Z dnešního pohledu mě nejvíce dráždí střih akčních scén, který je dělá dokonale nepřehlednými. Je jasné, že S.L. Jackson každý film svou přítomností dokáže povýšit o nějaký ten level, ale tady jej scénář zoufale nevyužívá. Režie je velmi slabá a líbilo se mě to kdysi více. 50%(27.12.2015)

• Gilmour93

Takřka dvou hodinový nábor do amerického S.W.A.T.u a i když je to pochmurný, my můžem leda do URNY.. Dvě věci jsou jisté. M.Rodriguez už asi nikdy nebude hrát významnou hispánskou pacifistku přednášející na univerzitě a její jednotka by nebyla schopná ani převézt z Lídlu na stanici bezdomovce, co ukradl štanglu Poličanu.. Kdyby místo trojice Farrell, Jackson, Martinez hráli nějací Pepa, Lojza a Karel, neštěkne po této zatavené akční nudě ani policejní pes.(10.5.2010)

Adrenalin mi žíly rozhodně neroztrhal, spíš jemně podráždil. Film, který si nechce hrát na akční - (ale co jinýho by proboha měl S.W.A.T. být?) mě neurazil, ale óda na radost vypadá jinak. P.S. výcvik jednotky bych porovnal s českou filmovou tvorbou - COPAK JE TO ZA VOJÁKA -, ale tam jsou aspoň vtipný hlášky...(29.7.2005)

• Le_Chuck

Ftákovina s nulovou atmosférou, s nulovým záporakom, jedným dobrým nápadom, drsnými hercami, výbornými akčnými pasážami. Suma sumárum, viac ako dva puntíky si táto bublina nezaslúži.(19.4.2004)

Akční "týmovka", která by v osmdesátých letech nejspíš zapadla do průměru, ale v době přeblýskaných videoklipáren je milým osvěžením. Jackson a Farrell odvádějí v solidním (nikoliv dokonalém) scénáři svůj vysoký standard a akce je koukatelná (nikoliv adrenalinová). Nic co byste si za šest neděl pamatovali, ale v kině se nudit nebudete.(25.12.2003)