Tajemný mnich, legendární čínský mistr kung-fu, už šedesát let cestuje po světě s magickým svitkem, jenž dodává svému majiteli neomezenou sílu. Dnes musí najít svého nástupce, zodpovědného člověka, kterému by svitek mohl předat. Kar je mladý, do sebe zahleděný sanfranciský výrostek a pouliční spekulant. Když mnichovi jednoho dne zachrání život, zvolí si ho za svého následníka. To však ještě netuší, co je Kar zač a kolik práce ho bude stát naučit jej zodpovědnosti... Ve snímku plném svěžího humoru a rychlých karate mlátiček si hlavní zápornou roli kung-fu zloducha, usilujícího o magický svitek, zahrál Karel Roden, který kvůli této roli absolvoval tvrdé lekce kung-fu. (TV Prima)

bari68

Film, ktorý by svojou nevyrovnanosťou mohol dostať aj slabších 5*, no následne aj skĺznuť do odpadu.Scény s čínskym bojových majstrom umení sú na dobrej úrovni , avšak sci-fi fantasy scény ma od dobrého hodnotenia odradili. A nedokázal to ani ako vždy charismatický Karel Roden. ()

korndaddy

Kuvavoe...To snad nemyslíte vážně? Pochopím ty přehnané fajty, ale co tam kurva dělá nacistickej vole Roden? Ne že by mu role neseděla, ale ne v téhle kung fu(ck) nazi sračce. ()

iXtr3m3

Neškodná blbinka s dobrým vizuálom, bojovníkom Stifflerom z kina, bratom Čechom ako hlavným záporákom a zároveň jedným z castingových omylov v živote Chow Yun-fata, ale OK... :) ()

Loki_Six

"You defeated an army of enemies while a flock of crane circled above. You battled for love in the palace of jade. You freed brothers you never knew with a family you never had." ()

BlueZero

Mních chráni posvätné písmo, vďaka ktorému je možné ovládnuť celý svet. Tento chce ovládnuť fašistický maniak. No ja vôbec nemám rád lietajúcich ľudí, pokiaľ nepozerám rozprávku, vačšinou to vidím v japonských filmoch, ale tu som to nečakal. Hollywood je už fakt na dne ;-). No a, že je to komédia som si až na pár okamihov ani nefšimol. Jediné pozitívne na tomto filme bolo, že sa aspoň trochu snažil pripomenúť buddhistické učenie. ()

Hopper

Ťažko priemerná až podpriemerná akcička s maximálne stupídnym dejom a chaotickou "action". Nebyť Rodena, ktorému z nostalgie jednu * pridávam, klesám ešte nižšie. SW Scott sa nám snaží profilovať v inom žánri a prečo v takomto rabiši sa motá Yun-Fat mi nie je jasné. Že by mu zdvihli nájomné ?? ()

cab

Nepovedenost bije do oci uz od sameho zacatku, kdy nacisti vstoupili do Tibetu, aby ziskali magicky svitek. Trikova vybava kterehokoliv souboje je spise k placi, toporne herectvi se dalo cekat a na parodii to neni vtipne, i kdyz (Karel Roden) prehrava uzasne. Vyslovenena nuda se take nekona...co to tedy puvodne melo byt??? 25% ()

barlow

Asi nejhorší film Karla Rodena natočený v anglickém jazyce, akční scény pělné, ale o příběhu se to říct nedá ()

kery-

Celým filmem se táhnou řekněme mystický kraviny, ale vy jste schopný to přehlížet..ale když se z toho u konce stane Matrix křížený s Wolfensteinem, je vám z toho na blití..Jedna za Rodena, který svou roli zvládl v pohodě.. ()

Holina

A tak úplnej průšvih to není, jde spíš o to, že film kromě relaxu prakticky nic nenabízí. Naprostý standard. Dá se u toho i spát. ()

AdamesWWE

[2/10] Totálna zliatina dobrého príbehu, priemerných hercov, zle natočenej akcie, necharakterných postátv a zlého spracovania. ()

abysser odpad!

Nechápu, kdo byl ochoten tuto sračku zaplatit... Karle Rodene, takto si představuješ svůj průnik do [Holyvůdu]??? Toč filmy jako je 15 minut a budeš slavný :) ()

Radim

Nezáživná slátanina s rádoby duchovním rozměrem. Kromě hodně jednoduchého a nedopilovaného scénáře mi docela vadily i trochu odfáklé akční scény. Plus navíc za sympaťáka Scotta. ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (více)