Příběh správného muže v nesprávném těle. Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému a nebezpečnému odsouzenci na smrt v naději, že dokáže dokončit agentovu misi. (Magic Box)

iXtr3m3

Nenadchne, neurazí, sladký happyend s drsným Kevinom. Škoda mála akcie a nevyužitia toľkých postáv, pretože by sa k nemu hodila. Ako triler dobré. Možno lepšie ako Selfless, ktoré bolo samozrejme o niečom trošku inom, ale zrovnanie určite chápete. ()

Lukoboss

Ono to nebylo zase tak blbý, jak se může z hodnocení zdát. Navíc je tam úplná plejáda "nadstandardních"/populárních herců, takže tím líp, můžeme říct. K. Costner táhne film na svých bedrech zdatně, hnusnýho záporáka mu prostě lze věřit. Ovšem ten příběh je takovej zvláštní (a teď naprosto pomíjím tu záležitost ohledně přenosu myšlenek a vědomí), docela i nezajímavej. A postupem času hlavně přichází "na plac" romantika, ze záporáka už najednou není takovej řezník, což je škoda, protože to je pak nuda. Takže ze zajímavýho úvodu přejdeme do klasickýho průměru a tam už to taky zůstane. ()

wooozie

Jeden z nejzoufalejších akčních filmů za poslední roky. Vynikající obsazení, které je ale děsivě nevyužito, ba naopak je naprostá většina hereckých výkonů doslova trapná a odfláknutá. Nulové napětí, katastrofální akce, příšerné dialogy, nesmyslný příběh a mohl bych pokračovat do nekonečna. Opravdu lituji svého času, který jsem této žumpě obětoval a film zásadně nikomu nedoporučuji. ()

666Carnage

Film plný hvězd ale taky smíšených pocitů. Něco na způsob tváří v tvář akorát v jedné osobě. Koukat se na to určitě dalo. sice je příběh ohraný a jsou i lepší filmy na podobné téma ale něco do sebe to mělo. Kevin Costner jako sociopat byl super. Akce se tam občas ukázala a nebylo to ani nijak přehnané. Takže pokud někdo má rád tento druh filmu a nebo alespoň jednu z této škály hvězd, tak na to mrkněte. 60% ()

Hanys_

Co z toho, že tohle sepsali scénaristi Skály, když to stejně stojí za houby. Ale že tam těch podob se Skálou hlavně zpočátku (máme problém, vyřeší ho léta zavřený dědek v base bez oken) a na konci bylo dost...jenže bez těch pomrknutí na thriller dekády, zůstává jen překombinovaný hi-tech akčňák, který tím obsazením slibuje hodně, ale nabídne kulové. ()

Junglista

Neurazí, nenadchne... trochu vyčnívá jenom Kostěj. Další ze zástupců filmu, na kterej max. během zejtřka zapomenu. ()

bloodcountes

Zajímavý a pěkně nasnímaný film, kde září Kosťa. Už jenom proto je dobré film vidět. Vtipné bylo, jak mě britští filmaři doběhli: vždycky jsem se zarazila, když jsem uviděla nějaké britské reálie a řekla jsem si, aha nojo, ono je to v Londýně:)) Protože jinak je to takové americké :) ()

Disease

Solidní akčňák, který sice místy vázl, ale celkové vyznění parádní. Překvapení v podobě Costnera s charismatem. ()

ac3r

Vy s těma dvěma hvězdama tady zas melete nehorazný srance, to je fakt k zblití, se někdy nedivím tomu verbalovi. ()

Garch

Kevin Costner překvapil a to, po dlouhé době, příjemně. Děj, točící se kolem promíchaných vzpomínek klaďase a psychopata, to už je horší. Dokonce ani taková persóna, jako Tommy Lee Jones, nemá vůbec co hrát. ()

Yardie

Film je nalákal na herecký ansámbl. Jak jsem viděl ukázky, tak jsem je čučel, co se to tam sešlo za sebranku. Ale toto není mnohdy zárukou kvality. A opět se to trošku potvrdilo. Nechci nyní říci, že je to vyloženě špatný film, to určitě ne. Ale také to není žádná pecka. Má to zajímavý nápad, civilní a přirozené pojetí, zajímavou kameru a dobrého Kostnera. Dobře se na to kouká, nenudí to, je to zajímavé a i když člověk ví, jak to celé asi dopadne, nevadí to. Ale není tam nic navíc, něco, co by film posunulo o level výš. Je to tak jen průměrný film, který je fajn vidět, ale jednou to stačí. Howgh! ()

Illy

Na způsob Face Off, ale veskrze průměrné. Kromě castingu, jak se někomu podařilo narvat tolik jmen do vlastně direct-to DVD filmu?? ()

petikacka

Takový akčňák, který je tak trochu jiný, ale výborně šlape...Akční Kevin je pro mě příjemné překvapení a sqěle tam zapadl po Ryanu "deadpool" Reynoldsovi...Fuck jsem se dobře bavila a o to jde především...Za mě 88% ()

warrenur

Fajnovy akcak so symposom Kevinom. Naviac, ma to naboj, zapletku a napad. Odporucam. Bavil som sa a to je zaklad. Naviac, plejada znamych tvari tiez brnkne na strunu. ()

Matli

Thriller jak má být a ještě takové obsazení, co víc si přát. Jen po pár dnech už nevím co se tam pořádně odehrávalo, kromě hlavní zápletky. Gal Gadot je prostě Wonder:-) 72% ()