Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

majo_svk

Ten film je jednoducho skvelý. Je to bombový akčák s dobrým scenárom, nadupanými akčnými scénami, skvelým Stevenom Seagalom a bombovou DMX-ovou hudbou, ktorá sa tam fakt hodí. Bartkowiak zrežíroval úplnú pecku, ktorej nemôžem nič vyčítať, bolo to ešte lepšie ako Romeo must Die a Cradle 2 the Grave. Steven Seagal jasne ukázal, že bol, je a bude (napriek niektorým prešľapom) najlepším akčným hercom všetkých čias. ()

Kratoc

Je nutné se na film dívat z hlediska kategorie ve které se Seagal pohybuje a v tomto je to jeden z nejlepších filmů jaké kdy natočil. Hned po Přepadení v Pacifiku. Lovec policajtů je oproti tomu okořeněn i příjemnou dávkou humoru a Seagal dokonce i občas předvádí to, co by šlo považovat i za něco jako herecký výkon. Škoda, že 90% jeho filmů jsou děsné odpady, protože je vidět, že když se sejde dobrá konstelace (scénář, režie, námět, hudba), tak Seagal umí natočit zábavný film. ()

ChillThomas

klasický béčko, co víc si přát bez Seagala by to bylo céčko né-li déčko. Sám Seagal tomu dodal sarkastický humor ¨, při jeho hereckém zkamenělém obličeji, je vtipné snad vše co řekne .. 70% ()

petikacka

To se ještě na Stevena dalo dívat a film byl ftipný a aspoň trochu uvěřitelný...Navíc mě to pořád baví...Za mě 85% ()

dawe787

Příjemné překvapení, kde jsem se bál, s čím zase Seagal příjde a ejhle, ono to bylo zábavný, akční a docela i dobře zamotaný. DMX taky dodal filmu šťávu a až na šílené haluze v závěru filmu není celkem co vytknout. ()

Gastovski

Podle mě nejlepší seagalovka. Akční, vtipná a není založena na vraždě Seagalovi rodiny a jeho následné odplatě. Zároveň je to nejlepší Bartkowiakův film. ()

derek007

Znovu Seagalův film, kterej si na to, že je ostrej jenom hraje. Hlavně díky tomu, že se vedle Seagala pohybuje neherec(DMX) nevypadá Steve tak trapně jako v jeho předchozích "opuses". Ale ze scény s rozmlácenou židličkou se mi chce spíš brečet, než se smát. Dvě hvězdy pouze srovnám-li tento s předchozími slátaninami. ()

Dement

Poslední výkřik do tmy v podání Stevena Seagala, je sice vidět, že už není dvakrát ve formě, ale pár šikovných střihů a počítačových triků alá Matrix to spraví. Taková oddychovka na jedno shlédnutí, řekl bych. ()

boyd.

Akční pecka, která se vůbec nedá porovnávat se Stevenovými novšími filmy, film má spád, jsou tady dobře natočené bojové scény, steven se při nich určitě hodně zapotil a navíc sem tam prohodí i nějakou dobrou hlášku. Přitom když jsem lovce viděl poprvé, tak mě to teda dvakrát nenadchlo, ale teď jsem přesvědčeny, že je to jeden z jeho nejlepších filmů, škoda, že to takhle nešlo dále, velká škoda!!! ()

Thoughtless126

On: opravdu je to pravda??? SEGAL: co? ON: no že si toho negra umlátil živou kočkou??? SEGAL: ne to neni pravda!!!!! NEBYLA ŽIVÁ!!! :D:D:D:D:D ()

helloween93

Akční film, který vás dokáže zaujmout a rovněž jeden z nejlepších filmů Seagala za posledních 10 let. Tento film ho měl vytáhnout z kalných vod akčních slátanin, bohužel se tak nestalo. ()

GOREGASM

Na Exit Wounds jsem byl v kině a tehdy jsem si Seagala užil do mrtě a nevadí mi ani teď, jen se u toho už mnohem více zasměju na místech, které mi před 15 lety připadaly "smrtelně" vážné a můj úsměv naopak tuhne v pasážích, které těmi zmiňovanými lety vykrojily rohlík do tváře. Ta DíeMeXova póza je fakt tragická, ale k smíchu, stejně jako celý ten negro macho bullshit. Takčionak :-), tyhle seagalovky chtějí nadhled a pak si užijete každý apekt v dobrém i zlém. Stevie dobrej jako vždy. 60% ()

illy.cz

Je to sice spis za 3 a 1/2 ale v zaplave ostatnich dementnich filmu se Seagalem je to absolutni bomba...ale bohuzel to vypada ze to byla posledni krec... ()

pravo

Seagalovka ako sa patrí, mladých bažiacich po akčnosti, bezbrehom násilí a bojovom štýle a lá Seagal určite nadchne a starších túžiacich po dobre vystavanom deji a kvalitných hereckých výkonoch určite nepoteší. Po celkom svižnom začiatku filmu tempo i môj záujem začali upadať a po skončení filmu som mal pocit, že som na filmy tohto žánru už pristarý alebo nimi prekonzumovaný. V každom prípade film nezatracujem a hodnotím ho ako veľmi priemerný oddychový film bez potreby použitia inteligenčných schopností. ()