• corpsy
  ****

  Tak trochu smutnejší a krušnejší pohľad na vianočné obdobie, ktorý sa však nezdráha ani humoru a optimizmu.(4.3.2011)

 • swamp
  ****

  Zvláštní snímek..má své tajemné kouzlo. Jako dítěti se mi líbil kvůli Mikuláši, ale už tehdy jsem cítil tu zvláštní energii, která z něho vyzařuje. Kdybych ho měl hodnotit teď, tak na něj stále pohlížím s tou nádhernou dětskou naivitou..(3.12.2006)

 • cheyene
  ****

  Ne každý prožívá Mikuláše v rodinném kruhu plném lásky a pohody...Nápad, atmosféra, skvělí herci, pěkná hudba a pár silných okamžiků => poctivé 4*. Městem chodí Mikuláš je snímek, který jsem svého času měl velmi v oblibě, poté jej nesnášel a nyní jej považuji za povedený počin v naši kinematografii a to nejen díky mistrně zahraným postavám, jež se honosí brilantně vystiženými charaktery. V širších souvislostech tento film pochopí spíše starší divák než dítě.(18.1.2011)

 • Jinny
  ***

  V paměti mi uvízla jenom scéna se zakrváceným hřebíkem, několik dní mě kdysi strašila. Jestli tohle je pro děti, tak to se můžou rovnou dívat i na masakry animovaných zvířátek na happytreefriends.(6.12.2004)

 • Tosim
  ****

  Během sněhobílé měsíční noci, kdy bělovousý stařec rozdává dárky, se odehrává tenhle film. Skvostné obsazení napomáhá pochopit všechny postavy, které se během několika hodin dostanou na křižovatku svých živoů... Že je to snímek pro děti, je, podle mě, pardon -blbost-.(18.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace