Moje tlustá řecká svatba 2

My Big Fat Greek Wedding 2

Moja tučná grécka svadba 2

Komedie

USA, 2016, 93 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $52,094,210Tržby Celosvetovo $78,750,124Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ pokračovanie, ktoré ako oddychovka poslúži dobre, ponúkne hneď niekoľko vydarených frkov /videl v kine: 60%/(19.4.2016)

• M.i.k.e

jedičku jsem neviděl a po dvojce - ke které jsem se dostal víceméně omylem - ani nevím jestli jí vidět chci.Druhý díl je mnohem víc otravný než vtipný a těch pár solidních vtípků tomu z bídy nepomůže...40%(30.8.2016)

• LIVINGDEAD

Spoustu starých lidí. Spoustu starých a blbých lidí! Po 30 minutách jsem musel tu píčovinu vypnout! To se fakt nedalo vstřebat!(26.8.2016)

• hansel97

Mě se chce brečet... To bych byl radši, aby ten film pokračování neměl, než aby dopadlo takhle. Jedna velká trapná tragédie, která nakonec vypadá spíše jako parodie na první díl. Ztratilo to kouzlo, veškerou svou duši a ani ty postavy už mě nebavily. Zápletka by stačila, kdyby ten film zvládl trochu vtipu. Jones z toho udělal levnou slátaninu vtipů za sebou.(8.5.2016)

Príjemné zaspomínanie na super komédiu a super prekvapenie jednej doby. Slabšie, ale nostalgicky dobré.(30.8.2016)