Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Dargel

Film který se pozvolna stal srdeční záležitostí a opravdovým symbolem každých Vánoc. Neotřelé a originální v mnoha ohledech, přesto však nechybí potřebná dávka sentimentu typická pro tyto svátky. ()

borec999

Netradičná vianočná komédia pre netradičnú skupinu divákov, ktorých klasické vianočné rozprávky a umiernené komédie príliš netankujú a vyžívajú sa skôr v drsnom, nekorektnom humore a vôbec im nevadí ak sa pri hociakej príležitosti nejde pre nadávku ďaleko... Billy Bob Thronton je ako večne ožralý a životom frustrovaný Santa naozaj vynikajúci, hlášky sype jedna radosť a film stojí dá sa povedať takmer iba na ňom. Takmer píšem preto, že pochvalu si zaslúži aj malý tlouštík Brett Kelly, ktorým tvorcovia ukážkovo obsadili postavu spočiatku otravného chlapca, ktorého vám však po spoznaní jeho príbehu príde viac a viac ľúto. Moralistický záver a prerod hlavného hrdinu síce do filmu moc nepasoval, ale budiž, je to predsa vianočný film a zázraky sa dejú... Celkovo pre mňa osobne dosť zábavná, uletená komédia, ktorú si možno ešte niekedy pozriem. No druhým dychom uznávam, že vianočný film pre deti to teda rozhodne nie je :D 70% ()

Kalper

Billy Bob Thornton jako svérázný Santa s lahví burbonu v ruce rozdává nadávky místo dárků a oddává se análnímu sexu s tlustými ženami. Co od tohohle můžete čekat? Absolutně ulítlou komedii přeplněnou suchým humorem a hektolitry alkoholu. Nic pro puritány a fanatické křesťany . ()

Theraphosa

Mám silné podezření,že někdo jako Bob Thornton nemusel ani číst scénář,ani chodit na zkoušky či co.On je pesimista jak vyšitej.Hlášky byly perfektní,možná jich tam bylo víc než třeba,ale tlusťoch a trpaslík(byl supr) to zachránili. ()

cab

O tradicni americkou fusku v jednom z nakupnich center v obdobi Vanoc se staraji dva pres rok zlodeji, kteri maji plan, jak zminene misto taktez vybilit. Nic se neobejde bez komplikaci. V tomto pripade prichazi na scenu moralizujici baculaty klucina. Zaver se nabizi sam. Originalni fuckujici prasecinka s dobre obsazenymi herci, (hlavne opily Billy Bob Thornton), ke konci trosku lape po dechu. 50% ()

Revolver

Na první pohled v celku obyčejná komedie, ovšem sklvělé hlášky v geniálním podání Billy Bob Thorntona z toho dělají nadprůměrnou záležitost. ()

Burdock

Jó, byl tam jistej potenciál.. ale nevim, nevim.. kde se vzalo, tu se vzalo, najednou se to změnilo v takovej rodinnej filmík :( ()

Hopper

Skôr niekde na pomedzí 3 a 4, ale fakt je ten, že miestami som sa skutočne zabával, takže prižmúrim očko. Škoda ale nezvládnutého záveru, ktorý si mohli autori odpustiť. Inak treba vopred povedať, že film nie je vhodný pre útlocitnejšie nátury, pre ktoré sú sprosté nadávky, análny sex s 150 kg černoškou a kopanie do gulí ťažko rozdýchateľné, lebo toho je tu skutočne hojne. Z rovnakých dôvodov by som logicky neodporúčal Bad Santa ani ako výchovný film pre deti... Vianočná atmosféra z neho veľmi nedýcha. ()

Honzick

Hodně hustá komedie o santovi který chlastá,kouří a šuká.....Doporučuji zvláště těm kteří mají rádi černý humor:D ()

Pitrson_CZ

Billy Bob Thornton svou ulohu zvladnul na 1A! Vanoce z jineho soudku...plneho sprostych vtipu, narazek, alkoholu, cigaret a sexu. Tenhle film rozhodne nenudi a neurazi...radne prastena az uchylna komedie!! Marcus: You probably shouldn't be digging in your ass. Kid: Want me to fix you some sandwiches? Willie: What the fuck is it with you and fixin' fuckin' sandwiches? :D ()

Paity

Billy Bob Thorton se na to skutečně hodil. Protože opravdu vypadá jako úchyl. Film spíše pro americké publikum. ()

Radim

Po prvních 10 minutách to vypadalo na příšernou ptákovinu. Nakonec se z toho vyklubala slušná drsná komedie, pravda trochu žumpózního charakteru. ()

Prochy38

Co k tomuto filmu napsat? Jedno je jisté, tato černá komedie rozhodně není pro každého. Mně se ale líbila hodně. B. B. Thornton exceluje a baví 100% filmu. Je to sprosté, nechutné, drsné, ale vtipné a celkém i mravně naučné. T. Cox snad nehraje v jiných než takovýchto filmech. Jendou bych ho chtěl vidět v nějakém oscarovém drámu. Nelze nezmínit krásnou a v netradiční roli fakt sexy L. Graham. Jo, líbilo se mi to, ale doporučovat to všem nebudu. ()

J*A*M*A*L

Neskutečně senzační film o tzv."AntiSantovi" i když to vlastně Santa nebyl jen zloděj co jak říkal chlastá, chčije a píchá nebo co to říkal už si to ani nepamatuju.Přesto, že film je vlastně jen blbost a ztráta peněz nad filmovým materiálem já se u toho hrozně smál.Jeden z mála filmů u kterého jsem vybuchoval smíchy skoro každou minutu.89% ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)