Lennnnna

Koukám, že s potrhlýma veverkama se najednou roztrhl pytel:o( Jinak se jedná o průměrný animák - roztomilé postavičky, jednoduchý příběh, sem tam nějaký vtípek, ale celé je to spíše pro mladší publikum. Slabší článek studia DreamWorks. ()

fmash

Je to všechno takové pěkňoučké, dychtivé po přízni diváka, ale neoslní a bohužel ani nezaujme. Pro děti to ale není špatné a v druhé polovině se to dokonce trochu rozjede. Hlavní záporák, mýval RJ, je větší gauner než medvěd a finále je na pěst. Třetí hvězdu po delším váhání přidávám za hezký rozbor vztahu lidí k jídlu. ()

Kosmik

Po dlouhé době opět bezchybný animák s obrovským množstvím až netušených nápadů. Jen tak dál a houšť! :-) ()

SonG

Slušne vypadající animák, který ale nemý takový šmrnc jako třeba madagaskar nebo shreck.....sem tam jsem se zasmál ,ale zbytek filmu jsem víceméně znuděne seděl a koukal.... ()

easaque

úplně tuctový animák, který ničím nevybočuje a dokáže vyplnit dlouhou chvíli nenáročným a víceméně zábavným programem. Film natočený dle schématu "Sranda za každou cenu", jinak bez smyslu. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

Martin741

Oproti predchadzajucim vytvorom DreamWorks /Madagascar, Pribeh Zraloka ....../ je tento animak fakt pozeratelny s kopu hlasiek. 75 % ()

shyster

Dobré na odreagování. I když od tvůrců Shreka, tak to jeho kvalit rozhodně nedosahuje. Dal bych tomu i nižší hodnocení za tu první hodinu, kde se střídají vtipy nepovedené (málo) s vtipy pro ty nejmenší (většina), ale konec kdy o všem má rozhodnout veverka nadopovaná kofeinem, je skvělá ukázka parodie všech akčních spektáklů. ()

Streeper

Nečekala jsem, že se mi to bude tak moc líbit, takže mě to potěšilo. Vím, že jsem film viděla už jednou někdy v minulosti, ale moc jsem si z něj nepamatovala. Nicméně to nejlepší na téhle pohádce je náš dabing, který skvěle funguje a hlasy jsou dokonalé vybrané pro různé postavy. Samozřejmě postava Hammyho je prostě miláček a strašlivě moc se mi libil. Příběh není nijak originální, ale pobaví a krásně to utíká. ()

Crawler-D

V záplavě trojrozměrných animovaných filmů se opět zase jednou zablesklo. Jisté je, že to není žádný šunt, ale vysloveně zlato. Snímek Za plotem totiž překvapí nejednoho diváka (možná hlavně z řad rodičů, kteří jsou v sále pouze jako garde svých mladších potomků) tím, jak vtipný snímek to je. Nejúžasnější na tom je, že tvůrci Tim Johnson(stařičký Mravenec Z) a Karey Kirkpatrick (především scénárista – např. Slepičí úlet) se tentokrát nezaměřili na odkazy na slavné filmy, ale vytvořili film plný skvěle vymyšlených gagů, které nikdy nekončí pouze u jednoho využití. Bezpochyby jeden z nejlepších animáků roku 2006. ()

Trainspotter

Na rozdíl od kvality děl současného boomu počítačově animovaných filmů (jiná studia než Pixar), kde spíše rozhoduje kvalita animace než scénáře a režie, je tento roztomilý snímek velice zdařilým dílkem. Nechybí vtip, svižnost a dobrá zápletka a navíc film je dobře koukatelný i pro rodiče, kteří se rozhodnou vzít své ratolesti do kina na pohádku... ()

humanbeing

Za plotem patri k tem animakum, ktere si uzije vice detske publikum nez dospely divak. Vetsina vtipu je nedotazenych a opravdu povedenych mist je tu jen asi okolo dvou. Dejove se to chce podobat pixarovskemu Toy Story, ale ve vysledku je to pouze jakasi zjednodusena verze Disneyovky pro mensi divaky. A navic ne moc povedena. ()