Joanna Eberhartová (Nicole Kidmanová) je úspěšná televizní producentka, která však kvůli násilnému incidentu, vyvolanému jejím kontroverzním pořadem, dostane v prestižní televizní společnosti výpověď. Když se následkem toho zhroutí, přestěhuje se s manželem Walterem (Matthew Broderick) a dvěma dětmi z Manhattanu do dokonalého moderního městečka Stepfordu. Všechno zde se zdá tak perfektní, že to je až neuvěřitelné. Zdejší ženy se skvěle starají o své protějšky, o domácnost, a dokonale plní své manželské povinnosti. Joanna si společně se svými přáteli - spisovatelkou a vyléčenou alkoholičkou Bobbie (Bette Midlerová) a extravagantním homosexuálem Rogerem (Roger Bart) – záhy uvědomí, že zde něco není v pořádku. A že nic není takové, jak se na první pohled zdá… (HBO Europe)

peace.man.xd

První část pro mě bylo téměř dokonalá, druhá přímo otřesná! Pohřbila něco co mohlo mít dobrý závěr!!! Sice to dopadlo dobře, ale úplně směšně zpracované!!! 4 hvězdy ode mě dostal díky vynikající práci Nicole Kidman, která je krásna v každé roli a v každé situaci, a taky za první půlku filmu, která mohla mít lepší závěr... ()

Izz

Naprosto zmršený film,který měl sice všechny předpoklady k tomu,aby byl výborný (kvalitní předloha,dobré obsazení,štědrý rozpočet) ale bohužel ze všech dobrých ingrediencí vzešel podivný nežánrový patvar,kterým občas projede záblesk jakés takés atmosféry,ale jako celek to prostě nefunguje.Nebrat! ()

Doomer odpad!

Jeden z nejdementnějších filmů co jsem viděl, pokus o komedii typu přehnaných grimas a pohybů když se něco porouchá a že by film byl něco jiného než nekončící nuda plná naprosto pitomých a nudných žvástů se taky říct nedá. ()

snake

Film, ze kterého se dalo vytřískat buď hodně vtipných scén, nebo maximum hororových scén. Jenže tvůrci se rozhodli pro komediální formu, kterou ve filmu bohůžel moc nelze vidět! Vtipů je ve filmu na komedii málo, Nicole Kidman hraje vyloženě obyčejně, režie nepřináší nic nového. Aspoň, že ve filmu je vidět jak by průměrní, obtloustlí američané chtěli žít. Škoda zajímavé předlohy. ()

nula87

Jak se dá podle výborné knižní předlohy natočit nicneříkající, nesoudržný, a hlavně nudný a zbytečný film. Všechno co v knize bylo zajímavé bylo osekáno, a nahrazeno rádoby komediální složkou, která ale bohužel takto moc nefunguje. ()

Bigfuckman

V jistém smyslu je to dobrá myšlenka mít poslušnou, oddanou a milující ženu na dálkové ovládání. Jen ten cit ta láska se tam bohužel nevešla. Škoda, ale do jisté míry má tento nápad něco do sebe. Film nebudou mít asi rádi feministické spolky. O to je ale brilantnější věc, že na nápad dokonalé poloautomatické očipované ženy přišla jiná žena a ne chlap. ()

Stejšn

Černá komedie, která jde jednou dvakrát vidět. Neurazí, nenadchne. PS: jsem si jistý, že v původní knížce nebyla o bukvicích ani zmínka. Politická korektnost je fakt hnus. ()

habertek

Myslím, že ze starší verze udělali skvělou komedii! Starší verze je vážná až hororová, kdežto tato verze je humorná a myslím, že herecky i skvěle obsazená. Velice se mi taky líbil vzhled stepforských paniček, jako barbíny, dokonalost sama. Tak jak bych si je představoval. Humor byl příjemný (třeba to jak vrací drobné) a konec oproti starší verzi překvapivý. ()

korect

Trochu drsný humor, kterým se člověk může pobavit, ovšem s tím rizikem, že se bude nudit tím ostatním. Bez nějaké vážnější katarze, konec slabota, až na tu hlavu, samozřejmě ()

Havala

Na první pohled velkolepý film s několika hereckými esy, po bližším prozkoumání obyčejná americká průměrná klasika. Na konci litujete že jste u toho trávili čas. ()

GordonCZ

Film, který vás donutí přemýšlet nad jedním zajímavým dilematem - je tento uměle dokonalý svět plný naprosto poslušných a ke všemu ochotných manželek pro muže rájem nebo nudným a postupně ubíjejícím peklem? Nikdo ale není dokonalý a zde se budete moct ujistit, že je to vlastně dobře, protože některé představy o ideálu jsou natolik úděsné, že by se snad ani neměly nikdy splnit. Závěr pak odkrývá pravý důvod existence městečka, který sice může být překvapivým vyústěním, ne však nelogickým. ()

Pitryx

Byl jsem připraven na třicet minut nudy a pak rychloposuv. Myslel jsem že půjde jen o obyčejný remake. Nu, remake velice povedený. Hned v úvodních sekvencích je diváku naznačeno, že půjde spíše o veselou notu. A tak tomu je. Slušní herci, slušný děj. Spár filmu maličko pokulhává, ale není to tak hrozná závada. Prostě film, který poprvé pobaví, ale podruhé jej asi nemusím. 201310138258/0000 ()

Film.maniak

Četla jsem knižní předlohu a viděla filmové zpracování z roku 1975 a tato načančaná komedie s happyendem se prostě nevyrovná původnímu mrazivému skorohororu.. tak nějak to už není ono. ()