La La Land

• USA La La Land (více)

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. (Freeman Ent.)

Ejmr odpad!

tenhle film, že je průlomový a má 6 oskarů. To si děláte legraci, tahle s prominutím "p*****na! Už od úvodní scény, kdy začnou lidé tancovat na autech během zácpy vám film říká se to bude průšvih, což se taky během filmu potvrdí. Naprosto nulová chemie mezi hlavními postavami a to jak se vám film snaží nuceně, aby jste s nimi soucítili je otřesné nebo cítili nějakou tu "romantiku" je otřesné. Emma Stone (oskara a jako za co za její špatnou mimiku a herecký výkon) a Ryan Gosling neodvádějí dobré herecké výkony a stále mě utvrzují v tom, že tihle herci nikdy nebudou mojí oblíbený. Choreografie je naprosto otřesná už  jenom z toho důvodu, že tam hl. postavy tancují jen tak a nemá to žádný smysl (až když se vznášely v tom planetáriu tak to byl pro mě úplný vrchol). Za celý film neuslyšíte píseň, kterou by jste po filmu znali, zpívali nebo broukali, což je u muzikálu velký problém. Jediné 3 plusy na tomto filmu je kamera a vizuální stránka a asi tak posledních 10 - 15 minut filmu. Za mě 15%. ()

opatstviolov

Muzikály nejsou úplně pro mě. Něco se mi na nich nelíbí, ale ani nevím co. Nicméně tohle je výjimka. La La Land je pěkně napsaný, zahraný a celkově zpracovaný.  9/10 ()

DavKom

Americká romantická muzikálová komedie? A ještě s názvem "La La Land"? Už samotný žánr je béčkový, možná céčkový, ale Damien Chazelle dokázal nemožné. Dokázal přesně to, co zvládlo Moulin Rouge nebo Láska Nebeská - dokonale vyvážená komedie a drama, nadsázka a výsměch i pocta žánru samotnému. Ačkoliv se La La Land tváří jako film o lásce a velkých snech, tak jde v podstatě o vyobrazení nedokonalosti a špatných rozhodnutí. Nemám rád americké komedie, ani romanťárny a muzikály, nemám rád dokonce ani Ryana Goslinga a Emmu Stone, vypadá to však, že Damien Chazelle dokáže úplně cokoliv. ()

Sejkorka

Předpokládám, že to Ryan Gosling, Emma Stone odzpívali sami a Ryan hrál skutečně na piano. Dějová linie dobrá, hudba nevadí, i když chybí nějaký vysloveně hit song. Připadá mi, že divák má volbu dvou konců, může si vybrat ...PODRUHÉ 25-4-24 Ani dnes jsem nepochopil, který závěr platí, ale nejspíš ten bez Mii. Připomenu 14 nominací na Oscara,z toho 6 úspěšných, včetně Emmy Stone. ()

SLPHR

Svižné tempo, nádherná hudba, sympatičtí herci. To je jen výčet skutečností, které dělají z tohoto muzikálu jeden z nejlepších, co jsem viděl. Závěr je tak perfektně natočen, že vždy když ho vidím, tak se mi chce uronit slzu. ()

unitedfan

Spolu s Moulin Rouge nejlepší muzikál poslední dekády. Damien Chazelle je geniální režisér, což potvrdil i ve snímcích Whiplash a První člověk. Tahle nádherná pocta starým hollywoodským muzikálům si všechny ty ceny a Oscary naprosto zasloužila. ()

Pudding

První polovina filmu byla mrda vážení, Ryan Gosling byl tak strašně skvělej, smash, jeho herectví úplně najíždím v skoro každém filmu je literally me, neboli takovej že vždy skončí sám. Ale druhá část byla celkem nuda, jediné co mě drželo při filmu bylo to jak to dopadne ( lituju toho). Kdybych to utnul v půlce filmu, tak je to tak úžasnej film. Některé taneční scény byly goofy ale byla tam cejtit ta vášeň teda aspoň myslím. Jako můj první muzikál musím říct že vskutku pěkný. hehe ()

Donmane17

Sice chápu, co se na tom většině může líbit, pro mě to byla ale nekonečná nuda. Zvládl jsem dvě třetiny jen kvůli hlavním hercům, které mám rád, víc jsem ale nedal. ()

teekanee

Muzikály jsou prostě sračka a stojím si za tím, že tenhle film by byl stokrát lepší, kdyby to nebyl muzikál. Fakt dodnes nechápu, co lidi na muzikálech vidí. Uprostřed výborný dialogový scény začnou zpívat jak dementi a film u mě hned ztrácí na realismu, věrohodnosti a celkově na zábavnosti. Přesto dám 70% za Goslinga a Emmu. ()

Par.agon

Nejsem muzikálový nadšenec. Vyhýbal jsem se tomu docela dlouho, ale když už jsem tomu dal šanci, od začátku do konce mě to úplně pohltilo, získalo a chemie mezi Goslingem a Stone, ta je hmatatelná. Nádhera a fantazie, pohlazení a krása v každém záběru. Finále jen podtrhlo nostalgii po časech minulých. Moje žena dokoukala. ()

SpiderBoy

Film mi byl hodně dlouho doporučován, tak jsem se na něj konečně podíval. Je to opravdu okouzlující počin s velmi chytlavými písněmi a zkrátka bezkonkurenčním Ryanem Goslingem v jedné z hlavních rolí. Musím přiznat, že ne každý smutný konec (nebo se to zdálo smutné jen mně) mě dostal tolik jako tento. Vážně chápu, proč je tento muzikál tak oblíbený. 9/10 ()

JohnDark

La La Land, Romantický muzikál, USA 2016, R: Damien Chazelle, H: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt, Finn Wittrock, Callie Hernandez, Sonoya Mizuno, Jessica Rothe, Tom Everett Scott, Josh Pence, J.K. Simmons, Amiée Conn, 60% ()

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary