Super akční adrenalinová jízda s pořádnou dávkou černého humoru.(9.2.2004)

Nemůžu dát jiné hodnocení. Michael Bay se vrátil s dokonalým akčním filmem. Jde o velmi zábavnou a zároveň zvrácenou zábavu. Většina vtipů a hlášek skvěle funguje a musím říct, že takhle jsem se u filmu nezasmála už hodně dlouho. Nemusím asi zdůrazňovat, že bayovská akce je úchvatná a monumentální. Pro člověka, který jeho filmy zbožňuje, je tahle podívaná hotová extáze. Takhle mají vypadat buddy movies. Většina akčních filmů nesáhá Bad Boys II ani po kotníky, tohle je totiž opravdový nářez jak se patří i s dost násilnými scénami. Will Smith je opravdu cool, Martin Lawrence celkem zábavný, stejně jako Joe Pantoliano. Jen ten Peter Stormare nedostal moc prostoru, to ale vynahrazuje v roli záporáka vynikající Jordi Molla. Michael Bay naštěstí příliš nenapodobuje jedničku a příběh je vystavěn poněkud odlišně, což je jen a jen dobře. Bad Boy Michael Bay je zpátky se vší parádou.... uaaaaaaaaa:-)(15.8.2003)

Neveril by som, že to táto buddy-dvojka utiahne s tými už vlastne známymi vtipny skoro dve a pol hodiny. Neskutočné! Perfektá oddychovka a vymachrovaným scenárom, trikmi, efektami, vtipmi, proste všetko je také ako to mám naozaj rád. Snáď sa ešte Bay vráti aj k takýmto jednohubkám, lebo mám pocit, že teraz je to vyslovene jeho parketa. 85%.(12.11.2007)

Scénář: Ron Shelton, Jerry Stahl .. Nemůžu jinak a ani nechci! Opravdu jsem se v kině skvěle bavil, i když své mouchy to má. Michael Bay je pro mne vždy JEN akční zábava a mozek u jeho filmů pravidelně vypínám. A tentokrát je to navíc dost zvrácená zábava. 95% fuck off, fuck me, fuck you! Jen tak dál maestro!!(28.2.2005)

Michael je zpátky a pořád je ve formě, stejně jako Smith a Lawrence. K čertu s tím, co jen vzdáleně připomíná scénář... zabalit poetiku buddy-movies z 80s do moderního hávu videoklipových orgií a natáhnout to přes dvě hodinky, to je výkon, který může Bayovi dnešní hollywoodská akční smetánka jen a jen závidět... škoda, že takových režiséru není víc.(26.12.2003)