Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

Aljak

Toto VŠETKO už tu raz bolo (teda nie len raz, aspoň už 5-krát), akurát pod inými názvami a s inými účinkujúcimi. Možno sa občas nájde aj niečo, na čom sa dá zasmiať, tak aspoň za to 1*. Ale inak dosť neoriginálne, v podstate všedné. A nechápem načo tam pchajú tú Evelyn - na jednej scénke s kunami sa stavia kariéra stabilnej zabávačky fakt ťažko. ()

ragtime odpad!

Aj keď som videl len pár dielov, úroveň humoru tu vlastne ani nie je. Trocha sebareflexie by neškodila. Sila Partičky bola hlavne v jednotlivých improvizáciách a aj keď sa osadenstvo zmenilo len mierne, kvalita išla rapídne dole. Čo je pre mňa naozaj nepochopiteľné, je to, že táto istá dvojica stojí za vyrovnanou a emocionálne veľmi silnou poctou Paľovi Demitrovi. Svet je čudné miesto. ()

balcazar

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne. ()

ujo_chmel odpad!

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite. ()

BOURQUE

V podstate pokračovanie relácie „SOS“, ale už v inom duchu a viacerými novými účinkujúcimi. Nie je to zlé, ale má to strašne kolísavú úroveň. V tomto žánru na slovenské pomery u mňa stále zostáva relácia SOS číslom jedna. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

• Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)