Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  **

  Spousta záběrů na namakaného Smithe a trapného Lawrence, solidní honička, rádoby cool skupina Haiťanů a výborný finiš v písku. Hlavně ale spousta přestřelených narážek a strefování se do všech různých etnik nebo menšin. Bayův totální úlet.(22.12.2005)

 • TheMaker
  ****

  Prostě skvělá zábava. Bay umí ! Nic pro INTOUŠE ! ( promiň golfisto )(23.11.2007)

 • Dudek
  *

  Nepříliš vtipný, avšak velmi svižný snímek, který si ovšem Michael Bay za rámeček nedá. Tihle Mizerové jsou totiž příliš korektní a belhají někde na pomezí MTV videoklipu a negerské tvrdé podívané. Problémem je i záporák, který je absolutně bezvýrazný a nedokáže upoutat. Michael Bay dokáže snímku vtisknout jistý šmrnc, ale příjemné podbarvení s emotivní hudbou a volně se vznášející kamerou není všechno. Finále je pak už jen hřebíčkem do rakve. Sice se hodně střílí, přesto se však nejedná o scénu, která by patřila mezi úderné, nezapomenutelné či podtrhující celý snímek. Navíc nepřekonává stylovou bytovou přestřelku z první poloviny. Bay není bůh.(16.11.2005)

 • Le_Chuck
  *****

  Hard-boiled s černochmi. 95%(25.5.2004)

 • Chupacabre
  *****

  Vynikající film od vynikajícího režiséra. Komedie která nezklame.(27.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace