Nečekaná smrt dcery je tragickou událostí, ze které se dlouho a bolestně vzpamatovávají rodiče i bývalý nastávající Joe. S každým koncem však přichází i nový začátek...  Mladík Joe Nast uprostřed plánů na svatbu ztrácí to nejcenější - svou snoubenku a s ní všechny své plány a sny. Po její tragické smrti se přesto rozhodne stát se skvělým zetěm jejím rodičům Benovi a JoJo Flossovým, pro které zůstal po smrti jejich dcery "tím jediným na světě". Když ale náhle vstoupí do jeho života jiná žena, musí se nějak vypořádat se svým nechtěným citem i rolí, kterou si před tím zvolil... (oficiální text distributora)

jda23

Film o prežití rodinnej krízy, začína stratou blizkeho a pokračuje tým, že život ide ďalej ak nespadneme do tmavej hĺbky smútku. Znie to až príliš vážne, sĺz je dosti a len herci sú tu najlepší. Veľmi veľmi slušný priemer, kt. zaostal prilepený do 71%. ()

tančísvlky

Tento film je neprávom podceňovaný. Je taký skutočný a bez slabých miest.Čerešňou je aj skvelé herecké obsadenie. Ellen Pompeo nie je možné si nevšimnúť a Jake Gyllenhall jej tiež nerobí hanbu. Aj keď hudba je skôr poriadne retro k filmu sedí. Zvlášť by som vyniesol takmer záverečnú pieseň , ktorú prespieval "Robert Plant - song a to siren". Skvelá pieseň , ktorú pôvodne napísal Tim Buckley už v roku 1970. Skvelá bodka za krásnym filmom... ()

bono22vox

Po herecké stránce atraktivně obsazený, ovšem autorsky nedotažený film o jedné atypické rodině. Režisér chtěl, aby to bylo jako ze života, život ale chtěl jinak... škoda nevyužitého hereckého potenciálu... škoda... ()

dogma97

Přes veškerý vtip v konverzaci a kvalitu kamery i střihu je nedostatek spádu a napětí příliš patrný - hlavní (a vlastně i jediná) akcelerační zápletka ("utajený" rozchod) přijde někdy v polovině, a od té chvíle děj spěje neomylně k předpokládanému závěru. 65%. ()

Duke90

Nevím jak film popsat, než prostě "divný". Žádný herec mi tu nesedl a nesedla mi ani jakási "forma utrpení" všech zúčastněných, která byla někde na bodu mrazu a vůbec mi nepřipadlo, že se vlastně stalo něco hrozného. Čekal bych, že to režisér daleko víc "osolí". Třetí hvězdu dávám hlavně za Gyllenhaalovo hezky zahrané "nevím co chci" a slušný soundtrack. Za mě hodně slabé... ()

Arccos

Velice sympatický film, který stojí za to vidět. Na druhou stranu měl asi v plánu zanechat hlubší dojem a to se mu nedaří. Například symbol změny (zde zvedání telefonu), jsem očekával a (možná i proto) nezafungoval. ()

Queendom

Malé město, velcí lidé. A velcí herci. Tenhle film má opravdu dost pomalý začátek a zhruba do půlky jsou lepší scény beze slov, podpořené vynikající muzikou. Pak se to ale nějak zlomí, příběh vás vtáhne a začnete s postavami cítit. To, co nejdřív působilo povrchně, najednou dává smysl a člověk se trochu zastydí, že to málem vypnul. Je to ten typ filmu, kdy byste postavám odpustili snad všechno, protože si je všechny zamilujete a to ani pořádně nevíte proč. ()

mgerlich

Velmi zvláštní film s velmi specifickou atmosférou. Ze začátku na mě působil jako tuctová televizní produkce, ale člověk ho dokouká jedním dechem. Po opakovaných zhlédnutích, stále baví a neodtrhnete se od něj. ()

Plague.

Ta jedna je čistě za herce, protože tohle snad ani nebyl film. Mě to připadalo jako leporelo s tématickou hudbou. ()

CorvusBlek

I přes tu tragickou událost, je to velmi pěkný, dokonce příjemný filmeček, který se nikam nežene a je to dobře, ty dvě hodinky utekly jak voda a zůstal moc dobrý pocit.Skvělý výběr hudby také velmi napomohl k celkovému dojmu, stejně jako výborné výkony hlavních představitelů. 85% ()

david666

I přes vcelku silný námět mě film nechal chladným - Je to hodně pomalé a bez šťávy. I jinak skvělí herci jsou zde nějací nemastní neslaní. ()

Mistle_

Já nevím. Na poprvé jsem ten film viděla až od chvíle, kdy Jake pustil v jukeboxu píseň. Od té doby přišel jako velice dobrý rodinný drama, bylo tam všechno, co by podle mně měl takovýhle snímek mít a podpořil to fakt, že jsem byla na konci dojatá. Když jsem ale teď viděla ten začátek (a skončila s koukáním chvíli po scéně s jukeboxem), přijde mi to celý takový .. trochu zvláštní. Přístup všech těch lidí k smrti Diany. Přístup k tomu, JAK se s tím chtějí vyrovnat. A ta blondýnka "z pošty" .. nemůžu si pomoci, ale i když se mi relativně líbí, přijde mi, že toho kluka akorát využívá, nějak, že je to mrcha, která má momentálně stejný / podobný trápení s přítelem, jako hlavní hrdina, tak si ho prostě sbalí, no, není problém. I když ke konci to byl asi on, kdo se na ní vykašlal, mohu-li to tak nazvat. Dalo by se to rozebrat mnoha způsoby. Ale jinak myslím, že to je dobrej film, jo. ()

Vital

Silberling,režisér,jméno které jsem viděl na závěrečných titulcích k filmu“Město andělů“.A když sem viděl v tv programu,že je podepsaný i pod tímto filmem,a po jeho zhlédnutí jsem zjistil,že je to dobrý snímek,který je vyprávěn,nenásilnou rychlostí divákovy,a než jsem se nadál,byl konec.Jake mi připadá jako jeden z těch super-hrdinů,kteří v sobě nosí nějaké tajemství,právě takovým tichým týpkem,který na mě působyl uklidňujícím dojmem,příběh postaven na umřelé přítelkyni hlavního představitele,který až ke konci přiznává,že pár dní před její smrtí se rozešli,je to hezký romantický film,kde v kulisách hraje příjemná nezávislá hudba.Nechci tu vyprávět celý děj filmu,jen říct že je určen k zimní nepohodě ()

veere

Senzace, tohle je film, který mě dokáže chytnout za srdce - asi měknu. Bavil jsem se výbornými hereckými výkony a ztvárněním života na "maloměstě s mnoha malými problémy" ()