Příběh správného muže v nesprávném těle. Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému a nebezpečnému odsouzenci na smrt v naději, že dokáže dokončit agentovu misi. (Magic Box)

Kingjiri

Nápad s "implementací" pamětí byl fajn a postaral se o zajímavej vývoj Costnerovy postavy, kdy se z mentálně zaostalýho násilníka bez šance na divácký sympatie postupně stával dobráckej agent CIA, kterýmu už fandit šlo. Jenže scénář často skáče mezi akčníma a dramatickejma scénama, přičemž ani jedno žánrový zaměření kvůli svojí průměrnosti nedokáže pořádně zaujmout. Ničemu nepomůže ani zoufale necharismatickej a slabej záporák. Třetí hvězda za námět, překvapivě hvězdný herecký obsazení a sympatický zjištění, že Costner má stále co nabídnout. ()

bararich8

Tak tohle nebylo vůbec špatný! Zápletka byla obstojná a dokonce originální. Herecky to nemělo vážně chybu a i postarší Costner si to tady pěkně dával. Akce v pohodě, občas dokonce i trochu tvrdší. Škoda jen toho občasného béčkového vyznění - hlavně záporák a zakončení. Celkově tedy povedený nadprůměr, 4,5* ()

DAPDO

Škoda toho zbytečně zkurveně přeslazenýho konce, ale to k tomu směřovalo od té doby, kdy Jericha nechali přespat na gauči. a kdy vyměkl. Jinak jsem ale neměl problém se orientovat a něco nepochopit, Kevin, Gary a Tommy mě zaujali hned od startu, není špatný čas od času obsadit tři hvězdy naráz do jednoho filmu, vůbec si nepřekáželi. ()

anitae

Dobré téma, Kostner jako bezcitný Jerico, neurolog Jones, mrtvý Pope a přenos jeho vzpomínek právě do šíleného Jerica a Hacker Holanďaň a hodně emocí... Dobré to bylo. ()

darjeeling

Tak na tohle sem se těšila rok a něco? Nebyl to úplný propadák, ale spíš mi to přišlo jako nějaký pilot k seriálu něž film. Příběh byl průměrnej nijak zvlášť zajímavý. Nechápu účast Garyho Oldmana a Tommy Lee Jonese na tomhle filmu. 65% ()

Acrobat

https://www.youtube.com/watch?v=0wS_tQUjy1k Podal som ju. Prihlášku do novodobej, v poradí druhej, Noemovej archy. V Tel Avive. Prečo? --- ""Žena už nevládze vstrebať informácie, čo na ňu vyvalil cudzí muž. Slovo na rozlúčku je náznakový dotyk nosa. Ona emočne zdrtená. On sa otáča a z hlavy, jej dolnej časti, ešte trčia nitky."" Ak sa režisér približuje v hre na boha, všetko vychádza. Keď kašle na cenzúru a svojbytne si pretlačí svoju víziu, stonám do výšok a blahorečím Izrael. Niekde tam v lese sedí Izraelčan a premýšľa ako preniesť posledné vedomie z človeka na človeka. Pretočí v mysli výzor postáv a máme tu herecký piedestál, ktorému chýba len Bale a Watts. Costner v absolutóriu a zopakovaniu si všetkých charakterov, ktoré hral pričom prežíva druhý Waterworld. Čo prežívajú ostatní je jedno. Žije sa tu sen, kde všetci vedia čo robia, čo hovoria, ako konajú, kam strieľajú. Nie!! Do čerta, veď to je akčný surrealizmus, lebo stačí operácia ako vo Face/off a dejú sa veci... Hudobný Brian Tyler s dychberúcou koncovkou, kameraman, stuntmeni. Extrémne neopozeraný zážitok, ktorý prišiel z ničoho nič. Ako vánok, ako horiaci ker, ako chlapec hrajúci sa s notebookom, ktorý však je vyspelý a hovorí čudné, mne dokonalé vety. Zjavil sa. Tak ako toto. Som rád objaveniu. Conquistador. (videné 13.08.2016, BDrip) ()

Demonic189

To, že genialny kasting ešte nerobí skvely film, sme sa uz bohužial presvedčili viackrát, a tento snimok nie je vynimkou. Z hereckého ansamblu ozaj stojí péro, lenže čo z toho, ked sme svedkami pixového scenára a totálne Bečkovej réžie s lobotomickou zápletkou. Postavy sú viacmenej nesympatické (správanie je občas na facku - raz je Costner kkt, hned na to fajn typek, potom zasa kkt, a tak to beží u viacerých ludi) a okrem Gadotkyných prs ani nie je komu fandiť. ()

ER

Myšlenka "spojit" kriminálníka s inteligentním agentem good a byť příklon k rodinné love story šel za hranu (a k tomu je nutno přičíst pár blbostí) jako viditelné béčko se to dá (50%). ()

waska

Vcelku zábavná podívaná na výborného Kevina Costnera. Jsem rád, že je zase zpět. Jeho antihrdina je naprosto perfektní, sice jsem ho v první chvíli chtěl zabít, ale postupem času mi nějak přirostl k srdci. Má to šťávu, má to spád, má to výborné herecké obsazení. ()

Psycho.R

Pokaždé, když vidím Kevina Kostku, tak si jen stvrzuji, že jej chci vídat v hlavní roli častěji, ale určitě ne v takto průměrných filmech, které navíc nedokážou vytáhnout ani ty zástupy dobrých herců ve vedlejší roli. ()

Likan7

Celkem zajímavý sci-fi nádech, ale úplně potopený vším okolo. Akcí (která skoro není), scénářem i režií, která je podprůměrná až běda. Jediné zajímavé je seznam známých dobrých i horších herců, které Ariel Vromen sehnal. Dost dobře nechápu jak to dokázal. Každopádně je neuměl vést a naservíroval nám podprůměrné, nudné sci-fi s pitomým koncem. ()

Nix

Bylo to dobrý náhodou, Costner je teda dobrej bad ass a hodně mi to připomnělo staré dobré časy jako byly tváří v tvář atd., ale má to své chyby, není to úplně dotažený do dokonalosti, ale co tomu pomáhá tak i skvělé herecké obsazení, pro mne je to překvapení. ()

gemi

Je tam všechno, co by tam mělo být. Áčkoví herci, dobrý scénář, spousta akce... Ale něco tomu přesto chybí. Možná je hlavní hrdina přece jenom moc psychopatický, takže se s ním člověk neztotožní, možná tomu celkově chybí emoce. ()

DD

Neúnosná srajda bez špetky nadhledu a stejně jako u Triple 9 je škoda, že zrovna na tohle někdo dostal tak slušný cast. ()

DavidWebb

"Britský" monotónne šedý kamerový filter dal tomu nádych béčkovosti, ktorého sa Criminal nezbavil až do odfláknutého záveru. Vzhľadom na casting by som si tipol, že film mal asi väčšie ambície, ale aj tak to bola slušná jazda špionážnymi vodami. 70% PS: Gal Gadot je sympatická super kočka ktorej začínam prichádzať na chuť...8) ()

Looka

60% Paměť agenta CIA je přenesena laserovou pájkou do mozku nejzlejšího kriminálníka na světě. Ten poté uprchne k bývalé agentově manželce a zde pokračuje v rodinném životě. Zápletka je až příliš dementní i na sci-fi. Jinak herci a akce v pohodě. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Ikdyž více sci-fi a trošku hloupoučké (co kdyby poslední raketa byla atomovka?), tak Costner se mi tady jako badass neskutečně líbil. ()