Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

bouncer

Já vím je to nadhodnocené - ten film je plný skvělých a hlavně vtipných scén, ale tak nějak to nedrží pohromadě. Ale tento film je blízký mému srdci už jen tím, že vznikal na akedemické půdě a jedná se docela dobrou parodii (nebo spíš inspiraci v jiných filmech), která mi v tomto případě nevadí. Nesmíte se na to dívat jako na nějaký vážný pokus o filmové umění, ale spíš jako na povedenou taškařici vznikající v mamterském prostředí. ()

Suzie05

Našla jsem tady docela dost dobrých scén, ale ty byly prudce vydrceny mnoha sračkoidními scénami. Nicméně plyne z toho jedno jednoduché ponaučení a to je: Nikdy si do bytu nezvi partičku zhulených vypatlanců. ()

DDT

Po přečtení všech možných recenzí jsem byl připraven opravdu na leccos, kromě jednoho - nudy. Dokonce se mi podařilo na chvíli i usnout..... Ono vlastně zaspat druhé zhruba dvě třetiny filmu možná vůbec neuškodí, v "ději" o nic nepřijdete a aspoň neuvidíte Kornova zabijáka, jednu z nejtrapnějších postav v českém filmu posledních let. ()

zdepapepa

šílená patlanina scén, postav a textů z filmů, co se zřejmě panu režiséru líbily. Přiznávám, u některých scén jsem se i bavil, ale většinou by se musel smát jen naprostej zhulenec(za kohož se nepovažuju). Ale jen tak pro zasmání a jako amatérský film to beru :D ()

Krissty

Tohle je katastrofa. Určitě se nejedná o nejhorší český film, ale je to trapné, až to bolí. Koukat se tam dalo jen na Korna a Štěpánovou. Valná většina herců a hereček byla tak umělá a nedůvěryhodná. To snad dělali casting na ta největší herecká dřeva, ne? Aspoň tam ale hrála dobrá hudba a na začátku jsem se parkrát zasmála. ()

SaNcHeZ_cz

Jedna věc je natočit scény které mají mít hlubší význam/něco parodovat a nepodat je přitom trapně; druhá je poskládat je za sebe do filmu tak, aby dávaly smysl a bavil tak jak film má. Ani jedno se nepovedlo. A ještě se přitom tváří super světově. Děkuji ale tohle ne. Za řemeslnou stránku si to sice druhou hvězdičku zasloužilo, nicméně mé zdravé svědomí mi za ni nedá spát. ()

Asgy

Tak název odpovídá, a dokonce byse našlo i pár vtipných scének. Jakmile se ale dění přesunulo mimo byt, tak už to bylo trošku moc a nezachránil to ani dobrý soundtrack. Vyzdvihnout musím alespoň "pizza mužíčka", ten stál za to. ()

Davson

Z toho filmu mohlo něco být. Mohla to být dobrá komedie, svěží průvan české kinematografie, ale nic z toho se nestalo. Film je nedotažený ve všem. Velká škoda, velké zklamání. ()

Vojcl

Hodně rozporuplný film, který se né každému může líbit.. Mě ale rozhodně velice překvapil. Zajímavý pokus o české Pulp fiction, několik perfektních hlášek a Iggy.. Na to,že snímek natáčeli studenti filmové akademie se značně omezeným rozpočtem, se povedl na výbornou!!! ()

Siegmund odpad!

Myslím si, že tento film zcela jednoznačně charakterizuje latinské rčení „nomen omen“, neboť se skutečně jedná o brak. Film, který kdyby nevznikl, tak se vůbec nic nestane, protože se do historie českého filmu zapíše jen jako brak. ()

slunicko2

Studentská tarantinovská hříčka pro vlastní pobavení, která poctivě plní, co slibuje ve svém názvu aneb Pane, proč jste zabil mého koně? 1) První hodinu jsem se docela bavil, pak už tedy ne. Bavily mě osobitě (česky) pojaté odkazy (pro někoho vykrádačky) na konkurenční hlášky. 2) Nevyrovnaným hereckým výkonům kraloval Jan Plouhar (Petr), snad jediný herec mezi spíše typově než podle kvality vybranými performery. 3) Další velký plus vidím ve skvělém soundtracku, který zvláště v první polovině filmu opravdu chvilkami vytvářel jakýsi dadaistický mezisvět. 4) Ptáte se po smyslu? Má - li film nějaký smysl, pak je jím sebeprezentace režiséra, další plán nehledejme. Film je bez děje, s nejasným začátkem a neexistujícím koncem, natočený bez peněz a hlavně bez řemeslných zkušeností. 5) Takže by to byly dvě hvězdičky. Jednu však jako obvykle přidám za pěkné kluky. ()

YURAyura

Prvni pulka je byworna, ale pak to jde do prd@le, skoda. Mam rad takoveto ujete filmy, ale kuci treba jeste oprasi a udelaji poradny remake ;]] ()

Easykk

Osobně nechápu hodnocení asi poloviny účastníků..protože ohodnotit Brak jako brak :) je sice příhodné názvem, ale né obsahem. Uvědomuje si někdo vůbec, že to je vesměs studentský film…že si ten film dělá totální srandu z ostatních filmů a spousty zaběhnutých filmových klišé…že to je vlastně svým způsobem parodie…vždyť už jen obsazení Jirky Korna do role zabijáka Vás mělo trknout k tomu, že si z Vás tenhle filmek dělá ,,prdel,, :)) A spousty skvělých hlášek k tomu….,,Adéélečko moja, nechceš svézt?,, ,,Vona to ze mě pozná, to ucejtí..se mě zeptá..tys šukal s mrtvolou..,, To je prostě nej...a taky v tom tkví síla tohohle filmu, dělat si srandu ze sebe, všeho a ze všech.. a o tom to je…neberte ho TAK vážně lidičky probůh :))) ()

decouble

Tvůrci "Braku" se tak enormně snažili nacpat do svého filmu všechny možné odkazy a citace jiných děl a jejich tvůrců (a taky hromadu písniček) až z toho vznikl takový naducaný slepenec, který vypráví úplně o ničem. Kdyby byl alespoň pořádně vtipný a nesnažil se některými scénami a jejich hudebním doprovodem tvářit, že občas buduje nějaký příběh a charaktery postav, byl by "Brak" alespoň sympatickým pokusem o komedii plnou popkulturních odkazů. ()

Rosalinda

Každá snaha se nemusí dostat k cílenému cíli! Snaha zřejmě byla, ale skutek velice rychle utekl. Já zkrátka nemůžu, ale soundtrack dobrý! To je dobrý... , ale to je asi tak všechno. ()