Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

Uesbe

Stokrát lepšie než stupídna ,,Pařba'' a ešte horší prví šéfovia na zabitie.......či už Vianoce milujete, alebo neznášate, pri tomto sa pobavíte. Teda, najprv musíte mat radi fuj-fuj humor.....a potom je to v zime na saniach! ()

ANTYCHRYST

Pohodová komedie.. příjemné naladění na vánoční čas :) jakmile začne párty je o zábavu postaráno.. ledový penis.. parádní karaoke vystoupení.. Jennifer jako vždy okouzlující a v téhle roli je sakra přísná... Soundtrack je do pohody.. 60% hnedle bych na takovej večírek zašel.. :) ()

boo-boo

Ak už chce niekto chladne nakalkulovať žánrový tromf, mohol by sa aspoň trochu snažiť pri realizácií. Komediálne prinajlepšom priemer, osadenstvo zväčša nesympatické (s výnimkou Jennifer a Olívie pochopiteľne, tie sú tam nato, aby vyzerali) a pocit nekonečna nikdy nie je atribút, ktorý by komédii prospel. ()

papilon395

Po přeslazených romantických filmech, vysílaných o Vánocích, je tahle pecka jako blesk z čistého nebe. Nejvíc mě těšila představa být zaměstnancem firmy, která si nehraje na nějakou štábní kulturu, kde se všichni dokážou chovat přirozeně a příležitostně odvázat. Přes gradující apokalypsu vánočního večírku jsem se celou dobu dobře bavila a to bez požití jakýchkoli podpůrných látek. Dík scénáristům. ()

Hedy

Každý rok. Nejlépe každý měsíc přijde nový druh nějaké pařby. Nedočkavě čekám na to až se do kin přihrne Pařba v domově důchodců, Pařba na Sibiři nebo Pařba bezdomovců. Každopádně máme zde Pařbu o Vánocích. Čekal jsem jako vždy tupý humor kde se banda ožralých idiotů bude pokoušet vyřešit nějaký průser který se jim stal na Štědrý večer. Místo toho dostávám nudné cosi. Scéna střídá scénu. Jednou tam jde o lásku. Pak o pařbu. Pak o to jak je pařba na hovno. Pak jak se pařba rozjede. Pak o zradu. Pak o peníze. Pak o prostitutky. Nakonec tuto patlaninu zakončíme rádoby akcí která ukončí film happy endem. Jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout co do filmu nacpat dřív, a když to tam nacpali tak se jim očividně nevešlo místo pro jakoukoliv komedii. Co mě ale zarazilo byl absolutně debilní konec který mi zapadal do filmu ze všeho nejméně. Každý film který začíná v českém překladu slovem "Pařba" se snaží být nápaditý a vtipný ale jen třem filmům které jsem viděl se to povedlo. Za mě tedy film dostává bídnou 1 Vánoční hvězdu která sotva poblikává. ()

vieriX

Taková ta klasika na jaké jsou lidí zvyklý když jde o tenhle typ komedie. Vripku tu byli a nebyli úplně špatně Aniston tu byla za mrchu něco jako v Sefech na zabití. Ale neměl kdo jí moc sekundovat zbytek vesměs hráli zaměnitelný standard. I tak nelituji času. ()

MartinTerran

Čekal jsem další šílenou komedii, ale ono to mělo i příběhovou linku, která ale filmu spíše uškodila. Takže večírek fajn, ale ten zbytek docela o ničem, takže jen tak tak za 3*. Hodnocení: 52/100. ()

soviczka

Nene... To opravdu někdo považuje za povedenou komedii? Nepamatuji si, že bych se během filmu zasmála. Nenašla jsem tam jedinou sympatickou postavu nebo někoho, na koho by se aspoň dalo dívat. Dokonce i pohled na Jennifer Aniston je hodně smutná záležitost. Prostě všechno špatně. Díky bohu za naše firemní večírky... ()

Nalimator

Nečekaně politicky nekorektní a zábavné. Děj to sice moc nemá a jde jen o to ukázat parádní pařbu, některé akce jsou fakt povedené a pobavily. ()

nula87

Místy je to fakt vtipné (dokonce bych řekl, že těch vtipných míst je víc než těch vyloženě trapných), a to není na takovou nenáročnou blbinu málo. 60% ()

Blazkowicz

Hrozná ptákovina, ale mě se to líbilo. Ne všechno je samozřejmě úplně vtipné a ke konci už to jednak ztrácí dech a jednak se dostavuje nuda, protože je to furt to samé dokola a čím dál blbější. Ale na odreagování dobré. 4-* ()

PlysovyMacko

Štandardná americká komédia s uleteným nametom, ale nič co by som nevidela inde. Film ide na neutrál a neutkvela mi v pamäti žiadna scéna ani hláška. Film zabaví, ale neprekvapí. ()

baclajean

Dávam 4/5 nie preto, že by to bol pamätaniahodný filmový počin, ale preto, že dokonale splnil očakávania a divák má možnosť naozaj sa hojne nasmiať. A príjemná oddychovka na nedeľné popoludnie. ()