Taťka krysa buší o sto šest do mamky krysy, úplně to do ní šrubuje. - Pomůže mi tahle informace v naší práci? M*daj jako lidi. Lawrencův přiblbý pohled, Smithův věčně nabuzený mi téměř stačily k úplnému štěstí, a to nejsem příznivec vulgárního humoru a dlouhých akčních filmů (147 minut!).(25.5.2007)

Spolu s jedničkou nejlepší filmy Michaela Baye.(30.1.2005)

Zvrátený, vulgárny, hyper-deštrukčný fetiš pre 'moderné publikum', natočený s retardovaným scenárom na stole a extázou v palici. Je to zábavnejšie a elektrickejšie, ale tiež špinavšie, hektickejšie a zmetenejšie než jednotka. Vrátane akčných scén, ktoré majú hodne ďaleko k elegancii tým z THE ROCK. Najkomickejšiu figúrku si - bohužiaľ na veľmi malom priestore - strihá Pantoliano, škoda je i nevyužitého vysokopotenciálu ruského slizáka Stormarea. Hlavný záporák je OK. Celkovo miestami VEĽMI vtipná a svižná, a miestami úplne hluchá a tupá zábava. Alebo... Bay, utrhnutý z reťazí a zbavený citu pre mieru a najmenšieho pudu ľudskej sebazáchovy. Wusaaa! ***1/2(15.8.2003)

Akce střída akci, vtipný hlášky, ale přece jenom na 5 hvězdiček to nebude. Tak po druhým shlédnutí měním názor a musim říct, že to teda kurva na 5* bude(11.7.2004)

• Tosim

Orgie mám rád (ty filmové obzvlášť), ale na tomhle se Legas opravdu neshodnem. A radši se o tom ani nebudem bavit ;-) Nevadí mi souložící krysy ani podobné jiné vtípky, nevadí mi brutalita, pokud je jaksi "na úrovni." Problém je, že ten film byl nudnej. Desítky aut padaj na silnici, oba černoši se zubí, seš jim síly stačí...a co jako? Je prostě fakt, že ony pověstné "hlášky" opravdu nedělají film. Potěšil pouze Joe Pantoliano... Tohle přece Bay nemohl myslet vážně, proboha!(26.4.2004)