Akce střída akci, vtipný hlášky, ale přece jenom na 5 hvězdiček to nebude. Tak po druhým shlédnutí měním názor a musim říct, že to teda kurva na 5* bude(11.7.2004)

Nabušenější, ukecanější a uřvanější než jednička. Zároveň na podobný film hrozně dlouhé a vrcholící prvotřídně dementní „jízdou“. 70% Zajímavé komentáře: Lateef, Legas, Turiec, Triple H, Sir Ludvig(11.1.2006)

• golfista

Michael Bay ztratil soudnost. Myslet si o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem, to mě urazilo.... Já akční filmy moc nemiluju, ale Bayův styl ve Skále mi příjemně vyrazil dech. Dokonce Armageddon neodsuzuju jako mnoho jiných a pokles formy v Pearl Harboru jsem považoval za výjimku. Ale že klesne takhle hluboko, to jsem nečekal !... Když jsem se po několikátém "přetečení" únosné míry vkusu podíval na hodinky a zjistil, že to bude trvat ještě hodinu, tak se mi zvednul kufr - fakt ! :) .... Když se podíváte na trailer, uvidíte VŠECHNO podstatné a další dvě hodiny se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.(16.2.2004)

• Lima

Bay se ideálně strefil do xenofobní nálady Ameriky posledních let. Bad boys II. jsou řízná adrenalinová jízda, ze který se mi dělá šoufl. A co na to Martin Lawrence?......."To neřeš. My dva jsme prostě nabušený drsňácký poldové a vy ostatní jste =CENSORED=, který můžem rozmašlovat na kaši, zdemolovat, co nám přijde pod ruku a na zákony serem. Všichni cizinci jsou póvl, že si děláme prdel z mrtvol v márnici, to je nám u prdele, naše těla to nejsou, že jo, he, he, he. To přejíždění mrtvol z funebráku, dyť je to hlína, negře, ne? A Kubánci? To jsou podlidi, takovej lidskej odpad, ty jejich chatrče bych klidně přešmajcloval i buldozerem, že tam můžou bejt ňáký lidi, na to seru, takovej komoušskej póvl."....."A nemyslíš, Martine, že trocha sebereflexe by neškodilo?"......"Vo čem to =CENSORED= žvaníš? Spoustě lidem se to líbilo, i KevSpa byla nadšená! Když na to nemáš, tak proč čumíš na akční filmy?"......"To se pleteš, Martine. Já akční filmy miluju. Jenom tu vaší hyperdrsňáckou pózu nemusím a ty mně sereš obzvlášť, řekl bych, že ses minul povoláním."......"FUCK YOU, MAN!!!!"......"Jo a ještě něco. Při akčňáku mám potřebu se aspoň trochu sžít s hlavní postavou. To u vás dvou nehrozí. Naopak bych vám přál, aby vám někdo nakopal prdel. A nadsamcovi Bayovi obzvlášť."......."=CENSORED=. =CENSORED="..."A tak už se nezlob, Martine."......(17.2.2004)

Dvojka "Bad Boys" mi trochu přišla již jako nastavovaná kaše ... Některé vtípky se mi zdály již trchu moc a vyloženě sráželi určitou vážnost příběhu, kterou měl první díl. Na druhé straně, Bay jasně dokazuje, co všechno je schopen na plátně (případně obrazovce) předvést a film je jedním velkým trikovým akčním orgasmem. Ovšem na plný počet mi to prostě nestačí, protože jednička, alespoň osobně, zdá se mi naprosto kultovní, syrovější a vyváženější a jde více do thrilleru a dramatu. Naopak zde Lawrence řešící svoji životní krizi po zásahu pistolí do zadku mi již přišel spíše jako vystřižený z nějakého sitcomu... Což se stává pro mne osobně Bayovou základní chybou čím dál víc ... Točí prostě superzábavné akční pohádky, tvořené jen pro efekt, vzbuzení údivu atd. Hloubka filmu, či opravdu jistý dramatický náhled na situaci, se však z jeho filmů vytrácí a "druzí Mizerové" to již jasně dokazují ...(7.12.2007)

• Will Smith

• - Během natáčení honičky se naprostým zázrakem nijak nepoškodilo používané Ferrari. Když se ale scéna dotočila, Martin Lawrence při otvírání dveří odřel lak o betonový sloup. (Ai.ma)

• - Postava Willa Smithe se celým jménem jmenuje Mike Eugene Lowrey. (Ai.ma)

• - Mike Lowrey (Will Smith) nosí hodinky značky Luminox. (dyfur)