Scénář:
Griffin JayKamera:
William A. SicknerHrají:
Don Terry, Walter Sande, John Litel, Samuel S. Hinds, Claire Dodd, Anne Nagel, Herbert Rawlinson, Arthur Loft, Lane Chandler, Iron Eyes Cody, Ray Teal, Paul Bryar, Dale Van Sickel, Kenneth Harlan (více)Hrají
Don Terry
USA
Nejlepší filmy:
Walter Sande
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Občan Kane (1941)
Místo na výsluní (1951)
John Litel
USA
Nejlepší filmy:
Dodge City (1939)
Jezábel (1938)
Key Largo (1948)
Samuel S. Hinds
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Šarlatová ulice (1945)
Hellzapoppin' (1941)
Claire Dodd
USA
Nejlepší filmy:
The Black Cat (1941)
Roberta (1935)
Footlight Parade (1933)
Anne Nagel
USA
Nejlepší filmy:
The Stratton Story (1949)
Bullets or Ballots (1936)
Trhovci (1947)
Herbert Rawlinson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Věčná Eva (1941)
Hořké vítězství (1939)
Bullets or Ballots (1936)
Arthur Loft
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Šarlatová ulice (1945)
Lane Chandler
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Karibští piráti (1942)
The Man in the Iron Mask (1939)
Iron Eyes Cody
USA
Nejlepší filmy:
Eso v rukávu (1951)
Union Pacific (1939)
The Big Trail (1930)
Ray Teal
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Norimberský proces (1961)
Eso v rukávu (1951)
Paul Bryar
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Závrať (1958)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Dale Van Sickel
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Jih proti Severu (1939)
Úžasná událost (1936)
Kenneth Harlan
USA
Nejlepší filmy:
San Francisco (1936)
Mystery Science Theater 3000 (1988) (seriál) - a.z.
Poločlověk (1920)
Buddy Roosevelt
USA
Nejlepší filmy:
Varování před bouřkou (1951)
Captain Blood (1935)
Shadow of the Thin Man (1941)
Ethan Laidlaw
USA
Nejlepší filmy:
Jako zabít ptáčka (1962)
Okamžik rozhodnutí (1962)
Poslední svého rodu (1936)
Peter Leeds
USA
Nejlepší filmy:
Stalag 17 (1953)
Vrať se, Sábinko (1952)
Pekelník (1959) - vypravěč
Jack Rockwell
Mexiko
Nejlepší filmy:
Canyon Passage (1946)
Dark Command (1940)
Draculův syn (1943)
Wade Boteler
USA
Nejlepší filmy:
Love Crazy (1941)
Pan Smith přichází (1939)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Edward Hearn
USA
Nejlepší filmy:
Love Crazy (1941)
Edison (1940)
Frigo na mašině (1926)