do takej miery, že keď sa "najkrajší čas roka" skutočne kalendárne dostaví, som schopná počúvať len koledy Marilyna Mansona a pozrieť si nářez menom Bad Santa, inak nič :-) ()

Carnosaurus

Humor toho nejtvrdšího kalibru. Cynický hlavní hrdina. Spousta nádherně vypointovaných scén. Dojemný konec, který však není přehnaně sladkobolný. Spousta alkoholu a sprosťáren. I přesto nesmírně inteligentní film, který by se krásně vyjímal ve vánoční nabídce našich televizních stanic. Takový klenot se mezi Pretty Woman a Mrazíkem neztratí. ()

Phlame

Poněkud neobvyklá depresivní "pohádka" plná suchého humoru, sexu, loupeží, nějakou tou vraždou, s jedním ďábelským liliputem, tlustým dítětem a jednou Gilmorovou dívkou. Přesně tak si představuju ideální podívanou na Vánoční večer, docela úsměvné a s hezkým koncem. //60%. Příjemná komedie, nejvíce u mně bodoval ten tlustej kluk jehož jméno snad v celém filmu ani nebylo zmíněno. (nebo jsem ho nepostřehl)// ()

pcarogers

Dáte k sobě nesympatického uchlastaného Santu, dítko, které svět neviděl a skřeta, kterého by jste za kamaráda spíše nechtěli a máme Bad Santu. Klasického hrdinu v tomhle filmu nehledejte, za to pár bránici rozpumpujících scén ano a i když to všehošudy zas taková pecka není, oddechovka je to výborná. ()

Elvis1994

Naprosta senzace , jednou sem se tak citili takze "Santu" naproto chapu, zadnej film neumi dat do 80 minut tolik nechutnosti ze zivota a nenavisi ke vsemu jako Santa je Uchyl. 5 ***** ()

Willynka

Každoroční připomínka toho, jak jsou Vánoce neuveřitelně pokrytecký svátek plný špíny a hnusu + nekonečná debilita distributora...to ten název myslí vážně?! Píchej, Santo! ()

springboks

Úžasný. Prostě úžasný. Tohle je jeden z mejch nejoblíbenějších filmů, už počáteční promočení se by mohlo bejt samo o sobě vrcholem,ale ten pro mě přišel v momentu, kdy vožralej Santa rozmlatí před očima těch detí a jejich rodičů ten Betlém, to pro mě byl asi jeden z nejlepších okamžiků kinematografie vůbec. Dále pak se mi moc líbilo, jak ten gay z baru před kterym Billyho zachránilo to dítě byl v titulkách vedenej jako Hindustani agresor nebo tak něco. Zkrátka nádherný. ()

Merenre

Mnohé hlášky jsou legendární, Thorton je prostě boží a obecně je to prostě nadupaná, správně cynická švanda, která prostě vždycky potěší a neomrzí. ()

tomino28

Tak trochu jiný pohled na Vánoce plný nevhodného chování a nadávek ze strany šíleného Santy. Ale v tomto místy až přehnaně přeslazeném ročním období je potřeba tenhle filmařský počin náležitě ocenit, byť k dokonalosti mu chybí hodně. ()

PECHY15

Doufám, že tohle Rory neviděla. Jinak by se k mamince už nevracela... Ale kurwa což, tahle břečka humorem toho rádoby sprostýho méďu strká do trenek obyvatele starobince s vyměšovacími problémy. Santa iz sjůpr kjůl! ()

Jenn

Tohle je moje oblíbená vánoční pohádka, bejt heteračka, píchám jenom se Santou. Ale jen s takovým, co mluví sprostě a vykrádá sejfy. ()

Tuty

Jestli chcete Santu opravdu slyšet hláškovat, pusťte si to jednoznačně v originálním znění, to se pak opravdu pose**te a budete překvapeni, kolik nadávek se dá ještě vymyslet... ()

argo.smile

Co sa stane ked dobrovolnik, co robi Santu v obchodaku chlasta a ma za kamosa pidicernocha? Najde si druheho a este hlupejsieho a rovno sa k nemu nastahuje. Film s plnou palbou sprosteho humoru a sexu.. PICHEJ SANTO, PICHEJ SANTO ()

LencaN

Santa je úchyl! vůbec není můj šálek čaje. Celý čas je to sprosté, tupé a hloupé. Celkově je to o ničem. Sice nějaký pokrok tam vidět byl, ale konec to stejně všechno zabil. Už z titulního obrázku tady mě mohlo napadnout, že to bude něco děsně odpudivého a nestojí to ani za půl hodiny sledování. ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)