Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  *

  Bay se ideálně strefil do xenofobní nálady Ameriky posledních let. Bad boys II. jsou řízná adrenalinová jízda, ze který se mi dělá šoufl. A co na to Martin Lawrence?......."To neřeš. My dva jsme prostě nabušený drsňácký poldové a vy ostatní jste =CENSORED=, který můžem rozmašlovat na kaši, zdemolovat, co nám přijde pod ruku a na zákony serem. Všichni cizinci jsou póvl, že si děláme prdel z mrtvol v márnici, to je nám u prdele, naše těla to nejsou, že jo, he, he, he. To přejíždění mrtvol z funebráku, dyť je to hlína, negře, ne? A Kubánci? To jsou podlidi, takovej lidskej odpad, ty jejich chatrče bych klidně přešmajcloval i buldozerem, že tam můžou bejt ňáký lidi, na to seru, takovej komoušskej póvl."....."A nemyslíš, Martine, že trocha sebereflexe by neškodilo?"......"Vo čem to =CENSORED= žvaníš? Spoustě lidem se to líbilo, i KevSpa byla nadšená! Když na to nemáš, tak proč čumíš na akční filmy?"......"To se pleteš, Martine. Já akční filmy miluju. Jenom tu vaší hyperdrsňáckou pózu nemusím a ty mně sereš obzvlášť, řekl bych, že ses minul povoláním."......"FUCK YOU, MAN!!!!"......"Jo a ještě něco. Při akčňáku mám potřebu se aspoň trochu sžít s hlavní postavou. To u vás dvou nehrozí. Naopak bych vám přál, aby vám někdo nakopal prdel. A nadsamcovi Bayovi obzvlášť."......."=CENSORED=. =CENSORED="..."A tak už se nezlob, Martine."......(17.2.2004)

 • Shit
  *****

  Akce střída akci, vtipný hlášky, ale přece jenom na 5 hvězdiček to nebude. Tak po druhým shlédnutí měním názor a musim říct, že to teda kurva na 5* bude(11.7.2004)

 • Gilmour93
  *

  Floridští aligátoři zalézají zpátky do mokřin číst si Hemingwaye, neboť se do akce opět hlásí Bay Boys - dva černí křiklouni, co si na každý sudý víkend půjčují Ferrari od Crocketta s Tubbsem. Dvě a půl hodiny kamerových veletočů, souložících hlodavců, dementních vtipů a bití se do depilovaných amerických hrudníků, které jsem doslova protrpěl. Z hlediska trestního práva tu máme: anální znásilnění žánru buddy movie, šíření xenofobie a rasové nesnášenlivosti, rušení denního i nočního klidu a hlavně mravní ohrožování mládeže (nestačím žasnout, co dělají takové filmy s uživateli jako je např. TheMaker).. Za to, co provádějí v tvém rajónu, je Horatio zatkni! Zatkni je všechny! Smitha, Lawrence i Baye, jenž má koule jak dva medicimbály napěchované testosteronem a Pepsi Colou. Michael mi vůbec připomíná exhibicionistu, co lítá nahý po parku jen v kabátě a ukazuje každému na potkání své za stovky miliónů dolarů vyspravené mužství. Rafinovaně si vybral park plný úchyláků, kteří nejen že neodvrátí zrak, ale ještě se na toho naleštěného macka obdivně koukají..(28.12.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Trevor Rabin: 1. Intro ,2. Show Me Your Soul - P. Diddy, Lenny Kravitz, Pharrell Williams, Loon ,3. La, La, La - Jay-Z ,4. Shake Your Tailfeather - Nelly, P. Diddy, Murphy Lee ,5. Girl, I'm A Bad Boy - Fat Joe & P. Diddy featuring Dre ,6. Keep Giving Your Love To Me - Beyonce ,7. Realest N*ggas - Notorious B.I.G. & 50 Cent ,8. Flipside - Freeway ,9. Pretty Girl Bullsh*t - Mario Winans featuring Foxy Brown ,10. Model - (Interlude) ,11. Love Don't Love Me - Justin Timberlake ,12. Relax Your Mind - Loon ,13. Didn't Mean - Mary J. Blige ,14. God Sent You - (Interlude) ,15. Why - Da Band ,16. Shot You - (Interlude) ,17. Gangsta Sh*t - Snoop Dogg w/Loon ,(18.5.2011)

 • golfista
  *

  Michael Bay ztratil soudnost. Myslet si o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem, to mě urazilo.... Já akční filmy moc nemiluju, ale Bayův styl ve Skále mi příjemně vyrazil dech. Dokonce Armageddon neodsuzuju jako mnoho jiných a pokles formy v Pearl Harboru jsem považoval za výjimku. Ale že klesne takhle hluboko, to jsem nečekal !... Když jsem se po několikátém "přetečení" únosné míry vkusu podíval na hodinky a zjistil, že to bude trvat ještě hodinu, tak se mi zvednul kufr - fakt ! :) .... Když se podíváte na trailer, uvidíte VŠECHNO podstatné a další dvě hodiny se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.(16.2.2004)

 • Martin Lawrence

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace