Morholt

Našláplá, sprostá, nekorektní a nahláškovaná komedie, která De Nirovi sedla jak prdel na hrnec. Občas jsem měl pocit, že čerstvého vdovce utrženého ze řetězu vlastně ani moc nehraje. Za hromadou fórků se samozřejmě skrývala nějaká ta romantická a vlastně i rodinná citovka, ale celek to nijak zvlášť nenarušovalo. Vedle De Nira v tomto případě nezáří hezounovitý Efron, ale Aubrey Plaza, která je tady žhavá jak nikdy nikde. Takhle by to šlo. 80% ()

Lucasion

Další jednohubka z Netflixu. Přepálená americká komedie o De Nirovi, který má síly na rozdávání a Efronovi, který se ho jako vnuk snaží brzdit. Nechybí sex, fekální humor a samozřejmě oplzlosti všeho druhu. Oceňuji, že Efron točí jako na běžícím pásu, protože je to sympaťák, ale fakt je, že tenhle film není vůbec ničím výjimečný. Pokud máte dvě promile, tak vás zajisté bude bavit mnohem více. Alespoň ta Zoey je hezká a finále na mě jako obvykle funguje. Uvědomění na poslední chvíli je zkrátka filmové klišé, co zabírá. Přesto není tu zdaleka tolik humoru jako by mělo být v kvalitní komedii. (45 %) ()

Kamca_

Supr komedie s mým oblíbencem Zacem Efronem. Chvílema se mi film líbil víc, chvílema zase míň. Ale když to zhodnotím jako celek, tak se jedná o lepší průměrnou komedii. A Robert De Niro taky nezklamal, hlavně ty jeho super hlášky. 65%. ()

ScarPoul

Veľmi zábavné a so šialeným tempom. De Nirovi poloha chlípneho dedka sedí a Efron skvelo sekunduje. Má to kopec naozaj vtipných scén - sfetovanie sa crackom a to čo príde po tom patria k vrcholom. Nevedel som sa prestať smiať. A zároveň je tam tradičný priestor pre typické americké emócie a hodnoty, ale funguje to. Podobne ako nedávno My sme Millerovci. Takéto oddychovky môžem. Nerobia z diváka hlupáka, sú plné štavnatých dievčat a rodinného puta, ktoré je na konci pevnejšie ako na začiatku. Dokonca ani sentimentálny koniec mi nevadil. Bol totiž zachránený titulkovou scénou. ()

Lacike

Zhulenecka komedia v ktorej je väcsina vtipov zalozena na tom, ze stary De Niro neustale fuckuje a chce vsetky zenske osukat. Komu to k stastiu staci, tak sa bude skvele bavit, ale mne to pripadalo trapne. ()

malylada

Čekal jsem větší prúser a road movie prolezlá oplzlými vtípky celkem šlape . Sice místy za hranou, zvlášť v podání De Nira, kterého již v podobné roli doufám neuvidím. Především mi vadila Aubrey Plaza, které by dal člověk přes tlamu při každé příležitosti. Je tam více světlých momentů, než těch trapných a zpívající Efron? Na pána !!!! ......5/10 ()

JohnCZ

Přisprostlá, ofenzivní a hodně sexistická komedie, která je ovšem pro toho, komu tenhle typ humoru nevadí, hodně vtipná. De Niro hláškuje o sto šest, jeho hlášky mají hodně vydařený timing a s jistotou mohu říct, že jsem se u letošních komedií mockrát takhle nenasmál. Dějově je to klasická šabblona s jasně daným průběhem i koncem a být příběh ještě o trošičku originálnější, neměl bych problém přihodit i pátou hvězdu. Takhle je to "jen" velice solidní Rková komediální jednohubka. ()

corpsy

Bolo zaujímavou skúsenosťou, počuť z úst pána Herca verbálne vtípky na úrovni teenagera. Ale skúsenosťou vcelku príjemnou. ()

PauloZ

Dirty děda je pěknej prasák. Popravdě jsem ale čekal trošku kvalitnější zábavu, než perzverzní taškaření. První polovina je solidní úlet, ale pak se z toho stane velmi průměrná a klišoidní fašírka plná Fucků a zbytečných keců. Má to dobré a zábavné momenty, ale pro konkrétnost, např. celá scéna v lochu, mě vůbec nebavila. Trošku mě překvapilo že na tohle De Niro vůbec kývl, prestože hláškuje jak najatý a role mu sedí. ()

DEXTER099

Komedie o cestě slušného syna z ovdovělým Dědou,který si chce užít život.Parádní Robert De Niro,který si to opravdu užívá a nebýt jeho tak je to pro mě průměrný film.Máme tu i trochu kanální humor,ale není to přehnaní a pěkně to tam sedne.Zaca Efrona sice moc nemusím,ale zde se to dalo a kdo měl rád třeba Fotr je Lotr tak hlavně kvůli Robertovi mu ten film nejspíš sedne.Za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy. ()

maddy

Totálne našlápnutá, prisprostá R-ková komédia s takými drzými hláškami, že oproti nej vyzerajú aj podobní Efronovi Susedia iba ako neškodná zábavka. Samozrejme pre puritánov, ktorí od filmu s názvom DIRTY Grandpa očakávajú ďalší oscarový výkon De Nira absolútne nevhodné, pre všetkých ostatných ktorí aspoň trochu uvažujú a vedia, že sa jedná o R-kovú komédiu, tak to „R-ko“ a plno hrubozrnných nadávok, sexistických narážok dostanú v maximálnej možnej miere. A čo ja na tom najlepšie, väčšina z nich funguje bez toho, aby bola akokoľvek trápna ako to v prípade týchto komédií zväčša býva. Zac Efron a Robert De Niro tvoria skvelú komediálnu dvojku, Efronovi (aj keď ho nemám v obľube) evidentne nerobí problém si strieľať aj zo samého seba a samotný De Niro si rolu nadržaného starca užíva plnými dúškami a je to na ňom vidieť. Samozrejme, všetkým ktorým vadí už iba predstava, že De Niro tu zrovnáva svoj penis s penisom svojho „vnuka“ Efrona ruky, respektíve oči a uši od tohto filmu ďaleko preč. Všetci ktorí pochopili, že toto nie je žiadna sofistikovaná zábava, ale schválne prestrelené a drzé „R-ko“ sa nebudú mať veľmi na čo sťažovať. Samozrejme, postavy sú ploché, ale preboha sťažovať sa na to v podobnom žánri? Veď to je zámerné zveličenie stereotypov do extrémov, aby som si z toho mohol robiť srandu! Ten jemný apel na tradičné hodnoty a to ako si v závere nájde postava svoju „pravú lásku“ si film síce mohol odpustiť, no nakoľko to to nijako nekazí, ani nebrzdí zábavu, tak to výrazne neotravuje. Vo výsledku tak film má pár zádrhelov, ale inak neskutočne nahláškovaná komédia s totálne odviazaným De Nirom a za tento rok zatiaľ jedna z najlepších amerických komédií, ktoré šli do kín. Takéto správne drzé kúsky, ktoré ani raz po celú stopáž nepadnú do trápnosti sú na odviazanie a zresetovanie hlavy ako stvorené a preto mi vôbec nerobí to hodnotenie hnať takto vysoko. CELKOVO: 4* (8/10) ()

Ellmariachi

Musím říct, že snad poprvé jsem viděl De Nira hrát něco, co mě osobně přišlo, že ho moc nebere. Jakoby rolí proplouval na poloautomat. On herci jako je on poloautomat stačí, protože je to prostě pan Herec. Jenže to zkrátka poznáte. Koukat se na Efronovo tělo mě taky zrovna nerajcuje a tak zbylo jen pár fórů. Některé vtipné, jiné míň a některé nemá smysl ani komentovat. Bohužel, až si někdy na tenhle film vzpomenu vybaví se mi jen podle mého názoru trošku slabší De Niro. 60 procent. ()

Duotone28

Hlúpučkých filmov máme ako maku, všetky sa predbiehaju, ktorý z nich bude mať hlúpejšie/trapno/vtipný scenár a hlášky. Niekde sa dozvedeli, že to je cool a ľudí to baví. Nie, nebaví:)! To rozhodne nebaví, aspoň nie mňa!!! Každopádne toto je zástupca hlúpych filmov, ktorý ale určite za pozretie stojí, a pri troche šťastia (cháp ako tvoje psychicko/fyzické rozpoloženie v čase pozerania filmu) sa budete baviť celkom luxusne. Pozor, nečakať nič svetuborné, len tu dokonale šlapú vtipy a konečne po dlhom čase vidím starého dobrého DeNira vo forme! nazdar:) ()

AffectedFace

Čekal jsem, že to bude průser, ale ne zas tak velkej... tenhle snímek nemá pointu... Z gangstera Nira se vyklubal oplzlej dědek bez projevu inteligence... Efron jako nagelovanej buzíček se six-packem... smutný. ()

JohnMiller

Na to, že komédie podobného žánru (fekálny Americký humor) doslova nenávidím rovnako ako (ne)herca Zaca Efrona, som zostal milo prekvapený. Bavil som sa. V snímke sa nachádza priveľa nechutných dialógov ktoré neslušne rozosmiali. A to sa deje málokedy. ()

Kosmik

Komedie na jedno podívání producentsky postavená "na jistotu". De Niro opakuje postavu z komedií Fotr je lotr. Zac Efron se ukáže oblečen pouze do 30 cm plyšové včely. Drogy, sex, noční kluby na Floridě. Protivná snoubenka versus přitažlivá holka, která se objeví několik dnů před svatbou. Tedy formát, co by měl v oddechové komedii fungovat a opravdu funguje. ()

Fíla

Odpočinková komedie, v podání dědy, co si chce za každou cenu, po smrti své manželky, užít zbytek života. Zac Efron, působí jako kormidlo, které řídí tuhle loď, přičemž de Niro, je jejím kapitánem. Konzistence, mezi nimi funguje a provádí diváka, touto šílenější plavbou. Nevidím tu ovšem nic, co by bylo na víc. Pěkně se to zahrálo, pobavil jsem se, v pasážích, které sice byly šílené, nicméně ne překvapivé. Za mě film, který si rád pustím, když se budu nudit, nebo si budu chtít pustit něco, co vím, že mě lehce pobaví a při tom nebudu zklamaný. ()

peto12

Myslel som si, že bez Stillera to bude slabé. Naopak, bol som na tom v kine a bavil som sa od začiatku az do konca. Pripomínalo mi to skôr nejakú erotickú komédiu. De Niro ako dedo bol ozaj vynikajúci. A Glover pozerá v tv serial ALF. Ha ha. Nemám čo dodať. 100%. ()

peiton

Čo to ako do prdele má znamenat??Amerika to opäť raz dokázala,pozdvihnúť čašu naplnenú až po okraj nechutnými dialogmi až pretekajúcu cez okraj povrchnými sex.scénkami.Odporne konzummný americký spôsob humoru a bohužiaľ príklad ako baviť detské publikum od 13+.Možno som už stará na toto,alebo som mala vyrastať v USA,či na Long Islande,aby sa mi páčili starí chlapi?Som nemilo prekvapená a oči mi ide vypáliť ako si ide známy hollywoodsky velikán teraz už deduško Robert DeNiro kaziť svoju povesť slávneho gangstra takouto odporne povrchnou a slizkou úlohou.Zac Efron môže byť len rád,že si zahral po jeho boku,ale na jeho postavu,akú stvárnil by som 2× pyšná nebola.Sex,drogy a večierky...to američanom ide na výbornú.Ešteže si to naše mladé detské publikum nebude brať z tohto príklad,však?!!...;ale to hádam nemôžete myslieť vážne! ()

Aljak

Toľko chvál som počul, že akú skvelú komédiu natočili, a ja pri pozeraní tohto diela nechápem o čom to vlastne hovorili. Myslel som, že Zac Efron už má svoje obdobie trápných rolí za sebou, no a že taký kvalitný herec ako Robert De Niro sa upíše takejto kravine, no to by ma nenapadlo. Čakal som oveľa inteligentnejší humor, ktorý bude maximálne tak ochutený nejakou iróniou a sarkazmom (to by som bral), no namiesto toho to bola konská dávka plytkého, absurdného a nevkusného "humoru" akoby vystrihnutého z druhotriednej americkej teenage komédie. No ďakujem pekne, ale toto nie! Takto si dobrú komédiu určite ani náhodou nepredstavujem... za toto maximálne 1*. ()