Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

TommmyT

Můj první komentář jsem si schovával pro Brak. Brak je film, který je určený jen pro úzkou skupinku lidí. Spěváček má rád Pulp fiction, filmy o zombie, zhulené filmy atd.. čili přesně to, na co se já nedívám. Takže Brak nemohl dopadnout jinak, než že to moje parketa není. Ale pro lidi podobného stylu jako Karel, věřím, že pro ně to zase bude třeba i pětihvězdičkové. Film je navíc v duchu Tarantina, ale snažit se o něco, co skoro kopíruje něčí styl, pak vypadá jako parodie. Nejvíc se divím producentům, že již při čtení scénáře brak nepoznají. Jedna a pul hvězdičky pro Karla za snahu, je to přeci jeho prvotina a přišel k tomu jako slepej k houslím na škole. A jo-viděl jsem i ještě horší filmy:-) ()

Lukkyn

tak nevím možná opravdu žiju v matrixu ale tenhle film je naprostej úlet a já se u něj zasmál jako u ničeho - nic naplat , že jsem ho viděl mnohokrát pod vlivem omamných látek (jako alkohol, či marihuana) ale tenhle film mi vždycky zlepší náladu. Film jsem pustil mnoha lidem ve svém okolí a všichni se smáli a líbil se jim. Podotýkám , že jsem normální pracující osoba a řádně žijící takže žádný jouda z blázince :-) Takže jsou dvě možnosti buď sem chodí jen suchaři a nebo jsem opravdu takovej magor :-) pořád ale doufám v první možnost a film doporučím :-) ()

peterzel

Pokus o českej Trainspotting mixlej s Pupl Fiction nebo se jen režisér strašně zhulil?Dobrý hlášky mě donutili dát alespoň 2 * ()

Cesty timem

Abych zjistil hodnotu filmu nemusím tento shlédnout, což jsem pochopil pozdě a dokoukal jsem ho. Stačí si totiž přečíst jeho název. To chápu jako autorovu sebekritiku, tímto tedy skoro obdivuhodnou. Jinak není co obdivovat. Já hodnotím jako DěsBěs. Jednu hvězdu dávám jen za soundtrack složený z dobrých známých songů, z kterých mne zaujal hlavně (jen jediný podstatně upravený) a to známá úvodní melodie Zdeňka Lišky z Majora Zemana. To je jediná věc, kterou jsem si z filmu odnesl a to je opravdu málo za strávený čas. ()

Tomsterson

Až do doby, kdy Kornovi ukradnou auto jsem se dobře bavil, pak mi asi přestaly zabírat drogy a zbytek filmu jsem musel vyloženě přetrpět. ()

codyak odpad!

Film přispívající české filmografii encyklopedickým vzorem významu slova SRAČKA. Pane Spěváček ste fakt borec!!! ()

pan_Bily odpad!

Zřejmě pokus o českou komediální „tarantinovku“. Už jen s takovým nápadem se, jako skalní fanoušek mistra, těžko smiřuji. Možná i proto jsem se s tímto dílem příliš neztotožnil. Nevím jestli to mám chápat jako parodii nebo prostě jen pokus o lehkou komedii v žánru, který tu ještě nebyl, nebo to měl být snad dokonce jakýsi hold tomuto žánru. V každém případě, ať k tomu přistoupím jakkoliv, moc mě to nezaujalo. Obsazení a herecké výkony nic moc, hlavně Vrtulník, to byl úplný omyl. Stejně tak celá postava dovozce pizzy. S tvůrci jsem se minuli i ve vkusu na humor, protože mně to nepřijde ani moc vtipné. Dlouho rozmýšlím, jestli zamést do odpadu nebo dát 1*. Ještě o tom zapřemýšlím, i když těžko už se na to kdy znovu kouknu, tak možná až tu podívanou víc vstřebám. Dlouho už jsem nebyl takhle nerozhodný. Do odpadu mi to přijde líto, aspoň něco málo na tom asi je, ale zase když mám říct co konkrétního, za co tu 1*, tak nevím. ()

Yenda.F

"Film" jsem znovu shlédnul po letech, kdy už jsem si skoro nepamatoval o čem vlastně je až na mrtvou děvku u jídelního stolu s poloslepým dědou a že je moc rád, že jí ta svíčková tak chutná, když jí padne hlava do talíře. Nechápu hodnocení jako odpad, ale chápu, že to hodnotí lidi, co humor a parodii nepoznají ani kdyby se jim koukala přímo do očí, ale tenhle film jako komedie je prostě úžasnej. Hlášky postaršího hippie pasáka, chameleon, situace kdy jsou kluci zhulený dost věrně popisují skutečnost a místy sem měl i pocit, že opravdu zhulený byli. Scéna, kdy jim Holka vymlátí kovovou tyčí přední sklo auta a hláška "Adélečko moja, nechceš svézt?" Zkrátka kecy kecy, šáša Krusty! Pět hvězd bych normálně nedal, ale za ty nýmandy co tu dali "odpad" dávám 5* ;) ()

regin

17 let trvalo, než jsem se k tomuhle filmu dostal. A proč ne. Sedlo mi to zrovna do nálady jako nočník na zadek. ()

Kikyo

Je to slušný bizár. Jako celek to moc dobré není, ale některý scénky se povedly Soundtrack taky pohodovej. Podle mě je tento film lehce nedoceněný a nepochopený. ZKrátka není to pro každého, ale mě osobně se to docela líbilo. ()

vinducha

Na tu sestavu , která tohle stvořila , rok vzniku a další okolnostě. No musim prostě říct , že jsem to celkem dal bez problému. A Vrtulníkova hláška : To je smrad , jako když se odkope selka . Nemá chybu , to už jsem teda leta neslyšel. ()

redsparrow

Pro pomalejší jedince: ano, brak se to jmenuje schválně. Taky musim dát 5, už jen proti štětkám, co dávají odpad a píšou komenty které si předem napsali na tabuli a zkoušeli to odříkat před zrcadlem, jak moc hustě to působí. Nepůsobí. Kdo nechápe parodii a nadsázku, musí mít dost smutný život. Běžte si hodnotit svoje marvelovky, buzíci v laminátovejch hadrech. Enjoy. A vyperte mi kobereček. ()