Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  Dost nudna podivana, Farrell se snazi, ale nema na to(31.1.2005)

 • Gilmour93
  **

  Takřka dvou hodinový nábor do amerického S.W.A.T.u a i když je to pochmurný, my můžem leda do URNY.. Dvě věci jsou jisté. M.Rodriguez už asi nikdy nebude hrát významnou hispánskou pacifistku přednášející na univerzitě a její jednotka by nebyla schopná ani převézt z Lídlu na stanici bezdomovce, co ukradl štanglu Poličanu.. Kdyby místo trojice Farrell, Jackson, Martinez hráli nějací Pepa, Lojza a Karel, neštěkne po této zatavené akční nudě ani policejní pes.(10.5.2010)

 • Dragoni
  ***

  Průměrný akční snímek, který nedokázal ani svou přítomností Samuel L. Jacksona a Michelle Rodriguez nabídnout nic zajímavého, než jen průměrnou akci.(22.2.2009)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $80 million tržby celosvetovo : $207,725,639(10.1.2007)

 • Shadwell
  ****

  Hlavní padouch zcela pochybně napochoduje do filmu, bez minulosti, bez budoucnosti – úlet od hlavy až k patě. Ostatní postavy připíchnutý špendlíkem do děje, jenom tak naoko, aby bylo z čeho dělat vývar na polívku. Závěr zcela mimo. SWAT je prostě film, kde i cvičení přepadení letadla neproklamuje psí kusy na konci, ale samotnou kulminaci možností.(28.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace