Akční podívaná, která "odsejpá" z atraktivního prostředí elitních jednotek... Dobrá muzika (Linkin Park atd.), konečně pořádný sympatický záporňák (O.Martinez) a ke všemu Francouz (módní trend v amerických filmech poslední dobou) i sympaťák klaďák (C.Farrell).... ale..., ale..., ale... ta druhá půlka filmu.... Je to tak na 70%. Akorát by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál někdo jiný místo .... Collina, Samuela a Oliviera... to by hodnocení asi šlo dost dolů(31.10.2004)

-STREETE, MÁŠ ŘIDIČÁK? -MÁM PRŮKAZKU DO KNIHOVNY. -TO STAČÍ.(7.1.2004)

• Tetsuo

Spousta testosteronu, a skoro žádný adrenalin: spousta siláckých řečiček, minimum akce, napětí a věrohodnosti. Nesmírně tupé.(25.11.2003)

Akční "týmovka", která by v osmdesátých letech nejspíš zapadla do průměru, ale v době přeblýskaných videoklipáren je milým osvěžením. Jackson a Farrell odvádějí v solidním (nikoliv dokonalém) scénáři svůj vysoký standard a akce je koukatelná (nikoliv adrenalinová). Nic co byste si za šest neděl pamatovali, ale v kině se nudit nebudete.(25.12.2003)

• Dudek

Nezáživný film, který se dá snadno předvídat. Rozhodně to není nic nového na trhu... a ve snímku poznáte jistě několik starších filmů, od kterých si sem tam něco vypujčil(24.5.2005)

• - Shawn Ryan, tvůrce seriálu Policejní odznak (od r. 2002), byl poslední z několika scenáristů, kteří se pustili do práce. Navíc není uveden v titulcích. (Cheeker)

• - Všichni herci absolvovali trénink SWAT, jak zacházet se zbraněmi a ohledně taktik. Colin Farrell také prošel testem LAPD pro řidiče. (don corleone)

• - Stejně tak je ve filmu záběr, kdy epizodu z původního seriálu, sledují parťáci v televizi. (don corleone)