Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

J*A*M*A*L

Vlastně mi nejde vůbec do hlavy proč se tento film objevil v žebříčku hvězdné pěchoty" filmů.Já jsem to naštěstí nevěděl, protože kdyby jo, tak se na to radši ani nedívám, ale film se mi moc líbil a dokazuje, a je to další příklad že i tyto filmy můžou stát za shlédnutí. Alespoň pro milovníky akčních filmů a především jejich největších hrdinů, jako je právě Van Damme, Sly, Arnold, Seagal, Lundgren a mnoho dalších.90% ()

mira007

Jak hluboko lze klesnout v případě mého dětského hrdiny, kvůli kterému celá generace začala dělat bojové sporty ( včetně mne ). Hvězdu dávám jen za to Slovensko ... s českými nápisy. ()

Brejlil

No dobré to tedy není. Ale co od toho také očekávat. Mám pocit, že celé to shazuje technická stránka věci, ty modýlky jsou opravdu vtipné. Mnohem horší je například scéna s výbuchem tramvaje, nejprve trochu navnadí (no fajn, je to levné, ale snaha se cení) a pak skazí náladu počítačovou dodělávkou, kterou bych snad zvládl i já. Jinak je to béčko se vším všudy, a být trochu technicky lepší, klidně bych mu hvězdičku přidal. ()

Simgal odpad!

Příšerná hovadina. Největší žumpa celé filmové tvorby Jean-Cleuda Van Damma. Kdyby to bylo myšleno jako parodie, tak by to snad dokonce fungovalo. ()

punk_zero

Efekty na zaciatku strasne, ty slovensky vojaci ma rozosmiali. Najme s tou elektrickou :D No film nie je az taky zly. Van Damme je moj oblubeny herec, no natocil uz ovela lepsie filmy ()

doddo2012

Proste Žán Klód Ja Vam Dám.. ale aspoň a drží stále vo forme, narozdiel od takého Stevena Seagala, ktorý by dnes už svojich protivníkov zbil aj pupkom. ()

ČeskýTulák

Film postaven pouze na jednom herci. Děj je nepovedenou kopií filmu Přejezd Kasandra. Řada scén je stejná a vlastně i konec filmu je stejný. Jak se má takovýto film hodnotit. Dvě hvězdičky je až dost. ()

arcticsky

Srandovní akčák s nemožně tuhým (jak tělesně tak mimicky) van Dammem. Vskutku špatně natočené souboje svou amatérštinou pobaví. Pokud se dá mluvit o nějakých kladech, pak musím zmínit 2 - 3 pěkné baby, které se tu pohybují. Někdy k pobavení stačí málo... ()

#47

Standartní únosový akčňák na způsob Segalova Přepadení 2...kterému bohužel řada scénáristických úletů (Biologická zbraň, která je v podstatě k ničemu, "náhodně" nalezená láska jednoho z cestujících, "nejhlídanější hranice ve východní Evropě mezi Rakouskem a Slovenskem", které navíc vypadá jako jedna z nejdrsnějších postsovětských republik) a také triky nehodné 21. století značně kazí celkový dojem. ()

Deratizer

Když jsem film viděl poprvé, tak jsem žasnul a nechápal jsem, co to má s tím střihem, zpomalenými záběry a prolínáním obrazu s obrazem znamenat a celkově mi to rozhodilo celý zážitek z filmu. Měl jsem z toho odpadový dojem. Po druhém zkouknutí dávám dvě hvězdičky, pač při druhém shlédnutí už to nebylo tak hrozný. Dokonce bych to zvládl v pohodě zkouknout znova. On film je celkem slušný béčko, u kterýho sice neradno brát vážně scénář, ale klasická akční zábava to je. Jenže to zpracování, to je ten kámen úrazu. Ono do asi čtyřicáté minuty filmu je to vše v pohodě, ale pak se objeví první pokus o obraz v obraze, první zpomalení-zrychlení záběru a je zaděláno na průser. To že Van Damme skáče na motorce z vlaku na vlak, to se dá strávit, vždyť jde o akční podívanou a zábavu. Vždyť nepřiměřené akční scény jsou v každým akčním filmu. Ale ono už i ty triky jsou opravdu trochu směšný. Např takovej vlakovej tunel tak nějak působí opravdu nereálně, prostě už na první pohled působí jako by to opravdu byl umělý tunel z elektronické vlakové dětské soupravy, což on vlastně je, ale bohužel to jde poznat. Na druhou stranu tu máme cennou ukázku, jak se dá udělat filmovej trik, je to zajímavá věc koukat se, jak se toto vše v reálu dělá, s jakými kulisami atd a pak to vidět jako hotovej produkt ve filmu. To člověk často až žasne, v tom je pozitivní bonusový materiál na DVD. Jinak on Van Damme nehraje oproti jiným rolím nijak podprůměrně, v tomto případě je to klasika od Van Damma, ale film má zkrátka nízký rozpočet a špatný střih s kamerou, kde jsou souboje často nepřehledné. Toto tento film hází směrem k odpadu. Při nezaujatým zkouknutí, kdy to tak nějak přehlídnu a beru film jako celek, jsem zjistil, že film se dá v pohodě dodívat a ještě si ho užít a vím, že filmy, kterým jsem dal odpad jsem nedokoukal z nudy či dokoukal z povinnosti, takže tomuto filmu dávám 2 a půl hvězdy, skoro tři. Van Damme jen potřebuje pořádné filmový zázemí a profesionální filmový personál. Pak nebudou jeho filmy vypadat tak amatérsky a lacině....................Má smysl si film pustit v multikanálové zvukové stopě? "ANO". Film je v multikanále pro domácí kino poměrně kvalitně prostorově zpracován. ()

helloween93 odpad!

Horší film jsem s "kopačem" neviděl. Strašná kamera a střih + debilní scénář, který psalo malé děcko. A ty otřesné digitální efekty Derailed definitivně pohřbívají někam do vod céčkových akčních filmů s Dudikoffem nebo Seagalem (po roce 2005). Otřes a zasloužený odpad. ()

MickeyStuma

Tajná agentka, vir a vlak. To všechno musí zvládnout ranař Jean-Claude Van Damme a jako vždy to zvládá na jedničku. Nějak to ale nezvládly tvůrci. Pro nás středoevropany už přijde směšné vyobrazení Slovenského státu. No, fantazii se meze nekladou. Akční scény na béčkový videofilm ujdou. Ale co ten vlak? Viditelný model vláčků tak špatně nasnímaný, že tomu neuvěří ani divák po pěti frťanech. Inu, zářný příklad, že není každý den posvícení. Našemu hrdinovi tento film v kariéře jen uškodil a myslím, že je to škoda. ()

Torgal odpad!

Týmto filmom Van Damme dosiahol dno. Hlbšie sa už klesnúť nedá. Zle je v podstate všetko, ale ako tu už pri týchto filmoch býva, dá sa pobaviť aspoň na tom aké je to všetko blbé. 1-/10 ()

beckham- odpad!

Ač nerad, tak tady není ani jiné možné východisko. Naprosto katastrofální film po všech stránkách. Jak toto vůbec může projít do světa? JCVD šlápl pořádně vedle. ()