Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

a0001

Dynamika, strih, kamera, humor, akcia. Už je to pár rokov dozadu kedy som videl premiéru, no žeriem ho doteraz. Veľmi málo filmov tohto typu môžem.. Bad boys ll mi, ale sadol perfektne. ()

Doctor003

Druhý díl Mizeru je víc akčnější , zabavnejší od první minuty se nenudite něco pořad děje skvělé scény prostě to je ono není tak ukecanější jako je prvni dil ()

PTomA

Nepřehledné, režie Baye mě iritovala, stále skvělí Lawrence a Smith, ale když se ohlednu na jedničku, solidní sešup. 6/10 ()

blondboss

Guilty pleasure akčná zábava po druhýkrát opäť zabáva divákov s popcornom v ruke a s úplne vypnutou hlavou sa môžete unášať namakanou "typicky bayovskou" akciou s trefnými hláškami, množstvom klišé prvkov a charizmatického hereckého obsadenia. Prvý diel mi trošku viac sedel, v tomto ale Bay vsadil na viac akcie, čo zrejme poteší iných. Takže u mňa to za štyi hviezdy tentokrát nie je, ale ako popcornovka na jedno použitie je to super. 65 % ()

TesterX

Občas našláplá akce a spousta černošského humoru (a hlavně humoru černého) vytváří z tohoto dílka filmík na jedno skouknutí s vypnutým mozkem. ()

FrankieSS

Podle mě nejlepší akční film posledních let. V rámci svých možností byl i docela vtipný ... Navíc dvojice Smith - Lawrence mi přijde taky dost hustá :-)) !! ()

ku8ba

Wusaaa! Michael Bay natočil skvělý akční film. Takhle namíchat akci a humor se povede snad jen Bayovi. Film je prošpikován cool hláškami, které ovšem nemusí oslovit široké publikum, ale ve filmu fungují výborně. Dvojice Lawrence, Smith se skvěle doplňuje a u filmu se dost nasmějete. Akční scény jsou samozřejmě zpracovány na výbornou, v tom se Bay opravdu vyřádil a ve filmu jich najdete oproti jedničce opravdu hodně. Příběh točící se kolem drog je dobrý, ale tady jde především o akci a ta je svižná až do konce. Když nic nevybuchuje a nikdo nestřílí, tak se náramně bavíte nějakou cool hláškou nebo hádkou mezi Smithem a Lawrencem. Ostatně oni se skoro celý film jen hádají a navzájem si něco vyčítají. Když jde ale do tuhého, může se jeden na druhé spolehnout jako na svého bratra. Za posledních pár let jeden z nejlépe zpracovaných akčních filmů s opravdu cool humorem. Pro mě další film, který chci mít ve své filmotéce. Na závěr snad jen opět wusaaa…ale v podání Willa Smithe ;-) ()

Keerev

Tak tomu říkám film natočený přesně podle mého gusta. I když nám Lawrence trošičku přibral, musím řict, že se mi "Bad Boys II" líbil víc než jeho předchůdce. WOW! ()

Vlado_B

Maximálna šľahnutosť. Občas vtipné, no väčšinou vyslovene sprosté. Aj keby som pristúpil na fakt, že Bay iba vtipkuje /a nie je pri režírovaní na drogách/ a samozrejme to nemyslí vážne, aj tak je to pridlhé a ozaj sprosté a verím, že to, čo človek uvidí v tomto filme kdekto len tak nerozdýcha. /v dobrom aj zlom/ ()

vofo

Nejlepší akční buddy komedie od Rush Hour 1 a Bad Boys 1. Je vidět že duo Smith/Lawrence si skvěle rozumí a že Bay ví co má točit. Tenhle film si nebere servítky, ale furt je to sranda až k popukání. Dávám pět hvězd za težce nemorální záležitost, kterou dlouho v kině neuvidíme. ()

Chuanek

Božský Smith a hodně vtipný Lawrence to rozjíždí podruhé, a mám takový pocit, že je dvojka ještě o kousek lepší než jejich starší bratříček. Opět sou to zkázonosná zbraň co se týká průserů, tentokrát sou TNT na stopě drogovému magnátovi Tapiovi, ten to kosí hlava nehlava aby ovládl trh extáze ve městě. Je to parádní akce prošpikovaná skvělou hudbou v pozadí, kde ke každé scéně je něco extra z černé hudby, když vemu v potaz že jsem se u každého vtípku ve filmu zasmál jak nikdy jindy, a ještě k tomu Peter Stormare jako ruský mafián který vytáhne kolt jak správný mexický řízek a jde po Tapiovi, ta scénka je taky good. Kromě uuuaaaaa a zase uuuaaaaa vás ve filmu dostane snad každá hláška, kterou Lawrence vypotííí, prostě na terapii se chodí řešit problémy a ne klátit terapeutku. =)) ()

Riker

Explozivní akce, jedna hláška za druhou, vynikající kamera a ještě lepší Martin Lawrence, který podle mě v tomto snímku zastínil i Willa Smithe. Nabitá podívaná jak má být: honičky v drahých autech, sexy slečny, kopa zvráceného humoru a dokonce i dobrý děj vytváří povedenou akční komedii ke které se rád vracím. ()

Pepe1783

Herecký koncert Martina Lawrence a Willa Smitha. U filmu jsem se ani >> chvilku nenudil. Jako mix komedie a akce film působí jako celek velice > > líbivě. Po výborných Mizerech je jejich pokračování ještě o stupeň lepší a >> zábavnější. Pro fanouška Lawrence nebo Smitha povinnost, pro ostatní > > výborný filmový zážitek. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí