Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

blekekeke

Režisér natočil snímek v době svých studií, což mu na kvalitě nic neubralo, ba snad i přidalo. Snímek je hodně nedoceněný/nepochopený. Pravděpodobně svým osobitým stylem černého humoru, kterého je v něm na rozdávání. Bavil jsem se v kině celou dobu a dovolil si snímek shlédnout od jeho prvoshlédnutí, ještě několikrát. ()

SZYslak

Kdybych chtel film k necemu prirovnat, reknu cesky Pulp Fiction. Vubec nechapu vsechny ty "odpady", tezkej ulet, to jo, ale supr ulet. Behem studii jsem tento film videl snad stokrat. Kultovni hlasky. Karel, Karel ... vy jste ten, co bere mo mo morfium, mel byste toho nechat, neni to zdrave atd. Shrnuto: nejvice nepochopeny cesky film, ale pro me naprosto bozi! ()

gu-staff odpad!

Hovadská pičovina. Pan Spěváček má ve jméně gramatickou chybu a v hlavě dramatickej nedostatek talentu na cokoli. Je to snad jedinej film, kde hned po písničce od Daniela Pandy navazuje pecka od Sexy Dancers. Z toho by se Romanovi Holému prohodily bílý klapky s černejma. Moc se mi líbí komentář uživatele Obitus. S tebou bych chtěl mít dvojdomek chlape. Spěváček se může chytit s Magnuskem za pacičky a zajít za Zdendou Troshkou, aby jim dal alespoň nějaký ten základ....mimochodem - srovnávat tohle s Pulp Fiction, to ste se snad posrali ne? To už to máte v těch hlavách úplně vyzobaný? Vypíchat vám voči, zalejt uši olovem, a do údu zastrčit svíčičku. S hodnocenim se ani nebudu namáhat, už taklenc jsem si zkrátil život o dvě minuty psanim komentu na tenhle žvást. Ale holt jde o poslání příštim generacim, ne? Přece jenom Póla Vájld už natočila lepší filmy. A bez scénáře. I bez hadrů. ()

JaMi

Občas se člověk zasměje, ale co naplat, když většina vtipných scén jsou inspirací z jiného filmu a když ne, režie vše zničí. Takže v podstatě (ač znám originální název filmu) musím s tvůrci souhlasit. Je to Brak s velkým B. ()

Joee

Celkem slušně jsem se u tohohle filmu bavil. Hlavně na začátku a nejvíce ve scéně s mrtvou prostitutkou u oběda. Ke konci to slábne, škoda. ()

Treble

Tohle je brak. Je to tak je to brak. Ale i brak může být celkem sranda, jen to chce nevidět prvních a posledních deset minutek... ()

goiu

Hláškami přetékající genialita od nezávislých filmařů, která se musí brát se zdravým nadledem a sledovat ve správné náladě. Pak přijde brutální filmový zážitek. ()

vranekt

Myslím, že důležitý je přístup k tomuhle filmu. Pokud od něj čekáte něco, co není, musíte být zklamáni. Pokud od něj čekáte studentskou parodii s neskutečným množstvím hlášek, potom si ho musíte zamilovat. Já a moji známí jsme ho viděli asi 20x a nikdy se nám neomrzí. Má svoje kouzlo. Asi si o mě teď všichni Ti, co dali 1* nebo odpad budou myslet, že jsem totalní magor, ale já neholduju trapným parodiím typu Scary Movie 3. Jen se zkuste na ten film podívat jinýma očima. Nejlépe tak po 3 pivech s kámošema v dobrém rozpoložení.... ()

RomanL

Nečekal jsem, že se u tohohle dílka pobavím, ale kupodivu to docela ušlo. Některé scény jsou velice povedené a výběr hudebního doprovodu atmosféru nápaditě dokresluje. Zázrak to žádný není, spíš takové "překvapení", ale poměrně zajímavé. ()

zawa odpad!

Občas vtipná hláška, ale spíš je tenhle "film" jen jeden z dalších českých trpaných komedii. ()

Bembeřice

Silenost od zacatku do konce. Parkrat jsem se zasmala, dokoukala do konce. Je to blbost, ale ne takova, ze bych litovala 86minutove ztraty casu. Nejvice film asi oceni mladi kluci se zalibou v pornu a marihuane ;-). Hodnoceni "odpad" je ale z myho pohledu uplne mimo, dotycni asi jeste nevideli opravdu spatny film :-). ()

LemurKata

Tohle prostě nemá chybu. A ten poslíček, ten je naprosto nejlepší. Kdykoliv se na to ráda podívám znova (už jsem to viděla 4krat) a myslím, že pokaždý mě dostane zase něco jinýho. Na první pokoukání se to rozhodně nedá zvládnout. A ty hlášky! No ty jsou pro mě naprosto nesmrtelný. Adélečko moje, nechceš svízt? Třeba...Akorát pořád nechápu toho batmana. Neví někdo? ()