Moje tlustá řecká svatba 2

My Big Fat Greek Wedding 2

Moja tučná grécka svadba 2

Komedie

USA, 2016, 93 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $52,094,210Tržby Celosvetovo $78,750,124Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ pokračovanie, ktoré ako oddychovka poslúži dobre, ponúkne hneď niekoľko vydarených frkov /videl v kine: 60%/(19.4.2016)

Príjemné zaspomínanie na super komédiu a super prekvapenie jednej doby. Slabšie, ale nostalgicky dobré.(30.8.2016)

Tento film je ako objatie, keď máte nie práve dobrý deň. Na nič sa nehrá, len plynie, občas s úsmevom, občas so slzou v oku, ale vždy s láskou. Všetko, čo spravilo z prvého filmu takú milú záležitosť je aj v tomto filme. Trošku farebnejšie, hlučnejšie a s pár šedivými vlasmi, ale stále s otvorenou náručou, dobrou radou, historkou, ktorú by ste radšej nepočili a, samozrejme, s Okenou.(11.4.2016)

• ghatos

Takový americký komediální podprůměrek pro mainstream. Má to takovou tu citovou patinu, co mají v USA rádi. Vaří to z osvědčených řeckých ingrediencí, i když výsledný tovar je slabší. 40%.(26.8.2016)

• Filmmaniak

Pokračování nejvýdělečnější romantické komedie všech dob se v nudné a tupé režii Kirka Jonese nese v duchu útrpné přehlídky nepodařených vtipů (udělat po každé potenciálně vtipné hlášce střih na někoho, kdo se kření, chytá za hlavu nebo vyvaluje bulvy, ji spolehlivě zadupe do země) a praštěných postaviček, které se pod heslem "víc křiku, víc smíchu" změnili z roztomile svérázných řeckých podivínů v nesympatické hysterické idioty. Příběh se tentokrát soustředí nikoli na Toulu a jejího manžela Iana, nýbrž na její rodiče (nechybí scénka s nahým důchodcem zaseklým ve vaně) a na její dceru, která si hledá vysokou školu (zoufalá snaha celé rodiny přesvědčit třicetiletou hlavní hrdinku, že by si co nejdřív měla najít ženicha, měla v prvním filmu své opodstatnění, ale když se nyní snaží do toho samého natlačit osmnáctiletou studentku, tak už je to jen a jen divné). Děj ale často stojí bez hnutí na místě a celkově Moje tlustá řecká svatba 2 působí jako epizoda nějakého průměrného půlhodinového sitkomu, roztaženého na devadesát minut. Delší recenze ZDE.(3.4.2016)