Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

Schneefee

Možná brak, možná ne, kdo ví...každopádně film našlapanej dobrejma hláškama u kterého jsem se ani trochu nenudila. :) ()

dwyane

Je to vtipný, jednoduchý, ale pritom ne hloupy, dobre herecky obsazeny a i odehrany! Rozhodne mi to nepride jak nejaka trapne poskladana snaha o neco...V ty souvislosti celkem nechapu vetsinu komentaru. Ale kazdej podle svyho uvazeni, do odpadu bych to vedle jinejch ceskejch perel rozhodne nedaval ()

alldo.raine odpad!

Fakt špatný. Ale doporučuji vidět jako exemplární případ, protože je to tak trapný, zmatený, špatně natočený. Pokus omyl! ()

ANTYCHRYST

Jen pro nejsilnější jedince..:) neskutečná píčovina...do nebe volající..:) co slovo to hovno... Hvězdičky za vrtulníka a hudbu..35% ()

Boulderman

No nevím, je zde vidět spousta hodně rozporuplných komentářů i hodnocení. Možná, že je to hodně kontroverzní film, ale mně se líbil hodně. Musím tomu dát pět hvězdiček, jinak bych byl sám proti sobě. ()

Caliboss

začátek vtipný, sem tam dobrá hláška, zbytek už pak dost upadá, poslíček je trapný až moc, ale zase nemůžu říct, že bych se u tohohle filmu nezasmál. Ale víc si rozhodně nazaslouží ()

yaqwsx odpad!

Možná, ale skutečně jenom možná, chápu, co mělo být výsledkem. Výsledkem je však jen odpad, nic jiného. Celé téma bylo špatně uchopeno a výsledkem je to co... Blbost ve všech ohledech. Vidím všechny ty rádoby vtipné prvky filmu - jenže někde se stala chyba - ani jednou jsem se neusmál - natož zasmál. ()

luciebenadova

Opravdu nechápu co je rozporuplného. Pokud si někdo v prázdnotě absurdních situací vtipně vyskládat právě kouzlo té absurdity a v návaznosti na to i vtipnou pitoresknost dialogů, odešel u našeho národa smysl pro nerealitu každodenních situací do hrobu zapomnění. Scéna u oběda for ever. ()

bohhous22 odpad!

Na světě je velezla a veledebilních stvoření až běda!Ještě štěstí,že u velesraček typu BRAK většina rozpozná zlo a debilů,kteří tvrdí jaký je Brak zážitek je minimum.Zkrátka film(spektruálně) jako takový dává lidstvu šanci,že v některých sférách stále vítězí inteligence nad kreténismem. ()

ostravak30

Upřímně řečeno kromě Pauly Wild nestojí v tomto filmu za řeč vlastně nic. A i tuto pornoherečku najdete na internetu snadno. Zajímavá je i hudba. Na té si totiž tvůrci moc práce nedali. Kombinují známé hity s neznámými songy od neznámých kapel. Možná, že scénář by nemusel být vyhodnocen zase až tak hrozně, ale ty dialogy jsou neposlouchatelné. Je s podivem, kolik známách herců se něčemu takovému klidně upíše. Kolik za to asi dostali. Jako by devadesátá léta neskončila. ()

Napoleon-B

Já se bavil....... prostě uchylárna s výhulama a dokonce se tady objevila i sem tam nějaká dobrá hláška. Ale nic zázračného.... ()