Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

Fanucci

Děj, herecké výkony (hl. Vladimír Škultéty) jsou fakt strašné. Název je zvolen dobře...Hvězdička je pro Paulu Wild:-) ()

BoredSeal odpad!

Příšerný zvratek, tolik patřičný pro porevoluční mladé filmaře. Nesmyslně zkopírované scény ze známých filmů, naprosto pitomý nechci-tomu-říkat děj, má to cenu vůbec rozebírat? Kdy už někdo v týhle konečníkový zemi konečně pochopí, že filmy o zhulených debilech nikoho nebaví? Chudák Paula Wild, radši si měla nechat znova vytunelovat prdel od Rocca Siffrediho než plýtvat svým talentem na účast tady. ()

rakovnik

Hlavní hrdinové filmu jsou podivní, podivínští, či vysoce nesympatičtí, ale film má přesto něco do sebe. Je to taková bláznivá ujetina, že jsem se na ni i podíval, film to ale příliš nepřipomíná. Celkově název filmu vystihuje jeho kvality, až na zajímavý hudební doprovod. ()

zette

Takove vysoke hodnoceni filmu mi vyrazilo dech! Kdyz mi bylo 15 let, tak jsem si s kamosem rikal, ze by chtelo natocit film plny " akcnich " hlasek a o zivote dospivajici mladeze. Pokud opomenu technickou stranku filmu, myslim, ze ten nas film by uz trapnejsi nez Brak byt nemohl. ()

necisty

Je docela odvážné svůj film nazvat Brakem, to pak buď přímo říkám, nedívejte se na to, je to o ničem, nebo jsem stvořil tak dokonalé dílo, že si můžu dovolit jistý vtípek s názvem. Myslím se nekonalo ani jedno, ale budu to brát tak, že v Česku je prostě všechno možné:). Vše možné je i v tomto filmu a když to vezmu jen z pohledu komedie, tak říkám: Ano bavil jsem se. Nebudu vypisovat za co beru jednu hvězdičku, protože by jsme se mohli dostat k druhé:). Rozhodně potěšila krásná Paula a huličský soundtrack:). ()

messiah

Dávám hvězdičku za "sjetý" hlášky v první části filmu. Zbytek je srač** největší :D Na druhou stranu i takováhle úchylárna pobaví, když je na to nálada a za to dávám druhou hvězičku. ()

Jermann

Partička študáků si trochu zablbla, natočila legrační a vizuálně vychytanou komedii a nakopala prdel mnoha našim filmařským nýmandům, co točí stupidní seriálové náměty a říkají tomu film. Nápaditě vykrást pár amerických klasik mi přijde jako mnohem menší drzost. ()

SeanLSD odpad!

Chvíle, kedy niekto v tejto megapríšernosti bez ladu a skladu i zmyslu otvorí ústa, zabíjajú aj tú maličkú šancu na ocenenie obrazovej stránky veci. Jedná sa o ten najhorší prípad prznenia filmového materiálu a vydávania sa za filmára, po ktorom musí človek zásadne prehodnotiť kvality snímku PANIC JE NANIC a pod. PS :- musím ale priznať, že scény s P. Wild mi utkveli v pamäti tak jasne, ako nijaká z jej skutočných pornografických scén. Možno že to je tá cesta, ktorou sa mal autor dať namiesto toho, aby sa hral na režiséra... ()

Mylouch

Produkční počin, jehož tvůrci přes řadu nadějných nápadů nedozráli k čemukoliv, co by se dalo nazvat stylem. Divák tak čeká, jestli se jednotlivosti povedou či obvykle nepovedou. Na absolventa scénáristiky a režie neomluvitelný průšvih ()

senor

Když k tomu člověk od začátku přistoupí s tím, že uvidí trapnou blbost, tak to není zas tak špatné. Kopíruje to hodně styl jiných autorů, spíše je to vykrádačka. A popkulturní odkazy (třeba na Pulp Fiction) jsou hodně zbytečné. Ale nenudil jsem se (většinou jsem se ovšem bavil jak je to blbé). ()

Jizni Tlapa

"Ty kopie opičí lebky, co se do toho vůbec pleteš?" Dle mého názoru velmi povedený český snímek obsazený výběrem českých hvězd (J.Korn, B.Štěpánová, Vrtulník M.V., V.Škutletý apod.) Bez hlubšího přemýšlení, bez očekávání a bez nároku na složitou zápletku dojde k uvolněné zábavě a potěšení jak zraku tak sluchu. Akci s kamarády v mládí když odjeli rodiče zažil snad každý a zde se děj opravdu přibližuje (samozřejmě s výjimkou exnutí P.Wild) realitě. To že režisér nechal převážně volnou ruku při dokreslování scén většíne herců hodnotím nadmíru pozitivně. Film působí uvolněně a hlášky kterých se dočkáme hlavně od Vrtulníka, třech hlavních hrdinů a Fabia v podaní M.Moravce skutečně pobaví. Doporučuji shlédnout včetně bonusového materiálu - film o filmu! "Co budeme dělat s tou kurvou? Co by necháme ho tam vykysat zmrda malýho! Ja myslel tu v koupelně" ()

RonaMidu

....některé filmy by asi měli lidi sledovat taky pořádně zhulení - aby se u nich smáli,když už to jsou komedie......nápad nebyl špatný,ale to zpracování všechno pokazilo,tedy pro mě rozhodně....ovšem vybrané hudební kousky,to je jiná,ty vynesly ode mne aspoň tu jednu hvězdu ()

Savo

Velmi zoufalý a směšný pokus o komedii. Celkově jsem se u filmu zasmál jenom jednou a to při závěrečných titulcích, kdy jsem si uvědomil že název "Brak" je vskutku geniálním označením téhle pubertální zhovadilosti. ()

Jazzzz

Haluz jako prase. Místy až moc velká, ale to asi tvůrci předpokládali, že většina diváku nepochopí. Jsou ale jisté magické věcičky, které umožní tenhle film pochopit... A když sem ho seldoval já tak sem ho hltal od začátku do konce. K dokonalosti chybělo jen upravit pár hlášek a vyplnit a zkrátit nějaké zdlouhavé momenty... ()