Skvělí chlapi

Wonder Boys

Skvelí chlapci

Drama / Komedie

USA / Německo / Velká Británie / Japonsko, 2000, 107 min

Tento film na mňa pôsobil asi rovnako blahodarne ako polievka po opici. Navyše vidí inteligenciu príťažlivou a to sa mi páči. Viac písať netreba, ešte by mi tie slová dohrýzol pes, rozfúkal vietor, alebo utopila rieka...(24.11.2013)

Atmosférický film založený na parádním scénáři, výborných hereckých výkonech a skvělé hudbě. Michael Douglas jako Grady Tripp a jeho spanilá tripová jízda při řešení nečekaných problémů je prostě neuvěřitelná. Casting se celkově vůbec velice povedl. Zasloužené čtyři hvězdy.(31.5.2007)

Zajímavý film plný zajímavých postaviček, zahraných skvělými herci, avšak na druhou stranu to je ten typ filmu, který nezaujme každého. Rozhodně má co nabídnout ale ne všem.(7.12.2008)

On je to dost dobrej film, mě jenom chvilkama obtěžovala taková ta intelektuální skepse či rádoby nadhled, kdy teda "musíme" uznat, že ta láska má cenu, že je třeba následovat srdce, ale s takovým tim přeinteligentnělým hnidopišstvím. Herecky je to ale bezva, hlavně Douglas je tu fakt ten profesor literatury.(11.2.2009)

rezisersky aj herecky atraktivna smotanka pri tomto filme mi slubovala pathviezdickovy zazitok. ten sa zial nedostavil, ale aj tak musim povedat, ze sa nejedna o zly film. pribehova stranka je vsak trosku prazdnejsia, ako by sa patrilo pripravit pre partiu okolo michaela douglasa. skoda.(1.11.2007)