Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

AdrianMonk

Na tenhle film jsem se hodně těšil, ale nakonec jsem byl poměrně zklamán. Fuckující Thornton je sice super, ale celý film to utáhnout prostě nemůže. ()

Filipes

Dlouho jsem se u americké komedie takhle nepobavil. Billy Bob Thornton je prostě drsnej chlap od pohledu a bylo příjemné se zase jednou nenudit nad trapnými fórky a okoukaným scénářem. ()

(fjw)

Na můj vkus hodně ujetá sranda (no ale, když se líbí mi vejšplechty alá Slunce, seno:) Billy Bob Thornton jako Santa co pije, jí, chčije a píchá:) Jeho ožralé výstupy jsou dokonalé, stejně jako ten "roztomilý" klučina:) ()

Honzus

Nejen Santa, ale i scénárista tohohle filmu je tak trochu úchyl. Ale že by ta úchylnost nebyla vtipná, to se říci nedá. ()

Bobofon

I přes prázdná místa a pár trapných fórů to vtipné je a docela sympaticky si to pohrává s různými nesnesitelnými americkými klišé. Thornton je dost dobrej a sestra paní Santový je hodně cool, mnohem lepší než v Gilmorkách :o) ()

Zodiak

Haha, tohle me dostalo. Kadence ftipu neni zavratna, ale kdyz uz, tak to stoji za to. Mam rad nalityho santu obcujiciho s baculkou.. :D ()

Mustaffa

Taková hodně odlehčené kravina. Moc americké komedie nemusím, protože jsou většinou plné trapného humoru, ale tady se aspoň několikrát zasmějete ožralovi, flákači, zloději, nic nevážícího ignoranta sprostého jak dlaždic v jedné osobě, Billymu Bob Thortonovi. Po čase sice zjistíte, že se smějete pouze a jenom tomu samému a to trochu začíná nudit, ale naštěstí vše v rozumné chvíli skončí a vy zjistíte, že jste se dívali na docela slušnou komedii, kterou bych sice asi malým dětem na Vánoce nepustil, ale za to ti dospělí by se u ní docela pobavili a ty svátky plné pohody a klidu určitě odlehčily. ()

kolacky

Billy Bob je úžasný zviře a ač sprostý jak dlaždič, přesto neodolatelný. A dobře Američanům tak. MY máme Jéžiška, jak správně poznamenali jiní kolegové zde. ()

infernet

Zase jednou moc nechápu zdejší né moc vysoké hodnocení. Já jsem se zase po dlouhé době opravdu nahlas zasmál a to se tak často nestává. Pro mě osobně je tohle hodně povedená komedie, plná drsného ale přitom dobře stravitelného humoru. "Táta jel na pár let zkoumat hory!" :-) Každý by si měl položit otázku, jestli by radši Santu od Coca Coly a nebo v podání B.B. Thorntona. Já mám jasno! (ikdyž jako Čech preferuju v první řadě Ježíška, o tom žádná) Takže "PÍCHEJ SANTO!!!" ()

BisiJoker

Asi takhle- Hvězda za ''kluka'' Hvězda za Thorntona Hvězda za Lauren Graham Děj nic moc ale je to film který je blízko skutečnosti. ()

xpaja

Netradiční vánoční film s B.B. Thorntonem v jeho tradiční roli. A jeden z mála vánočních filmů, které můžu vidět každý rok znovu, aniž by mě to omrzelo. I když je Thorntonův Santa zhýralec nejvyššího kalibru, stále ve výsledku zahřeje u srdce mnohem víc, než ty klasické tuctové komedie plné pohádkových a vánočních klišé, které můžeme sledovat po celý zbytek vánoc. Dávám --- == 75 % == --- . ()

Lurtz37

Původní česká verze dabingu je super, sedí jako ulitá co do atmosféry filmu! Předevčírem jsem ale po 15 minutách vypínal televizi, Santa říkající sakriš místo kurva je slabota stejně jako origo název Bad Santa (anglický dabing ovšem samozřejmě výborný). ()

vodkasesemte

nedávno jsem si nad ránem na nádraží hrál u popelnic s prázdnýma flaškama sám, aby ke mně přišla skupinka cikánu a podarovala mě orionkou. když jsem nabyl plného vědomí, zjistil jsem, že to nebyla oplatka, a už vubec ne s polevou! ()

lobo87

Strašne nevyrovnaný film. Geniálne momenty zabíja nudnými pasážami, čo je na škodu. Thornton sa tu našiel ako asi nikde inde. Podal skvelý výkon, ale ako hovorím, nevyrovnané tempo zráža tento film len do priemeru.... 60% ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)