filip289

Veľmi zaujímavý a atraktívny nápad pre film. Cieľovka je jasná. Ku koncu už ale, bohužiaľ, začne strácať dych a človek si už začne dosť uvedomovať priam až trápne repliky hlavne tých vedľajších postáv. Emma a Dave sú sympatická dvojka a na "naostro" Meade sa tiež nepozerá zle. Soundtrack je ako z nejakého obľúbeného playlistu na Spotify, čo je vlastne aj na začiatku filmu názorne ukázané :) . ()

ANTYCHRYST

První minutky jak jsem viděl ten pohled na pc, sociální sítě atd.. Vše z pohledu na monitor seeeem si říkal no Tvl.. vypinám tohle nedám, ale dal jsem tomu šanci a ejhle :) Překvapení se konalo.. Toto je Realita tejhle zvrácené digi doby... Každej každého sleduje ví co děla s kým .. o čem mluví... zaměstnanci sledují své podřízené přes sociální sítě a další hnusy... Úplně jsem viděl ty siláky co jsou schovaný za Pc a klikají při závěrečné scéně na Ano .. Sráčové... Dvojice jsou sympaťáci .. Blondska docela prdelka :).. scénka z šaty.. Dobrá Music... film má spád a člověk jen čučí co je slušná holčina udělat pro lajky a peníze. Zajímavá by byla varianta dát to do Hardcore kabátku - úkoly: uřízni někomu prsty, ucho, muč, vyhoď z okna atd... :) :) 80% Za mě obrovské překvápko. ()

TaNya_

Fakt mě to chytlo! Kašlu na nějaký ty nesrovnalosti, na který tu ''páni kritici'' rádi upozorňují. Já je prostě nevidím a ani nechcu. Kdo to vymyslel, jako by mi četl myšlenky... Už jenom čekáme na to až se tahle hra objeví ve skutečnosti. ()

dannyd14

Pre mňa až príliš pubertiacke ba rozprávkové, ak mám uviesť veci na pravú mieru. Začiatok ma pripútal k obrazovke, bohužiaľ, od stredu filmu ako v plnom prúde pokračovala technicky vycibrená online hra mi bolo jedno čo sa stane nakoniec s postavami. Možno pri prvej scéne s rebríkom som chvíľu zbystrel pozornosť. Pekný vizuál, dobrý výber postáv a zmysluplná myšlienka, ale po režisérskej stránke nič inovatívne. Pripadalo mi to akoby čerpali z námetu filmov Nightcrawler či 13 Sins (koncept a atmosféra). Finále pôsobilo dosť smiešnym dojmom. Na nervy mi liezla tá strašná hudba ako aj to, ktorý diletant dal tomuto filmu štítky thriller, krimi a sci-fi. ()

dawnie

První, co mě napadá, je hell, yeah - takže, HELL, YEAH a f*ck ty logický díry a přeňuňaný konce, měly jsme díky Nerve s kámoškou úžasnej večer. Kdyby hlavní dvě role dostal někdo míň přirozenej, bylo by to celý pohřbený. Ale díky dobrýmu osudu je tu Dave s Emmou, který se nebojí goofovat around a - co je hlavní - nevypadají přitom jako falešný idioti. A člověk je chce hrozně vidět pohromadě. Takže si klidně hatujte (jo, uvědomuju si, že celej tenhle komentář zní jako od 13tiletý pipky), já zas miluju. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Výborný nápad a stupňující atmosféra, ale neustálá přítomnost machrujících "děcek" s mobilem mě srala. A závěr? Open source? Vězeň? Svoboda? Co? ()

MAAUZ

Nerve měl spád a držel mě při smyslech až do konce. Přišlo mi to jako parodie na dnešní populaci zblblou internetem, kdy musí vše natáčet a fotit svejma jabkama. Hra měla zajímavou myšlenku a skvělej hudební doprovod. Autoři mohli věnovat filmu klidně o 20 minut více. Nebylo totiž úplně jasné, kdo za Nerve stál, a jak to s ním v budoucnu bude. Jo a Dave jakoby Jamesovi z prdele vypadl. Potěšil mne i vystupující MGK! ()

RedRose

Tak hned ze startu minimálně 10% dolů za Juliette Lewis... Bože jak já tu babu nesnáším!! Naštěstí tam byla asi jen ve čtyřech krátkých scénách, takže jsem to přežil... Jinak vcelku povedené, tedy hlavně vizuálně byly ty počítače a mobily slušně zvládnuté, to dopadá ve filmech dost směšně... Příběh zas až tak originální není, ale vcelku se to povedlo, včetně slušného castingu (až na výše zmíněnou Lewis). Jen jsem fakt nepobral, proč jsou v popisu filmu uvedeny žánry Sci-Fi a Mysteriózní, když technicky je vše co ve filmu bylo zvládnutelné i dnes ?!?! 63% ()

Knor

Nejděsivější na tom je, že magorů, který by kvůli popularitě byly ochotný něco takovýho hrát je fakt hodně. A sociální sítě k tomuhle přímo vybízí. Tenhle film je solidní thriller, kterej šlape bez průtahů a zbytečnejch keců a má i docela sympatický obsazení. Ten konec je trochu přemrštěnej, ale co od těch amíků taky čekat ne?! ()

Kubajss_cz

Moc pěkná myšlenka, kterou cílová skupina nepochopí. Podání, však pokulhává. Scénaristé mají velmi bujnou představivost o dnešní mládeži. ()

departed

Jednohubka na efekt. Má to dobrej nápad, který je i adekvátně zpracován, ale v mnoha ohledech taky dost nedoladěn, proto jsem použil slovo jednohubka. Nicméně, co se týče audiovizuální stránky a sympatického ústředního dua, tak tam si nemůžu stěžovat. Neonový New York a hudba laděná do retro osmdesátek tu v kombinaci s konstantním adrenalinem hráčů padla naprosto parádně. ()

JohnZ87

Film trefně nastavuje zrcadlo dnešní době plné sociálních sítí, mánií ohledně počtu lajků, sledovanosti a v neposlední řadě také poukazuje na to, jak moc jsou něktěří lidé odtrženi od reálného světa na úkor toho virtuálního. Každý může být hvězdou své vlastní pokřivené reality show... ale za jakou cenu? 65% ()

janahorova

Ze začátku strašně tahalo za oči to přiblížení všeho z jednoho milimetru. Jinak téma má asi ještě další potenciál. ()

Romeroo

Moderní kabátek v moc hezkých barvách to je asi jediné pozituvum co mohu napsat. Ehmm ještě soundtrack nebyl úplně marný, tím jsem prakticky zkončil u toho co se mi líbilo. Zbytek naprostý otřes pro 12 letou pipku co právě zažívá svůj první měsíc po menstruaci a tak nějak neví jako to bude všechno dál. Naprostá ztráta času. ()

Guran

Už v jednom komentáři jsem zmínil, že filmy s tématem internetových sítích mají v dnešní době zelenou a já je vítám s otevřenou náručí. Tento film je jedním z nich. Vynikající nápad, který je výborně zfilmovaný. Herci hrají, scénář je skvělý a film si užíváte jak jen to jde. Škoda, že nemá lepší hodnocení zde na CSFD. Takovýto film by si to zasloužil. Neumím si představit sebe v kůži hlavních hrdinů. Hra, kde se můžete zranit, či při nejhorším přijít o život. Opravdu jsem se bavil. Výborný film. ()

zuzzuli

Are you a watcher or a player? Otázka, jež dokáže během sekundy změnit váš život. Stanete se divákem rozhodujícím o osudu hráčů nebo se dobrovolně přihlásíte jako hráč poskakující, jak nějaká loutka na nitkách? Dle skvělých trailerů a docela dobrého hodnocení jsem se na film těšila. Šlo o poměrně originální a lákavé téma pro každého, koho fascinují moderní technologie. Upřímně řečeno, i pro ty, které ty technologie navíc ještě děsí. Avšak příběh nebyl výjimečný a ani tak poutavý jak sem čekala. Jde o oddechovku, která nic zvláštního nepřinese. ()