Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ***

  Dr.Zajímavý a Mr.Průměrný se sešli v jednom filmu a vznikl S.W.A.T. Ne, nemluvím o hercích, ale o první a druhé půli filmu. Úvodní akce, sběr nováčků a výcvik byly zábavné, svižně a s přehledem natočeny, naproti tomu vrcholná akční scéna s útěkem hlavního záporáka byla příliš rutinní, nechtěně pobavit mohlo snad jen hlemýždí tempo startujícího trykáče. Přesto celkově nemohu říct, že bych byl zklamán, protože si vždycky rád vychutnám přirozené herectví a charisma Colina Farrela a Samuela L. Jacksona.(13.7.2004)

 • mysicka
  ***

  Prumerny, lehce predvidatelny akcni narez s bezva music..(31.5.2004)

 • sepp
  ***

  Na muj vkus prilis jednotvarne a ploche, obcasne vtipky a snaha o neco vic, nez jen akci, vyznivaji na prazdno. Nic nez dalsi prumerna podivana na vyplneni programu TV Nova...(28.12.2003)

 • Fr
  ***

  Adrenalin mi žíly rozhodně neroztrhal, spíš jemně podráždil. Film, který si nechce hrát na akční - (ale co jinýho by proboha měl S.W.A.T. být?) mě neurazil, ale óda na radost vypadá jinak. P.S. výcvik jednotky bych porovnal s českou filmovou tvorbou - COPAK JE TO ZA VOJÁKA -, ale tam jsou aspoň vtipný hlášky...(29.7.2005)

 • Brouk
  ****

  Akční podívaná, která "odsejpá" z atraktivního prostředí elitních jednotek... Dobrá muzika (Linkin Park atd.), konečně pořádný sympatický záporňák (O.Martinez) a ke všemu Francouz (módní trend v amerických filmech poslední dobou) i sympaťák klaďák (C.Farrell).... ale..., ale..., ale... ta druhá půlka filmu.... Je to tak na 70%. Akorát by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál někdo jiný místo .... Collina, Samuela a Oliviera... to by hodnocení asi šlo dost dolů(31.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace