James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

predsedajs

Začátek filmu byl hodně dobrý, pro někoho nudný a překombinovaný závěr mi přišel taky v pohodě, Al Pacino i Farrell zahráli perfektně, takže u mě spokojenost. Všechno je test . . . ()

Stanix

Uživatel GeusX mi to vzal přímo z úst, charakterizoval bych to velmi obdobně, ovšem přidám na hodnocení, neboť Al a Colin jsou mí velice oblíbení a spolu jim to tady festovně klapalo. Vidět je spolu je něco jako malý splněný sen. Formátem "konzumního" špionážního thrilleru tedy nečekaně poutavý snímek. ()

Shitonit

Test..test je výbornej, nestíhal jsem vnímat co může být test a co realita, závěr je megaprďáckej a celkově mě to fakt dostalo do parádní nálady. ()

Cooller

tady je vidět co se muže stát když lidi maj přiliš nizky plat... snad to neuvidi ty prodavači v lidlu u nás :D ()

papadoce

Podľa bratov Čechov Test, podľa slovákov Farma a podľa tvorcov The Recruit. No potrebuje toto komentár? Slušne natočený thriller s trošku predvídateľným zvratom pre skúsenejších filmových fanúšikov. Ale skvele zahraný z každej strany. Veď sa nie je čomu diviť. Al aj Colin sú perfektní herci dvoch rôznych generácií. Spokojnosť. ()

Pai-Mei

Dobre spravený film vrátane neočakávaného konca. Na 5 hviezdiciek to zas nebolo, ale je to film nie len na jedno pozretie. ()

glide4ever

S částí komentářů souhlasím, s částí ne, ale pravdou je, že já jsem se bavil čtyřhvězdičkově. Druhá polovine je opravdu překombinovaná a zastavila skvěle rozjetou zábavu. Za to je hvězda dolů. Velkou pochvalu a pozornost si jistě zaslouží Colin Farrell, který mě učaroval jak "V Bruggách", tak i v "Telefonní budce". Měli bysme si na něj dát bacha ;-). ()

4k7

Povedený thriller, kde Al Pacino jako zkušený borec, talent na hledání talentů zlanaří do výcvikového střediska CIA (zvané "farma") nadaného programátora v podání Colin Farrella. Výcvik, v kterém nic není jak se zdá začíná a nejen jeho účastníci, ale ani diváci nemůžou věřit ničemu. Všechno je jen jeden velký test, filmu nechybí akce, moment překvapení a dobré herecké výkony jsou samozřejmostí. Možná že do necelých dvou hodin nacpat tolik zvratů se někomu může zdát překombinované, ale mě to nijak nevadilo. A i když si divák už na začátku zvykne, že všechno je jen jako, konec filmu mě hodně překvapil - a na rozdíl od některých ostatních uživatelů, takový závěr já můžu ()

kubilov

Nevim proč, ale nějak mi přišlo, že Ala tenhle film natáčet bavilo, asi podobně jako mě bavilo jej sledovat. A to i když jako celek nejde o nic světoborného. ()

borohub

Jedním slovem divné. Bohužel jsem tomu nevěnoval přílišnou pozornost, ale stejně to celé působilo tak nějak divně a zmateně. Konec byl docela drsný a proto tomu dávám tak "vysoké hodnocení". Časem se možná na to zase rád podívám.. 50% ()

subic

Všechno je test až do konce a jde o to, kdo se nechá nachytat. Zároveň tohle je kousek, na který si za chvíli ani nevzpomenu. ()

Pitryx

Tak trošku zklamání ze stupidního love story, které mi ve filmu vadilo a překáželo. Bylo ještě hloupější, než závěrečný monolog. Ale zase musím uznat, že to mělo jiné, dobré pasáže. Mne osobně více zaujal samotný výcvik, než následná akce. No, je to mírně podprůměrný snímek, ale opravdu jen mírně. ()

Gamekeeper77

To, co filmu chybí na akci, bohatě vynahrazuje hutná atmosféra podtržená tak sugestivní hudbou, že jsem skoro celej film strávil pod slušným napětím a v ustavičným čekání, co přijde. Celkem průměrný, skoro až epizodní scénář vůbec není na závadu a skvěle vyvrcholí ve stejně jednoduché, ale dost působivé finále a nakonec, ne Al Pacino, ten hraje přirozeně jako vždycky, ale Farrell je tu ta hvězda co to táhne a komu tleskám. Takže nebojte se zdejších hodnocení a oTESTujte. 80%. ()

MartinTerran

Dobrý špionský thriller se sympatickými herci a dobrými výkony. Příběh je řádně zamotaný jak už je u těchto filmů zvykem. Hodnocení: 78/100. ()

Baudelaire

Celkem kvalitní thriller se skvělými herci. Scénář působí místy trochu křečovitě, ale na druhou stranu je poměrně dynamický. Test určitě nenudí. ()