Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Crucifere

Mizerové měli vždycky bohatou reklamu, jak v médiích, tak mezi kamarády, kde se šířili jen samé chvály, ale osobně si myslím, že i když krásně natočené akční scény s drahými auty a demolicí se značnými škodami jsou působivé, ani zdaleka nemohou stačit náročnějšímu divákovi. Děj je natolik plytký a předvídatelný, že jediné co mě udrželo se na to dívat neuvěřitelné 2 a půl hodiny, byly ony akční scény s mrtvolama na cestě a rozbíjením drahých aut. Není to zrovna originální, ale vše je to v jednom filmu, což považuji za plus, že se Bay neuchílil jen k tradičním explozím. Avšak protidrogové mě už vážně nebere a v podání Willa Smithe a Martina Lawrence už vůbec ne. Myslím, že mají na víc. ()

Blood311

Existuje jen málo filmů ( komedií ) u kterých se opravdu směju ale na štěstí mezi ne patří Mizerové 2.. Scénky s obchodem na TV, souložící krysy, nebo Extáze opravdu vyvolali úsměv, respektive smích na mé tváři. Krom toho dobře zpracovaný příběh a sehraná dvojka Martina Lawrence a Willa Smitha :-)... ()

Drakon

Mě se to prostě líbilo. Když se dívám na tu spoustu kritiky kolem částečně se nedivím, všechno je tu takové přehnané a křečovitě cool, ale ta akce ta je pětihvězdičková. Kde jinde uvidíte dramatickou honičku v autech přímo v centru Miami? V těchto scénách se ukazuje v čem je Bay mistr. V těch příběhových je to trochu slabší, ale zase je zde spousta humoru. ()

psycholog

Michael Bay alias mistr akcí se nám opět vyšvihnul s filmem, kde opět lítají kulky kolem hlav a automobilové honičky jsou v plném proudu - Kobra11 je v tomto ohledu horší. Mohly by jsme trošku polemizovat o stopáži, která je opět více méně přehnaná, ale dá se to skousnout. Dva hlavní hrdinové"ostří hoši", kteří se s ničím jen tak neserou, obdivuju a u některých scénkách jsem skoro brečel smíchy - viz. Martin Lawrence a jeho,, Pořád mě bolí prdel" nebo když si dal éčko :). Joe Pantoliano se opět předvedl jako správný "šéf" a jeho kousky taky stály za to. Když si to srhneme, tak hrdinové jsou výborný, Jordi Mollá je jako pašerák skvělej a jeho kolega Peter Stormare též nebyl špatný. Dějová linka propletená všemožnýma akčníma kouskama se mi líbila, i když někdy to bylo už za hranicí, ale CO! nevadí! Pro mě mizerové určitě 70%. ()

padawan88

Podle mě velmi podařené pokračování již známého hitu, bavil jsem se stejně dobře jako u jedničky. Dobře známá partička opět nezklamala. Podívaná od začátku do konce! ()

Socirel

Tenhle film mi vždycky přišel strašně cool, měl jsem rád všechny ty přestřelky a honičky s mým oblíbencem Willem Smithem a jeho partnerem Martinem Lawrencem, Příběh je tak nějak divně splácaný a trochu duchaprázdný, ale dobře jsem se bavil . ()

Vindemiatrix

Bay si spletl režírování s hraním počítačové hry. Klidně bych si takový nářez taky zahrál, jenže film nemá multiplayer. Jedinou možností, jak se zapojit do hry Bad boys 2, je hádat, co kde bez jakékoli logiky vybuchne. No, mně bouchly nervy. Quit the game? Yes! ()

Ospalek

Zase jeden z filmů, který je tak odporný až se mi to líbí. :-) Lawrence se Smithem se nějak našli a skvěle jim to klape, jen škoda, že jako každý - stárnou. Od jedničky je to lepší tím, že je tu větší detektivní zápletka. Trocha vtipu taky nesmí chybět. ()

Gafro007

Skvělé herecké výkony mých oblíbenců Lawrence a Smithe, společně s poměrně slušnou dávkou humoru na 147 minut filmu. S možná nejvtipnější scénkou se fetovaným Lawrencem, (bez kterých by film nestál za nic) řadí tento film mezi povedené, americké, akční komedie. zkrátka typické made in USA, za to první liga! Opravdu stojí za shlédnutí! ()

Jeffo8

Tento film se mi neskutečně líbil, ale asi ne tak, jak po akční stránce, jako spíše po té komediální. U některých scén sem se opravdu zasmál naplno a to se mi stává pouze u mála filmů. Možná to bylo skvělými herci v hlavních rolích v čele s Willem Smithem a Martinem Lawrencem, kteří se mi zde opravdu hodně líbily...Až na akční scény, přetažené za vlasy - 75% ()

w31rd0

Guilty pleasure pro me ze vsech nejvetsi. Dvojice hlaskujicich cernosskejch policajtu musi zastavit dealera extaze a spolecnost jim u toho delaj spore odeny mulatky, mrtvy zeny se silikonovejma implantatama a vybuchujici leguani. To vse podporeny genialnima akcnima sekvencema (dalnice) a efektnima zpomalovackama, ktery takhle umi fakt jedine Bay. Pri zaverecny honicce a scene prujezdu hummeru kubanskou favelou si vsimnete, co vsechno tam vybuchuje - to mi vzdycky vykouzli usmev na tvari. WHO THE FUCK IS REGGIE? ()

lahvi

Tady je nazorne videt, kam se posunuly akcni filmy za 10 let. Soustředěnost na efekty. Aby auta řvaly, bouchačky práskaly, kulky lítaly, všchno vam to basovalo krásně do uší...ovšem vytrácí se všechno ostatní. A film tak zapadá do další tuctovky akčňáků posledních let a v žádnym případě nenavazuje na nezapomenutelné akční snímky 80. a 90. let, kam Mizerové 1 patří. 3 dávam za bezva scénu s extoškou :) ()

majorzeman13

Akční film Michaela Baye je hlavně moc dlouhý - zkrátit stopáž minimálně o 30. minut. Jinak je to cool akční nářez!!! Dalo by se říci,že je to skoro až nonstop akce. Mě osobně se to líbilo moc a ani poněkolikatém shlédnutí nelze než za čtyři hvězdy hodnotit..........................Vřele doporučuji !!!!!!!! Akce,akce,akce.....................a zábava prostě paráda. ()

Rattlanake

Nechápu, jak to může mít tak nízké hodnocení, od začátku to byla jízda jako hrom, nabitá akcemi, střelbou, honičkama, výborné herecké obsazení, precizní vývoj filmu. Jednička je kvalitní, ale dvojka je mnohem akčnější a nadupanější, výborný je ten přechod na Kubu, tam to bylo hodně drsné a nechtěl bych tam jet někoho zachraňovat. Michale Bay potvrdil, že je vynikající režisér a spousta lidí ho odsuzuje neprávem. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí