Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

tibenskym

Ale ale slovenské červené barety pobehujúce všade na uliciach :D stará dobrá škodovica :-) ostnaté ploty na hraniciach, zato hlavná stanica lepšia než v skutočnosti :P najmä WC-ka :D zábery, ktoré mali byť napínavé boli skôr dosmiechu, ale inak pohodička :-) pozerateľné ()

Expendable

Já si nemůžu pomoci, ale na tomto filmu nic špatného není. Sice je tu pár hloupostí, jako Slovenská armáda a tatrovky, ale Van Damme kosí nepřátele, jezdí po střechách vlaku, vyhazuje do vzduchu vrtulníky a musím vám říst strašně důležitou věc, on dokonce zachrání svět před smrticím virem a zachrání všechny cestují vlaku. ()

Andersis

No možmá, že kdyby ten film měl lepší scénář, triky, kameru, střih, herecké výkony, tak by to byla slušná podívaná. ()

Johanka

Poslední dobou mi připadá, že spousta filmů, od kterých divák očekává něco víc, nakonec nepřinesou vůbec nic. Bohužel i v tomto případě jsem byla zklamaná. Van Damma mám celkem ráda, ale tohle teda nebyla jeho parketa. ()

JJ.Gibson odpad!

Sice nepatřím k těm, co dávají okamžitě odpad k filmům, kde hraje Van Damme. Ale tohle bylo opravdu úděsné, jediná věc se nedá pochválit. Efekty byly příšerné a střihač filmu by si zasloužil zemřít! A o hereckých výkonech se vůbec radši nezmiňuji. Jeden z nejhorších Van Dammův kousků vůbec!!! ()

Tony.cs

Určitě to není výkonem van Dammíka, uvádí tradiční výkon, na jaký jsme u něj již zvyklí. Ale režisér nezvládá absolutně nic ()

decouble odpad!

Van Damme bojuje. Van Damme jezdí po vlaku na motorce s nepovedeným greenscreenem. Van Damme jede zachránit svět! A ještě k tomu si střihne psychologicky dojemnou scénu, ve které si popláče on, ale hlavně diváci! Zřejmě nejhorší film mého v dětství tak oblíbeného Belgičana. ()

MATADOR odpad!

Tak to jsem se teda zase podíval na "skvělej" film. Akční/Thriller to teda nevím vůbec v čem! To je tak naprosto ubohé,že jakýkoliv amatér musí dokázat natočit něco lepšího! Za řeč snad stojí pouze Laura Harring. Odpad! ze všech nejzaslouženější. ()

Derek

totálna hovadina. či už čo sa to týka scenára, ktorý je už x-tá verzia toho samého (pomaly už) blbého klišé. či už sa to týka obsadenia, ktoré je otrasné na čele s nepoučitelným nehercom van dammom. či už sa to týka spracovania, ktoré postráda nejaký nápad a u akčného filmu hlavne dobre natočené akčné scény, ale odohráva sa to chvilku na svk takže jedna hviezdička:-) len dufam ze si to nepozrie bush, inak by sa potom urcite rozhodol to slovensko vazne vybombardovat:-))) ()

vegetol.mp

Režijně občas svěží, občas naopak neuvěřitelně těžkopádné, scenáristicky tupé a klišoidní, herecky průměrné, trikově katastrofální, zábavné velmi. Koukatelná van dammovka, které se sice po právu dostalo kritiky, ale možná kritiky až moc přísné. Já nečekal oskarový kousek a prožil veselých 90 minut. 50% ()

grogodil odpad!

Kanálová verzia Seagalovho Prepadnutia 2. Plný vlak nehereckých kriplov behá hore -dole po (Van Damme aj ponad a popod) vlaku a huláka také veci, že to trhá bubienky na čele s našim hviezdnym belgickým gumákom. A nezáchrani to ani fakt, že sa tam mihne Bratislava, ktorá mimochodom vyzerá ako po vojenskom prevrate, všade samý ostnatý drôt, pieskové zátarasy, vojenská technika 2.svetovej vojny, polovica ľudí jazdí na Ladách, druhá na 120-kách atď.... ale pár krát som sa aspoň z chuti zasmial ()

marleyy odpad!

5% Obdivuhodný výkon patří všem divákům, kteří vydrželi až do konce, já abych řekl pravdu, nevím, zda jsem to dokázal. Prvotřídní šaškárna. ()