Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

JITY

Pekne povedané typická americká komédia, ešte že tam hrala Jennifer Aniston. tými svojimi očami vie ohúriť diváka, mimika tváre úžasná, ale tie scény má niekedy fakt privádzali do rozpakov. Vykonná riaditeľka ale jej brat bol len šašo. Vo filme všetko reálne ale skutočnosť je niekde inde. To mi vôbec nepripadalo ako vianočná party ale demolačná čata. Asi sa pomýlili pri výbere názvu k filmu. Veľa pôžitku som z pozerania toho filmu nemala. No prišla chvíľa, keď som sa aj zasmiala pri scenke, kde Jennifer hrala prostitutku a hovorila po rusky. Ale to ostatné, čo sa odohrávalo v salóne prostitutiek bolo také doslovne fatálne. Len zázrakom dávam tri hviezdičky ten film má od vianočnej atmosféry veľmi ďaleko sex a obnažovanie tam nepatrilo, bez toho to mohlo byť o niečo lepšie. ()

Jard

Celkom dobre zvládnutý film. Trochu mi tam vadili niektoré situácie, ktoré sa vyskytujú vo väčšine amerických filmov, napr. ak sa odohráva akýkoľvek dej, vždy to musí zázračne dopadnúť dobre. 60% ()

datel13

Dost necekany prekvapeni! Svizna komedie se sympatickými herci, co si prat vic. Tak snad jen min klise a absenci az prilis prvoplanovyho happy endu. A rozhodne i míň genderovy korektnosti (tedy míň žen v rolich ridicek, vratnejch a pasaku..), jiz je Hollyood zamorenej ještě mnohem vic, nez jsem si predstavoval. Tento film nebyl moc dobre prijatej kritikou i divaky, mluvilo se o lacinejch klise a podobne. Tak nevim, jde o podarenej filmu ze zanru o parbach - je tezky vytezit něco novyho, ale když se ty „klise“ zpracuji dobře, porad to muze bejt hodne dobra zabava (a ze se u filmů v poslední době bohužel moc nebavim). Ze super skladby hercu i pestry skladby ksichtu z firmy pusobi jako funkcni kontrast ledova bad bitch v podani Jennifer Aniston. Zaroven je hodne potěšující, ze Rachel ma porad stejnou ceskou daberku jako v Pratelich. Divak je tim vic prekvapenej co nekdejsi prihloupla servírka z kavarny Central Perk vyvadi – například scena setreni mrnavy holky na letisti je prijemne nekorektni az to mrazi. ()

Signore

5/10 Neuvěřitelně šílená, nevkusná (místy doslova nechutná) a pokleslá věc, ale: 1. je to vlastně celkem vtipné, 2. má to solidní casting (přičemž Jennifer Aniston si to - podobně jako svoji postavu v Šéfech na zabití - zjevně pořádně užívá). ()

P@\/EL

Tak to byl hodně odvázaný vánoční večírek, přesně v přiblblém americkém stylu. Nechybí zde alkohol, drogy, sexuálně vypjaté situace a řada pořádně bláznivých a potrhlých scén. Celkově sice hodně pitomé a absurdní, nicméně já se u filmu bavil skvěle. A konec konců na škodu není ani akčně laděný závěr filmu. ()

Pythonator

Docela nudná komedie s několika silnými momenty, jak už to tak v hnUSA produkci chodí. Olivia Munn je sice kočka, ale ta to z bídy nevytrhne. Z těch cool party scén, kdy ožralci trsají na ty hiphopové hnUSA srance se mi dělalo poněkud nevolno. ()

Dusty56

Je to blbina na relax. Nevím, jestli u něčeho takového lze říct, že to má kvalitu, ale určitě to zabaví. Jsou tam sice trochu slabší pasáže, ale hned vzápětí vám to vynahradí nějakou další blbostí. Obsazení je skvělé, Jennifer Aniston tam není jen do počtu, Olivia Munn teda nevím, jak to zahrála, ale rozhodně jí to slušelo a Jason Bateman občas sice trochu mimo to hlavní veselí, ale taky nezklamal. ()

soukyd33

Tuhle párty by jste asi sotva uspořádali v práci. Pěkná divočina za záchranu společnosti. Tak kdo nakonec utře? Vedení či zaměstnanci? Poznámka: Ke konci se to trošku zbrzdí. Poznámka: Jennifer Aniston je nejen sexy ale i parádní herečka. Zahraje cokoli. 😀 Hvězdiček 4 ()

PsenickaR

Průměrná komedie, ve které najdeme pár dobrých a opravdu vtipných scén, které však vyvažuje zas několik nudných scén. Název v CZ ani moc neřeším, ono taky upřímně přeložit původní název jen tak nejde, protože v češtině to moc zajímavě nezní. Ale když tedy mám film, který se jmenuje Pařba, tak bych očekával skutečně pořádnou pařbu, ale jako by zůstali autoři na půli cesty. Nejlepší scény z filmu má na svědomí Aniston, jejíž mrcha je skutečně úžasná a scéna na letišti byla fakt povedená. Jenže, ani ona v ne zrovna hlavní roli film neutáhne, protože zbytek je skutečně jen průměr, T.J.Miller není zrovna moc sympatický, Bateman je doslova neskutečně nudný, docela dobře se ještě kouká na Olivii Munn. A to je asi tak vše. Škoda, 55%, pár dobrých odkazů na Rychle a zběsile a vtipů skvělou komedii prostě neudělá. ()

padav94

No nič moc teda, bol som na to v kine a zdalo sa my to viac trápne ako vtipne, nemalo to veľmy vianočnú atmosféru, ale bolo tam aj zopár vtipný scén, na tej party to bolo vtipné.Som ani nechapal jak tota šéfka a tota z toho modreho auta prečo sa tak chovali, šak nikto im nič neroibil a furt buli nasraté. ()

ciapok

ísť na tento film do kina s partiou z práce, z kancelárie, to je v podstate už vopred hotová vec. Kokaín sa ale nepodával, takže plný počet nebude :) ()

energo

Slušná americká komedie. Škoda, že vtipných situací nebylo více. I v humoru mohly přitlačit. Děj je příliš jednoduchý a konec naopak dost přehnaný. Ale je to vcelku výborná oddechovka ve vánočním období. Rozhodně potěší. ()

JurkoNatalka

J:Jednoznačne najslabšia komédia roku 2016, zasmial som sa raz, možno ľudia, ktorí pracujú v tomto korporátnom prostredí, to ocenia viac. 50per. -------------Oddychovka na ktorú sa dobre pozerá, keď nechcete premýšlať a chcete prosto vypnúť. Nič menej, nič viac. 60per ()

verbal_cohle

Prvně se půl hodiny napjatě čeká na party, která by teda potom měla být opravdu vostrá. Následuje půl hodiny kruté party, bohužel nevtipné. (připouštím, že situace s prostitutkou byla OK) A pak se zase půl hodiny zachraňuje IT společnost. (jakože aby to někam dospělo) Prostě ztracený čas a film hodný zapomenutí. ()

Oxytocin

Je mi smutno, když se podívám na vánoční večírky, které jsem dosud zažil :))). Tenhle film má fakt nenaplněný potenciál s plným hereckým vybavením. Doufal jsem, že se to bude točit kolem negra Waltera, aby se vrátil do mladých let a obšťastnil se u bílé kočky na stole s nosem v koksu a podepsal s "Barvičem" firemní kontrakt. Film sklouzává do zcela jiných témat a hlavně pak do sračky v podobě scén s pasačkou. ()

honza.kuzel

Některé scény dobré, dostatečně šílené a celkem i vtipné, ale dohromady to bohužel za moc nestojí. Zápletka chabá, její řešení ještě mnohem slabší. Jo a Jennifer nějaká zbytečně moc "vybotoxovaná". Navíc jsem jí tu roli svině nějak nevěřil. ()