Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti. (CinemArt)

mr.twizta

Presne za tri. Dobra ferrellovka s patricne namichanym koktejlem forku a rodinnych hodnot. Nic, co by me vytrhlo z kalhot, ale jako jednohubka maximalne funkcni. Casting je presny a potesi nejedno cameo, navic Hannibal Burres... Slusna komediem ()

doriana.g

Komedie, kde se hlavní hrdina musí pitvořit a přehrávat, aby to byl jakože humor, stojí vždycky za vyliž. Půlka * za Wahlberga, který to vyvažoval svým stabilním a jediným výrazem + půlka za manželku, celý film jsem přemýšlela, kde hrála, což mi pomohlo tu blbost přežít. Btw, je to ta vraždící osprchovaná trvalá z Pravé blondýnky. ()

suboss

Neviem, či to je mnou, ale vždy, keď vidím Willa Ferrella tak sa musím smiať. Ani táto komédia nie je výnimkou. Aj keď sa dej rozbieha len veľmi pomaly, druhá polovica filmu je vážne dobrá. Určite to nie je žiaden kasový trhák, ale za posledné mesiace najlepšia komédia, akú som videl. ()

tynusxxx_

Zas tak špatně bych to s touto komedií neviděla... Některé vtípky se opravdu povedly, místy tam sice bylo pár zbytečných scén (motorka v baráku?), ale jako celek to nepůsobí vůbec špatně. Cílem komedie (a tedy i tohoto snímku) je lidi bavit, a já se bavila, nehledala bych za tím nic hlubšího. ()

Goumen

Pohodová záležitost, jen mě chvílemi začínalo vadit, že první polovinu filmu tvoří scény, kdy se Ferrellovi vše hroutí a střídá se trapas za trapasem, až jsem už zoufale čekal kdy se karty obrátí. Což se také stalo a závěr byl celkem povedený, včetně typického happy endu. ()

notozjano

Mám oba herce rád, ale přišlo mi, že Wahlberg trochu přehrává a Ferrelovi jsem to moc nežral. Nicméně je to slušná rodinná komedie, která je místy i docela vtipná a ukazuje nám, že největší štěstí je opravdu jen v dětských očích. P.S. Wahlberg je slušně ve formě. ()

PatrikP4

Pro mě osobně to mělo na komedii celkem málo vtipných momentů... Neříkám že jsem se nezasmál, ale na komedii málo... Každopádně na dvojku se rád kouknu, možná bude lepší než jednička... ()

moriero

Já se navzdory poměrně malému hodnocení od srdce zasmál. A chemie mezi Marky Markem a Ferrellem fungovala bezvadně. Pár hluchých či vysloveně trapných chvilek by se sice našlo, ale vše odpuštěno. Prostě jsem vypnul mozek a bavil se. ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (více)