"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

FrankSusta

Jsou tu prázdniny. Slunce venku svítí, ptáčci na hlad a vedro umírají a děti si zlomeninami kazí volno. A co jsem udělal já? Víte, má mysl není zas tak moc plna úplně debilních nápadů, které by bylo hodno realizovat v tyto dny, a tak jsem si zašel pro inspiraci k tomuto filmu. A nestačil jsem se divit... tato již téměř kultovní klasika o nefalšované bandě nefalšovaných kreténů v jejich prvním celovečeráků je zkrátka urážlivá, sprostá, vulgární, fekální a zábavná. Jejich skeče dokáží jak rozesmát, tak donutit žaludeční svěrače k jejich aktivitě a jídlo, které jste si připravili jako občerstvení, lehce donutit opět spatřit světlo světa. A přiznám se, že takové to skeče jsem párkrát přeskočil, protože... protože to bylo prostě nechutný! Ale zároveň to byla sranda.... neskutečná ujeťárna! ()

Flyer odpad!

Opravdu neshledávám nic vtipného na sledování toho, jak někdo zvrací, sere, požívá svoji moč, padá, nechává si ubližovat či ubližuje jiným. Inu, pro slávu a prachy se dá natočit všelicos, že? ()

Sharlay

Výborný nápad. Pravda trochu zvrhlé, ale pořád lepší než ty sračky od většiny rádoby umělců z Hollywoodu, kde vám teče krev z televize až do obýváku. Tohle je aspoň skutečné. A pokud někdy někoho z vás napadlo něco podobného udělat, tak se přece jen raději podíváte jak to dělá někdo jiný, ne? ()

Radiq

Tak stejně jako u MTV sérií, i tohle je stejná zhovadilost, i když někdy sranda a kaskadérskej um. Kdysi jsem to už viděl, takže dnes mě nemělo co překvapit, ale tentokrát jsem to viděl s českym dabingem (v podstatě uplně zbytečnym dabingem) a bylo to něco tak strašnyho, že to uplně zabilo ten správnej jackass zážitek... Pochvala je za úvodní znělku s mega nákupním vozejkem, to bylo vlastně to nejpovedenější z celyho "filmu". A jako obvykle - hovna, blitky a debila Bama Margeru nebrat. ()

TomStall

V pubertálních letech jsem byl z Jackass "vodvařenej kámo". S postupem času je to čím dál odpudivější.. Proto chápu zdejší rozporuplné hodnocení. Doporučuji pro mladé rebely.) ()

Hafran

Nejhorší je, že Johnny Knoxvillovi věřím že to nedělá pro prachy, ale z plezíru. Jinak filmařská invence samozřejmě končí s výbornou úvodní znělkou, ale o tom tahle show zdaleka není. ()

Doudis19

První filmové setkání s bláznivou partičkou z MTV se nese v dusu takového oťukávání. Některé scénky jsou sice povedené, avšak celkový dojem je poměrně umírnění v porovnání s dvěmi dalšími pokračováními. Bam Margera potom co Ryan Dunn rozstřelil svůj golfoví vozík, řekl:"Ryan je příšernej řidič!". V souvislosti s tím, že před pár dny se Ryan Dunn zabil ve svém Porsche, mi to přišlo podivně dojemné :-(. ()

Motinski

Banda magorov ktorý si očividne užívajú bolesť. S umením film nemá spoločné nič, umelecký zážitok je nulový ale občas som sa zabavil, nebudem klamať. Jackass je ideálny na piatkový večer s kamarátmi pri pive, no tá očividná tupota ktorá z neho ide ma k ďalším pozretiam nepritiahne. ()

Bobik9

Nechápu proč na tohle koukaj lidi, kteří už předtím než si to pustí vědí, že se jim to nebdue líbit a že to není jejich styl humoru. Nikdo nikoho nenutí aby si to pouštěl. Spousta z vás to jen okomentuje, protože to nemá rádo, jen z principu. ()

Ryuuhei

Co si budem... Je to naprosto hloupý film, kde se banda nezodpovědných cápků někdy až dobrovolně mrzačí, provokuje ostatní a pohybuje se na hraně zákona. Ale je to zároveň i ohromná zábava sledovat. Těšil jsem se, co v každém dalším skeči vymyslí, koho nachytají, či jaký jiný průšvih udělají. Jediné, co jsem nezvládal, tak řezání papírem, nebo pojídání „žluté zmrzliny“, u níž jsem málem vrhnul šavli. Ale sledování improvizovaného neštěstí, či trapnosti druhých, mi bude vždy blízké. /// Viděno na Paramount Network s českým dabingem. ()

Jazzzz

Na tohle si doopravdy ještě názor udělat nedokážu. Nevím jestli je normální to co tyhle týpci předváděj. Asi to zavání trochu mozkovou poruchou. Je pravda, že některé ty vtípky jsou doopravdu vychytané, ale řekl bych, že tech je bohužel v tom filmu tak málo, že to nepřeváží ty fakt hnusný... Ale pokud je někdo ochotný se na toto koukat pak ať se kouká, občas je zajmavé co lidské tělo zvládne... A ten skok do větráku je asi nejlepší... :) ()

Endyis

Něco byla prdel, něco bylo totálně stupidní a něco bylo totálně odporný... 35 - 40 % víc si to nezaslouží ani omylem... ()

ivan bohatyr

Já jsem teda pro každou špatnost, ale některé scénky byly tak strašně hloupé, že by si zasloužily hodně nízké hodnocení. Na druhou stranu fórky s maskama důchodců byly suprové, takže to nějak zprůměruju a řekněme, že si to ty slabší 3* zaslouží. ()

dANo

Niektoré ich nápady sú ozaj vtipné... ale na celovečerný film je toho dosť málo a ako celok je to marné. ()

sskrblik

Stupidita dotažená do maximální možné meze. Vše reálné. Mnozí z vás to jistě odsoudí, ale pro mnohé to bude sranda a o to u Jackass jde! ()

swe

Jistou dobu jsme u nás na vesnici měli také jednu Jack-Ass partičku a ta provaděla tak mocné hovadiny, že by se za ně nemuseli stydět ani magoři v tomhletom filmu. Opravdu. ()

skretik

Niektoré "kúsky" sa dali ("veď som ho doviezol s plnou nádržou"), ale celkovo... A to som si myslela, že môj brat je blbec a robí hovadiny :D ()

0lie

Banda, která jde prostě do všeho po hlavě bez pudu sebezáchovy své nebo lidí kolem nich.. dívat se na to zábava, smích a humus..dělat to vrchol debility nebo ne? My name is Johnny Knoxvill :) ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021