Skvělí chlapi

Wonder Boys

Skvelí chlapci

Drama / Komedie

USA / Německo / Velká Británie / Japonsko, 2000, 107 min

Rozpočet $55miliónovTržby USA $19,393,557Tržby Celosvetovo $33,426,588/60%/(28.7.2007)

Tento film má naprosto fantastickou atmosféru, takový nostalgický feeling. Pikantně obsazené role, jímž vévodí kouzelný Dougles, který se úlohy umolousaného spisovatele zhostil naprosto bravurně a pro mě osobně je to jeho nejsympatičtější výkon. Konec filmu bych si možná představoval jinak, ale díky onomu feelingu jsou pro mě Skvělí chlapi srdcovou záležitostí. 90%(5.12.2005)

Mám-li to stručně shrnout, tak v tomhle filmu jaksi chcípl pes...(31.1.2012)

• BoPo

Film podobne ako hlavná postava sa nedokáže rozhodnúť, ktorou cestou sa vydať.(15.2.2010)

k tomuto snímku jsem se dostal naprostou náhodou, ale o to více jsem byl příjemně překvapen a tento snímek si okamžitě zamiloval! Michael Douglas v roli profesora, který kdysi dávno napsal vynikající knihu a teď ne a né dokončit druhou. Opustila ho manželka ( už zase), milenka má velké překvapení, šéfův pes byl kvůli němu zastřelen, nejlepší přítel je blázen, jeho editor je bisexuál..... no řekněte upřímně co víc si člověk může přát :o) Naprosto bravurně zrežírovaný film Curtisem Hansonem, parádní herecké výkony, počínaje M. Douglasem ( v roli profesora ), který si tuto roli opravdu náramně užívá, výborný je i R. Downey Jr. v roli bisexuál. editora, to samé se dá říct o T. Maquierovi a Katie Holmes mi přesně sedla ( k roli krásné studentky). Film mi neskutečně rychle utekl bez nejmenšího náznaku, že bych se alespoň na chviličku zanudil. Nezbývá, než si do budoucna přát více takovýchto záležitostí!(21.11.2008)