Na muj vkus prilis jednotvarne a ploche, obcasne vtipky a snaha o neco vic, nez jen akci, vyznivaji na prazdno. Nic nez dalsi prumerna podivana na vyplneni programu TV Nova...(28.12.2003)

Soundtrack Elliot Goldenthal: 1. Bullet Frenzy ,2. Don't Shoot Me Baby ,3. My Big Black Assault Weapon ,4. AK-47 Scherzo ,5. Three Chords in Two Minutes ,6. Run For Your Life ,7. The Fascist Shuffle ,8. S.W.A.T. 911 ,9. Crash Landing ,10. That Cop Stole My Car ,11. S.W.A.T. Sticker ,12. Bullet Frenzy II ,13. Time Is Running Out ,14. Samuel Jackson ,(14.5.2011)

Průměrný akční snímek, který nedokázal ani svou přítomností Samuel L. Jacksona a Michelle Rodriguez nabídnout nic zajímavého, než jen průměrnou akci.(22.2.2009)

• Dudek

Nezáživný film, který se dá snadno předvídat. Rozhodně to není nic nového na trhu... a ve snímku poznáte jistě několik starších filmů, od kterých si sem tam něco vypujčil(24.5.2005)

Presne toto je úloha nenáročných, scenárom v princípe priehľadných akčniakov. Trochu rozprúdiť krv v žilách, pobaviť dobrými efektami, pridať pár výbuchov, dobrý zvuk a som celkom spokojný. Škoda pár otrepaných hlášok a zbytočne predĺženého deja. Myslím ale, že s podobným námetom sa viac robiť nedalo. 80%.(20.4.2007)