Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

Big Bear

Po druhém shlédnutí jsem nucen konstatovat, že to co v tomto filmu fungovalo v mých ,,telecích letech" už nefunguje a není to tím, že znám pointu. Brak má velmi jednoduchý námět. Pár zápletek tam bylo vtipných, ale v souhrnu je to takový pubertální úlet... Dvě za snahu. * * ()

playboxguest

Jedinej důvod, proč jsem si ten film sehnala, byla Paula Wild, stejně tak je tím jediným důvodem, proč dávám filmu hvězdičku... Zůstanu u Po hlavě do prdele, to byl pro mě daleko zábavnější český brak! ()

Deimos

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +hudba, husté hlášky -je to Brak, pokud to berete vážně, sem tam nějaká písnička mi nesedla/// Tak tohle je vážně masakr, takovej úlet. Když jsem to před 4 rokama viděl poprvé, několik scén mě silně dostalo a i teď jsem se neuvěřitelně bavil. Navíc film se dá zhédnou i vícekrat, třebas díky zajímavému soundtracku a spoustě hláškám typu "ty vole to sem posral, to sem posral, já jsem šukal s mrtvolou, ty vole to sem nekrofil no, sem nekrofil, sem a to ani nevím co to znamená" a další. Prostě zábavná teenagerská road movie bez hlubšího smyslu./// Celekm 72%/// ()

mchnk

Teenagerská a vyloženě česká komedie si dělá srandu sama ze sebe a daří se jí to. Ač originalita se tu hledá těžko, humor se vyhýbá stupiditě, což u některých podobných případů je velký problém. Jistý druh alternativy, velmi zajímavé absurdní situace i vynikající hudební produkce. Prostě něco ubalit, zahodit předsudky a užít si Brak, není, dle mého, žádný problém. ()

kingik

U nás se ještě pořádný brak, který by měl skutečně vysoké kvality, nedá natočit. A zvláště, když film pokukuje po svých zámořských vzorech, vzhlíží se v nich, ale servíruje to po česku. S českou Paulou Wild, nájemným zabijákem Jiřím Kornem a s hrstkou mladých, ale celkem dobře hrajících herců. Tenhle film začínal fakt dobře i když neoriginálně. Kamarádi si k sobě pozvou eskortní šlapku, která po bujaré párty umírá. A co s mrtvým tělem. Film kopíruje, kde se dá, ale v první polovině přesto bavil. Pak se to nějak natahovalo do nijakého extrovního vyznění. Druhá polovina znatelně slabší. Herecké obsazení fajn až na toho trapného Korna, režie velmi ucházející a odkazovala k sympatickým nezávislým počinům, ale tyhle filmy u nás z diváckého hlediska nebodují a zůstanou nedoceněny. 60% ()

Sinecod

Neni to tak dlouho co jsem ten film viděla a nepamatuju si z něj nic. Vlastně jo, pamatuju si větu kterou řekl Vladimír Škultéty: ,,Ze všech postelí co sou na světě, ona musí chcípnout zrovna v tý maminčiný!" Blbý co? ()

Anderton

Amatérske filmy podobného razenia by nemali v kinách čo pohľadávať. Ak sa pozrieme na českú distribúciu od uvedenia Braku dodnes, tak sa im stále v tomto smere darí. Tu išlo o jeden reklamný ťah: pornoherečka v kino filme a malo nám to stačiť. Mne to nestačilo k aspoň minimálnej spokojnosti ani v telke. ()

Smok odpad!

Brak: chybný tovar, zmätok, odpad; podradná literatúra. Film si svojho názvu dostál už od úvodných záberov. Zase jeden z filmov, ktoré som dopozeral len preto, že som chcel vedieť akým ešte väčším nezmyslom ma pán Spěváček & Co. budú šokovať. Čo sa chlapom aj dokonale podarilo, lebo keď už som v druhej polovici videl 6 ročného chlapca predávať kradnutý žigulák od nájomného vraha - Jirku Korna, tak to už je na svete možné asi aj to, že tento komentár nedopíšem, lebo na mňa spadne meteori....... ()

swamp

Já vím, že tento poloamatérský snímek není nijak významným počinem, ale během celých 86 minut jsem se téměř vůbec nenudil (tedy až na něco málo hluchých míst:) a prostě jsem si to užíval. :) Pohoda na nedělní odpoledne! :) ()

dex2man

Výstižnější název byste těžko vymysleli. Je to vážně absolutní brak, vlastně to ani moc nepřipomíná film..spíš se jedná o slepenec scének, které jen spojuje trojka hlavních přestavitelů- zhulených blbečků. Některé jsou celkem vtipné, jako třeba snídaně s dědou a mrtvou štětkou nebo první Iggyho nástup a některé naopak ubohé. Obzvlášť postava Štěpánové a Korn jako gangster killer?!to je trochu moc..už tam chyběl jen Goťák. Jako celek těžko hodnotit, ale víc než dvě si to rozhodně nezaslouží. ()

Okara

Nehorázná slátanina, ale některým hláškám jsem se i zasmál aneb Já myslel, že pokemoni neexistujou. 30% ()

nash.

Slibný nápad, ještě slibnější rozjezd, jenže než uplyne čtvrthodinka všechno se to zhroutí do naprosto bezradné a špatně postavené trapnosti, která dokáže jediné, unudit téměř do bezvědomí. A to tak, že nepomůže ani resuscitace pomocí citací a odkazů. ()

Slarque odpad!

Vždycky jsem si myslel, že brak je označení pro pokleslou zábavu, původně jen literární, ale později i filmovou. Jenže tady žádná zábava není. Jakýsi amatér si sice troufne natočit vlastní, mnohem horší, verzi ikonické scény z Pulp Fiction, ale zábavného na ní není nic. Navíc tu nemá žádný účel, jenom koukejte, taky jsem Tarantino. V zemi, kde se těší úspěchu kapely pouze přehrávající cizí repertoár, s tím bohužel také může slavit úspěch. Nakonec je to prostě jen nejhorší film Pauly Wild. Sice jsem přemýšlel o jedné hvězdičce, ale bizarní soundtrack mi na ni nestačí. ()

Chrustyn odpad!

Jeden z mála filmů, který má svou kvalitu v samotném názvu. Český parazit na americké nezávislé scéně, který si myslí, že stačí citovat Tarantina, aby byl dostatečně cool. Dal bych 1* za Paulu Wild ale kašlu na to. ()

Richie666

"Není to zvláštní, jak se to někdy semele?! - Columbo." :D Poslední třetina filmu, kdy pánové opouštějí barák a jedou schovat mrtvolu, je už fakt dost nezáživná. Ale ta první hoďka se mi líbila. Je to taková správná situační směska hlášek a scének, kterým sice není vetknut bůhvíjak nápaditý děj, nicméně je to prdel. Hláška: "Pane, proč jste zabil mého koně?" :D [70%] ()

slatkac

Nebýt písničky Numero Coca od kapely Elektrick Mann která v tomhle filmu zazní, bylo by to s hodnocením horší. ()