poster

Skvělí chlapi

 • USA

  Wonder Boys

 • Slovensko

  Skvelí chlapci

Drama / Komedie

USA / Německo / Velká Británie / Japonsko, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MontyBrogan
  *****

  Tento film na mňa pôsobil asi rovnako blahodarne ako polievka po opici. Navyše vidí inteligenciu príťažlivou a to sa mi páči. Viac písať netreba, ešte by mi tie slová dohrýzol pes, rozfúkal vietor, alebo utopila rieka...(24.11.2013)

 • Nos
  ****

  Atmosférický film založený na parádním scénáři, výborných hereckých výkonech a skvělé hudbě. Michael Douglas jako Grady Tripp a jeho spanilá tripová jízda při řešení nečekaných problémů je prostě neuvěřitelná. Casting se celkově vůbec velice povedl. Zasloužené čtyři hvězdy.(31.5.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Zajímavý film plný zajímavých postaviček, zahraných skvělými herci, avšak na druhou stranu to je ten typ filmu, který nezaujme každého. Rozhodně má co nabídnout ale ne všem.(7.12.2008)

 • Foma
  ****

  On je to dost dobrej film, mě jenom chvilkama obtěžovala taková ta intelektuální skepse či rádoby nadhled, kdy teda "musíme" uznat, že ta láska má cenu, že je třeba následovat srdce, ale s takovým tim přeinteligentnělým hnidopišstvím. Herecky je to ale bezva, hlavně Douglas je tu fakt ten profesor literatury.(11.2.2009)

 • Tomco
  ***

  rezisersky aj herecky atraktivna smotanka pri tomto filme mi slubovala pathviezdickovy zazitok. ten sa zial nedostavil, ale aj tak musim povedat, ze sa nejedna o zly film. pribehova stranka je vsak trosku prazdnejsia, ako by sa patrilo pripravit pre partiu okolo michaela douglasa. skoda.(1.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace