Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Neveril by som, že to táto buddy-dvojka utiahne s tými už vlastne známymi vtipny skoro dve a pol hodiny. Neskutočné! Perfektá oddychovka a vymachrovaným scenárom, trikmi, efektami, vtipmi, proste všetko je také ako to mám naozaj rád. Snáď sa ešte Bay vráti aj k takýmto jednohubkám, lebo mám pocit, že teraz je to vyslovene jeho parketa. 85%.(12.11.2007)

 • Skejpr
  ****

  Nekompromisní, nahláškovaný, akcí nadupaný a tak tošku fašistický nářez! Honička s auty je prakticky geniální.. Ale je to dlouhé....(14.12.2005)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Trevor Rabin: 1. Intro ,2. Show Me Your Soul - P. Diddy, Lenny Kravitz, Pharrell Williams, Loon ,3. La, La, La - Jay-Z ,4. Shake Your Tailfeather - Nelly, P. Diddy, Murphy Lee ,5. Girl, I'm A Bad Boy - Fat Joe & P. Diddy featuring Dre ,6. Keep Giving Your Love To Me - Beyonce ,7. Realest N*ggas - Notorious B.I.G. & 50 Cent ,8. Flipside - Freeway ,9. Pretty Girl Bullsh*t - Mario Winans featuring Foxy Brown ,10. Model - (Interlude) ,11. Love Don't Love Me - Justin Timberlake ,12. Relax Your Mind - Loon ,13. Didn't Mean - Mary J. Blige ,14. God Sent You - (Interlude) ,15. Why - Da Band ,16. Shot You - (Interlude) ,17. Gangsta Sh*t - Snoop Dogg w/Loon ,(18.5.2011)

 • Tuxedo
  *****

  Super akční adrenalinová jízda s pořádnou dávkou černého humoru.(9.2.2004)

 • Tetsuo
  **

  Bay nezná míru. To, že je film brutální mi nevadí (naopak), vadí mi, že není ani za mák vtipný. A tak odporná a přitom líbivě zamaskovaná konzumní kapitalistická ideologie se jen tak nevidí. Finále na Kubě jenom dokládá naprostou ztrátu soudnosti a elementárního citu pro společenské souvislosti. Jako že nedělají politiku, a přitom ji dělají. Bayovi by měl někdo prostřelit prdel, případně ho rozšmelcovat autem.(30.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace