Nemůžu dát jiné hodnocení. Michael Bay se vrátil s dokonalým akčním filmem. Jde o velmi zábavnou a zároveň zvrácenou zábavu. Většina vtipů a hlášek skvěle funguje a musím říct, že takhle jsem se u filmu nezasmála už hodně dlouho. Nemusím asi zdůrazňovat, že bayovská akce je úchvatná a monumentální. Pro člověka, který jeho filmy zbožňuje, je tahle podívaná hotová extáze. Takhle mají vypadat buddy movies. Většina akčních filmů nesáhá Bad Boys II ani po kotníky, tohle je totiž opravdový nářez jak se patří i s dost násilnými scénami. Will Smith je opravdu cool, Martin Lawrence celkem zábavný, stejně jako Joe Pantoliano. Jen ten Peter Stormare nedostal moc prostoru, to ale vynahrazuje v roli záporáka vynikající Jordi Molla. Michael Bay naštěstí příliš nenapodobuje jedničku a příběh je vystavěn poněkud odlišně, což je jen a jen dobře. Bad Boy Michael Bay je zpátky se vší parádou.... uaaaaaaaaa:-)(15.8.2003)

Slyšet Willa Smithe a Martina Lawrence v originále je zážitek, ke kterému když se přidá dokonalý šílenec Michael Bay a vytáhne úžasné akční scény nelze netleskat. Škoda, poslední půlhodinky kdy film působí lehce nastavovaně a může být pro někoho už příliš dlouhá jízda.(3.6.2004)

Nechce se mi opakovat tu frázi o efektní klipovité akcičce a typických Bayovských vychytávkách, ale ono to bez toho asi nepůjde:) Hledat v tomhle filmu nějaké morální poselství nebo ho naopak obviňovat z propagace tanečních drog je přinejmenším zcestné. Názorná ukázka toho, že po bad tripu z extošky zkolabujete a zadusíte se vlastními zvratky někde v postranní uličce mi přijde asi stejně propagační jako zručně napůl horrorově natočená antireklama na Tiscali;) Jinak humor ve filmu přitvrdil a typicky bayovské prvky získaly ještě další dimenzi...jenže tentokrát už to rejža dohnal do krajnosti, už úvodní parafráze na bullet-time vyznívá skoro trapně... Jako minule perfektní Joe Pantoliano spolu s hlavními představiteli spáchal scénku u které jsem se nasmál nejvíc z celého filmu (Buddha je cool;)), úhlavní záporák je slizký až až, ale chybí mu charisma Tchékyho Karya. No nevadí, to se přerazí extrémně explozivním finále, do kterého zahrá Trevor Rabin a když se zrovna nic moc neděje, sjedem si něco málo ze zrovna nejvíc cool oblasti hip hipové scény... Určitě si všímáte, že slovo "cool" se mi tu objevuje dost často:) A o tom přesně Bad Boys 2 jsou - obrovská barevná (bez rasového podtextu, samozřejmě;)) našlapaná jízda, která ale už nemá to kouzlo osobnosti jaké měl originál.(26.4.2004)

Michael Bay dostal rozpočet, se kterým se mohl zcela utrhnout ze řetězu, přepálit stopáž a natočit film, který chce být v každé vteřině nejvíc cool jak to jen jde. A světe div se, ono se mu to většinu stopáže daří na výbornou (na rozdíl od jeho následujících počinů). Jednička je sice se svou komornější akcí a neinfantilnínm nezáchodovým humorem o jednu kvalitativní třídu výše, ale i tak jsou Bad Boys II nejlepším akčním snímkem posledních let; nejen díky remaku Chanova majstrštyku během průjezdu skrz slum.(14.7.2007)

• Dudek

Nepříliš vtipný, avšak velmi svižný snímek, který si ovšem Michael Bay za rámeček nedá. Tihle Mizerové jsou totiž příliš korektní a belhají někde na pomezí MTV videoklipu a negerské tvrdé podívané. Problémem je i záporák, který je absolutně bezvýrazný a nedokáže upoutat. Michael Bay dokáže snímku vtisknout jistý šmrnc, ale příjemné podbarvení s emotivní hudbou a volně se vznášející kamerou není všechno. Finále je pak už jen hřebíčkem do rakve. Sice se hodně střílí, přesto se však nejedná o scénu, která by patřila mezi úderné, nezapomenutelné či podtrhující celý snímek. Navíc nepřekonává stylovou bytovou přestřelku z první poloviny. Bay není bůh.(16.11.2005)