Ravi

Slabota, slabota. Nejsem uctívač Rodrugueze, ale některé jeho filmy se mi líbí. Tento mezi ně nepatří a patřit nebude. Bohužel je to jen bezduchá nabubřelá akce, jednorázovka, u které budete šilhat kolem obrazovky. 35% = 2/5 ()

Ludivitto

Jestli chtěl Rodriguez natoči akční spektákl, dávám 20%. V případě, že chtěl natočit parodii na předchozí díly El Mariachi trilogie dávám 70 %. Nevím, co se stalo, ale akční scény jsou nepřehledné, nudné, bez tempa a hlavně mě zaráží nezvládnutá filmová "řemeslnost". Hrozné zvuky, špatný střih akčních scén..a nakonec zbytečná překombinovanost. Na druhou stranu několk vtípků či narážek a pár originálních scén.. Resume? ** a půl. ()

Death

Tak nevim co si mam o tomhle filmu myslet. Na jednu stranu hekticke tempo, male vykresleni postav a zbytecna prekombinovanost deje. Na stranu druhou par opravdu dobrych scen, vyborni herci (hlavne Depp) a docela dobra hudba. Skoda, ze se tento film nenese vice v duchu Desperada-vice vtipnych hlasek a hlavne prostsi ale o to vykreslenejsi dej by urcite neskodil. Rodriguez se trochu odchylil od sveho stylu, coz nekteri urcite neprekousnou. Pro me je ale Once upon a time in Mexico stale nadprumerny snimek. ()

silent cut

Bylo nebylo...Kdosi řekl, že rodriguez možná není úplně nejzdatnějším filmařem, ale že je vidět, že ho ta práce baví tolik, že se u jeho filmu nemůžete nebavit... Třetí desperado mi trochu připomíná některé hongkongské zpěsilosti, kde tečou proudy krve, lidé se pitvoří a nakonec si k tomu zazpívají, ale o tom to vlastně všechno je...nadsázka na n-tou. Sem tam možná trochu samoúčelná, ale komu to vadí? Když už jsme u nadsázky... Jaký je rozdíl mezi Mariachim, Desperadem a trojkou? ROZPOČET! ()

Nepi

Já mam prostě Rodriguezův rukopis rád,stejně jako Tarantinův a i tenhle snímek se mi dost líbil,i když v něm je řada chyb... ()

prasacimor

Aj keby som o Desperade nikdy nepočul, nemohol by som tento film nazvať inak ako efektnou, prekombinovanou a hviezdami nabitou sračkou. Ale keďže Desperado je jedným z mojich naj, jedná sa o dokonalé skurvenie triógie. Už pri prvej prestrelke v kostole som zavetril niečo skazené a zvyšok to len potvrdil. Mimochodom mám taký pocit, že hlavnú úlohu tam mal Johnny, nie Antonio. ()

Krasus

Tak teď nevim,jak se u tohoto filmu zachovat.Rodriguez nám naservíroval slušnou dávku akce,vtipných scén,zajímavách herců,ale bohužel i trapných až brakových scén plného patosu.Film sází zejména na atmosféru a ne na kvalitu příběhu(smysl příběhu radši vůbec nebudu zmiňovat,protože je v podstatě o ničem),ale i tady to párkrát skřípe,díky příšernému střihu a nevýrazné kamery.Co říct o hudbě?No není úplně typická Rodrigezovská,ale přece už jsem něco podobného někdy slyšel a o hláškách ani nemluvě.Suma sumárum je to ryze nepovedený snímek,ale jisté kouzlo,ať už vyprchávající po celou dobu sledování tento snímek má. ()

Almásy

teraz som to rodriguezovi zozral aj js navijakom. deppova postava je fantasticka a dokaze sama uhrat zufalo neoriginalny dej. ()

spikey1

do třetice všeho dobrého? Je to zvláštní kousek, rozbíhá se tu velké množství příběhových linek, které nám to trochu komplikují. Než se člověk zorientuje v tom kdo koho vlastně podráží, je půlka filmu pryč, tři hvězdy se mi poskládali za Johnyho Deppa který je opětovně úžasný, celek působí dobře ale scénář je kostrbatý. ()

Jello Biafra

Voľné pokračovanie desperada je opäť svižná akčná jazda plná potokov krvi, svištiacich nábojov, veľkých kvérov, drsných hlášok a šialených zabijákov. K mariachimu sa pridáva frajerský agent Johnny Depp a začína ďalší vydarený Rodriguezov kúsok bez slabšieho miesta. Nechýba ani klasický mariachovský soundtrack takže nie je o čom. ()

Looser

Velké zklamání, film se snaží být cool, ale ve skutečnosti se jedná o jednu velkou slátaninu. Depp opět hraje první housle (a dobře),ale Antonio jenom jako by filmem procházel. Jinak souhlasím s tím, že ve filmu je příliš mnoho postav a tím je v to ještě větší bordel. Rodriguez bohužel neudržel kvalitu předchozích dílů a trilogie následuje většínu holywodskych sérií. Kdyby to nebyla kultovní záležitost a nehrál v tom Depp a Eva Mendez asi bych dal odpad. ()

sedm.1

Tak tohle R.Rodriguez fakt nezvládl.Absolutně nevyužitý potenciál přítomných herců,s jmény jako Depp,Dafoe,Rourke,Trejo,to se přece musí rozjet mazec jak blázen.A ono s toho vznikl tak kostrbatý příběh,že jsem koukal naprosto na celý film bez zájmu,a všichni mnou jmenovaní dostali i minimum prostoru,tedy až na Deppa,který byl ale opět díky svéhu hereckému umění o několik tříd výš nad ostatními,takže už to ani vlastně nebyl film o Banderasově Desperatovi,ale Deppovo postavě!Navíc už ani ty několik metrů letající oběti neměli ten správný coolefekt,atmosféra špinavého a drsného Mexika taktéž zmizela a nadsázka zůstala už jen právě díky Deppovi. ()

Chise

Nejlepší mexická jízda, co jsem viděla! Vlastně...jediná mexická jízda, co jsem viděla...Nicméně!!! Atmosféra naprosto stylová, mrtvoly jedna za druhou jak na běžícím páse, všude krev a mezi tím pochoduje Johnny Depp bez očí, Danny Trejo s Mexičankou přes celý hrudník, Mickey Rourke s čoklíkem v náručí a "Z" Antonio Banderas...ještě jednou burritos, prosím. ()

ZkuKol

ASi jsme všichni doufali v něco lepšího než v tuhle slátaninu efektních záběrů a přehlídku všech holywoodsých herců, kterým se líbilo desperado resp. El Mariachi. ()

Rousse

Rodriguez musí být hodně velký naivka, jestli si myslel, že s touhle maximálně překombinovanou slátaninou v podstatě o ničem bude mít stejný úspěch jako s předchozími dva díly...No takže stručně a jasně: dvě hvězdy za Banderase a Deppa:-) ()