AnnaW

Pravda, je to slátanina a rozhodně není znát, že předlohu kdysi dávno napsal Verne, nicméně úplný odpad to taky není. Řekněme že jako oddychový film na rodinné odpoledne to není hodné zatracení, pro rodiče je to menší utrpení než třeba Disneyovské filmy o Medívkovi Pú a jsou tu dokonce místa s jemnými vtípky. Výprava je slušná. Dávám tak za 40 - 50% . ()

Docentus

Docela nuda. Jackie Chanovi zdatně sekundují ostatní dva hlavní hrdinové v herecké nemohoucnosti. Žádné velké - tedy spíš žádné - umění to není. Na druhou stranu minirole megahvězd potěší a k tomu OBČAS dobrý vtip a hláška. Nezaujme, neurazí... ()

szabi

Trapna komedia, u mna jednoznacne najhorsi film s Chanom. Odporne! Jedine co ma potesilo bolo cameo metrosexuala ARNIEHO ()

mijano

Od tohoto filmu som toho naozaj neočakával mnoho, ale myslím, že som toho dosť dostal. Jackie znovu preukázal svoje umenie. Scény neboli dokonalé, dej tiež nie, ale zato som sa skutočne pobavil. Bola to oddychovka ako sa patrí. ()

Tuty

Jako komedii pod jinym názvem bych to celkem zkousnul ,ale jako film s názvem ,,Cesta kolem světa..." si představuju méně Jackieho Chana a více Willyho Foga, trochu víc překážek po cestě světem - takový to když Fog ovi nic nehraje do karet , vždy mu o kousek něco unikne,třeba vlak nebo loď, prostě NĚCO!Ale takhle je to jen místama vtipná taškařice s guvernérem ,,ŠVARCENEGREM".Co to mělo znamenat???Jules Verne se určitě převrací chudák v hrobě. ()

Karotka

Bláznivý a nepovedený mix, který má jen velmi málo společného s Verneho předlohou. Ovšem Jackie Chan a Arnold Schwarzenegger tomu dodali tu správnou šťávu. ()

`barocco

Som velky fanda Jackieho Chana a ten svoj post v tomto filme ako vzdy zvladol na jednotku avsak... Celkove je tento film len taka zmes englisch breakfast a china sweet chilli souce takze tato kombinacia moze niekomu privodit az brucha bol. Autori ukradli Verneho roman aby si ho narubovali na (podla nich) sucasny vkus divaka. A tak z toho nielenze nevznikla komedia, akcny film po vzoru Hong Kong, ani dobrodruzna jazda, ale neskutocna, ako bratia cesi hovoria, pitomost. Zda sa ze divaci predsa len nie su taki hlupi ako si to zrejme producenti v studiu Walta Disneyho mysleli a odvdacili sa tvorcom za tento film titulom : Prepadak. Niekedy aj byvale filmove prepadaky zaziju svoje zmrtvychvstanie, historia ich pozna niekolko. Bojim sa vsak ze v tomto pripade sa ziadny zazrak pripadneho znovuzrodenia v buducnosti nekona.... ()

cici24

Sice to není úplně povedený film, ale když to běží v televizi, tak se na něj mrknu....film trpí celkem nudným příběhem lidí, i když by neměl, že?....Arnie je taky trochu k pláči... ()

Bugiii

Dvě a půl hvězdičky za občas podařený vtípek a hezké zpracování, ovšem bylo to až moc akční a Jackieho Chana nemám ráda:-( Nejlepší zpracování byl seriál;) ()

aranek odpad!

Plytké, nudné, strašné a nezajímavé prznění románu Julese Verna. Začátek vypadal nadějně, ale na hvězdičku to nestačí. ()

JackieBliz

Čekala jsem o dost víc. Takové zajímavé téma od Verna a Jackie Chan v jedné z hlavních rolí - pro mě lákadlo. Naletěla jsem na cukříček. Steve Coogan se mi nezdál přesvědčivý, někdy až dokonce trapný. A vůbec celkové zpracování příběhu mi přijde takové odbyté. Rádoby "vtipné" scény nejsou vtipné. Ale přesto 3* za to, že u filmu vypustíte páru a vypnete mozek. Možná je to tím, že u toho nemůžete přemýšlet nad ničím chytrým. Vlastně vás to zabaví a nezabije. ()

unclejack

Naozaj , toto nie je podľa gusta čitateľov Julesa Vernea. Film je plný Jackieho a jeho bojového umenia , dokáže sa pobiť v každom štáte. To s tým Budhom bola asi len záminka pre zdramatizovanie deja. Dokonca aj Phileas Fogg mi pripadal trochu parodovaný , ale dobre , beriem to ako , že sa tvorcovia snažili urobiť komédiu s Jackie Chanom a náhodou objavili túto knihu , ktorá sa , dúfam , dočká aj lepšieho spracovania. ()

Jack_F.

Pohodová a vtipná podívaná. Stále se utvrzuju v tom, že bych se asi nedíval na filmy, které by doporučil Enšpígl a podobní odpaďáci. ()

Etherium

Je to trocha neprehľadné, chce to byť strašne zábavné, ja som sa ale nebavil tak, ako by som sa mohol. Je to taký výlet za dobrodružstvom, za jednorazovým dobrodružstvom, ktoré vás pobaví, ale neohúri. ()

blekekeke

Tak jako zase mohu říci, že jsem se ty skorodvěhoďky nenudil, v celku si to i užil, na konci se nechal i překvapit ... ()

R.I.S.A

Pruměrná komedie Jackie Chan a jeho klasika netradiční bitky šmrnclí jeho typickým humorem někdy trapný někdy povedený jednoznačně nejlepší scéna je ve vlaku jak se tam ten týpek roseká o všechno co de :D:D To sem si přetáčel asi milionkrát a totální záchvat (po trošce weed) :D ()

v.indruchova

Díky Jackiemu klasickému komediálnímu a akčnímu přístupu k věci, pobavilo. Tohle se nesmí brát smrtelně vážně, jako hodně Jackieho tvorby, a kdo ho zná chápe. ()