Výborná úvodní akce mě navnadila, kompletace jednotky a výcvik mi dal příjemně odpočinout před stěžejní akcí ...... která byla ale chladná jak psí čumák. Nebýt Colina Farrella, tak nevím nevím (i přesto, že tady má roli, kterou by snad zvládl i sám Van Damme :) C.F. to ale vždycky vytáhne aspoň na 50%.(15.4.2004)

Akční podívaná, která "odsejpá" z atraktivního prostředí elitních jednotek... Dobrá muzika (Linkin Park atd.), konečně pořádný sympatický záporňák (O.Martinez) a ke všemu Francouz (módní trend v amerických filmech poslední dobou) i sympaťák klaďák (C.Farrell).... ale..., ale..., ale... ta druhá půlka filmu.... Je to tak na 70%. Akorát by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál někdo jiný místo .... Collina, Samuela a Oliviera... to by hodnocení asi šlo dost dolů(31.10.2004)

Samsung HD Tv promo akce. Viděno 14x za víkend.(20.12.2005)

• Le_Chuck

Ftákovina s nulovou atmosférou, s nulovým záporakom, jedným dobrým nápadom, drsnými hercami, výbornými akčnými pasážami. Suma sumárum, viac ako dva puntíky si táto bublina nezaslúži.(19.4.2004)

Výborný policejní thriller ze staré školy, který se jen tak neokouká. Samuel L. Jackson a Colin Farrell jsou bezvadně sehraní stejně jako vlastně celý tým. No a záporák Jeremy Renner si mě prostě získal. 100 milionů je 100 miliónů.(24.3.2006)