Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  ****

  Bay mě hodně mile překvapil. Poprvé od Skály dokázal svůj nesporný filmařský potenciál přetavit v nadupanou akci. Už jsem si zoufal, že natrvalo zůstane u sraček jako je Armageddon. Rozhodl jsem se mu dát poslední šanci, vždyť Mizerové byli do této chvíle mou nejoblíbenější Bayárnou - díky cool ústřední dvojici a skvělém mixu vtipných hlášek a adrenalinové akce. Dvojka je o mnoho lepší než první díl. Více zbraní, více aut, víc badmotherfuckers, co si zasloužej nakopat prdel, víc krásnejch koček a bohužel i trochu víc minut. To je spolu s bezkrevnými záporáky snad jediná chyba. Bay se vrátil v parádní formě, nepáře se s lidkými komčetinami, ani morálkou. Prostě KUREVSKY DOBREJ NÁŘEZ! Za pět hvězdiček samozřejmě jen ve svém žánru totálního výplachu a při prvním shlédnutí. Napodruhé velmi dobré čtyři.(30.9.2003)

 • mysicka
  ***

  Akcni narez u ktereho se nehodi moc premyslet... :o)(17.2.2004)

 • T2
  **

  Rozpočet $130miliónovTržby USA $138,608,444Tržby Celosvetovo $273,339,556/45%/(18.5.2005)

 • kOCOUR
  ****

  Obavy, se kterými jsem k pokračování Mizerů přistupoval, se rozptýlily hned v úvodní přestřelce (která ukázala, že bullet-time se dá ztvárnit s elegantní grácií) a pak už to šlo ráz naráz - tuny hlášek, explozí, kameramanských exhibicí a to v tak rychlém sledu, že člověk nemá čas přemýšlet o ničem kolem. A Michael Bay na to spoléhal možná až moc, protože opět pozapomněl Mizery podložit vyváženějším scénářem. Bráno zpětně, pamatuju si pouze to, že se děj točil kolem drog, ale odpovědi na otázky kdo, jak a proč zastíní vzpomínky na libovolnou akční scénu. Je to ale tak zásadní chyba a bude to uprostřed krásně natočených přestřelek a explozí vůbec vadit někomu jinému než filmovým kritikům? Jen stěží, protože Mizerové jsou přesně tou akční napěchovanou peckou, na kterou širé "adrenaline positive" diváctvo už drahně dlouho čeká, ruku v ruce s Terminátorem prezentující zatraceně líbivé retro ze staré školy. A to se cení. Bay přitvrdil na všech frontách a stvořil dítko vtipné, rychlé, vcelku drsné a hlavně velice hlučné. Zkrátka, je zpátky v plné polní připraven ukázat, že se s ním má v čele akční elity ještě dlouho počítat...(18.8.2003)

 • Renton
  *****

  Scénář: Ron Shelton, Jerry Stahl .. Nemůžu jinak a ani nechci! Opravdu jsem se v kině skvěle bavil, i když své mouchy to má. Michael Bay je pro mne vždy JEN akční zábava a mozek u jeho filmů pravidelně vypínám. A tentokrát je to navíc dost zvrácená zábava. 95% fuck off, fuck me, fuck you! Jen tak dál maestro!!(28.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace