Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysicka
  ***

  Akcni narez u ktereho se nehodi moc premyslet... :o)(17.2.2004)

 • Dadel
  **

  Je to sice efektně natočené, ale je to jen křeč, křeč, křeč. Tady se někdo snažil udělat super-mega-cool akční božárnu, ale zapomněl napsat nejprve kvalitní scénář. Takhle mě to začalo už po dvaceti minutách šíleně nudit, a při představě, že mě čekají ještě dvě hodiny téhož, se mi udělalo mdlo. Smith a Lawrence umějí akorát mlít hubou a tvářit se jako velcí frajeři, ale to je všechno. Samozřejmě mi bylo úplně jedno, jak to celé dopadne, a po dvou dnech si už vůbec nepamatuju, o čem to bylo.(25.11.2003)

 • TeeAge
  ***

  Akčná smršt, ktorá funguje len v momentoch búračiek a výbuchov. Akonáhle niekto prehovorí, je cítiť neschopnosť vytvoriť štipku ľuďskej emócie. Je prinajmenšiom divné, že sa Will Smith tohto projektu vôbec zúčastnil. Ale HW je HW. Peniaze diktujú, pes breše.(11.10.2010)

 • KevSpa
  *****

  Nemůžu dát jiné hodnocení. Michael Bay se vrátil s dokonalým akčním filmem. Jde o velmi zábavnou a zároveň zvrácenou zábavu. Většina vtipů a hlášek skvěle funguje a musím říct, že takhle jsem se u filmu nezasmála už hodně dlouho. Nemusím asi zdůrazňovat, že bayovská akce je úchvatná a monumentální. Pro člověka, který jeho filmy zbožňuje, je tahle podívaná hotová extáze. Takhle mají vypadat buddy movies. Většina akčních filmů nesáhá Bad Boys II ani po kotníky, tohle je totiž opravdový nářez jak se patří i s dost násilnými scénami. Will Smith je opravdu cool, Martin Lawrence celkem zábavný, stejně jako Joe Pantoliano. Jen ten Peter Stormare nedostal moc prostoru, to ale vynahrazuje v roli záporáka vynikající Jordi Molla. Michael Bay naštěstí příliš nenapodobuje jedničku a příběh je vystavěn poněkud odlišně, což je jen a jen dobře. Bad Boy Michael Bay je zpátky se vší parádou.... uaaaaaaaaa:-)(15.8.2003)

 • T2
  **

  Rozpočet $130miliónovTržby USA $138,608,444Tržby Celosvetovo $273,339,556/45%/(18.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace