sladt

Zajímavý příběh, hodně akce, skvěle se doplňující Ben Affleck a Uma Thurman. Žádný krvák přesto vynikající akční film. ()

marek86

Vynikající námět, který se podle mého nepovedlo tak úplně dobře převést do filmu samotného. A další trochu mínus bych dodal ty, až možná příliš zdlouhavé přestřelky, které mě chvílemi docela nudily. Každopádně se ale jedná o zajímavý scifi snímek, který by neměl ujít žádnému milovníkovi žánru. Moje hodnocení 6,5/10. ()

waska

Inženýr a divná Uma vyřídí všechny agenty FBI a všechny sekuriťáky.. No jasně.. Ale dobře, špatný film to nebyl, akorát ta Uma Thurman byla nějaká divná, nemůžu si pomoct. Affleck má záblesky geniality, ale tenhle k tomu rozhodně nepatřil. John Woo umí ( uměl ) víc.. ()

danny_21

Smíšené pocity mám z téhle podívané v režii Pána Holubic ( no tentokrát jen jedna :-) ) Našel jsem tam několik logických chybek, herecká squadra nic moc - typická Benova mimika, Uma tak trochu do počtu a vypadalo to, že ji to moc neba, no nejlíp z toho vyšel Eckhart. Akční sekvence jsou dobré, příběh má docela spád, ale přece jenom v tomto žánru jsou daleko lepší kousky. Johne, možná je čas vrátit se zpátky na východ a zase natočit pořádnou akční řežbu - 65 %. ()

Brinkley

Zcela souhlasím s názorem, že filmu by značně zvýšilo laťku jiné herecké obsazení. Afflecka snesu výhradně v komediích K. Smithe, kde paroduje sám sebe a při sledování Výplaty jsem si znovu oživila proč - i Stallone s částečně ochrnutým obličejem disponuje bohatším výrazovým rejstříkem. Za kamerou mu to jde neskonale líp. Ostatní jsou přinejmenším nevýrazní a neplnokrevný padouch Eckhart nemá v podstatě co hrát. Možná i díky tomu jsem zůstala vůči ději netečná, přestože se od druhé půlky celkem slušně rozjel. ()

Acrobat

UnHollywood ho posledný krát vyplatil a hajde do Ázie na vlastnú žiadosť s letenkou prvej triedy. Nie dokonalá rozlúčka a ktovie, či v tomto živote bude ešte nejaký comeback do mesta anjelov. Pozrieme sa na ázijské filmy mladosti a možno je vymaľované... ()

Likan7

Velmi zábavný popkorn, který sice nedává moc smysl, ale pokud ho přijmete, bude Vás bavit od začátku do konce. Pořád se tu něco děje, takže nemáte moc čas přemýšlet, jestli to nemá nějaký logický díry. Affleck, pokud netočí romantický komedie, takový filmy ještě dával v klidu, ikdyž o nějaký přehnaný hraní se tu nemůžeme bavit. Neseděla mi sice ani Uma Thurman a Eckhart, ale tenhle vyfailovaný casting se dá přežit, protože to je celé zabalený to slušivýho moderního hábitu, jen se nedívejte dovnitř. ()

Threepwood

Kdyby Woo natočil Výplatu jako čistý thriller bez akčních scén tak by to dopadlo určitě líp(automobilová honička ještě funguje,ale ta závěrečná akce je naprosto příšerná a nechtěně směšná a kazí celkový dojem).Příbeh je něco mezi Minority report a Totall recal.Jinak to byla moje první Výplata,za kterou jsem platil a zas tolik toho nelituju. ()

RedRose

Film postaveny na realne, dosud nedokazane, ani nevyvracene fyzikalni myslence a ktery me opravdu silne oslovil! Prvnich asi 20 minut jsem nevedel o cem to asi bude ale pozdeji to dostalo opravdu svih! Pri opakovanem shlednuti, uz si to skladate od zacatku a je to opravdu skvela podivana a i kdyz tady spousta uzivatelu nesouhlasi, je to skvely film! Neni to Woo ktereho by vsichni cekali ale jeho rukopis misty znatelny je a tim nemyslim tu holubici! EDIT: Film jsem od doby sveho vzniku videl cca 20x a urcite to jeste nebylo naposledy... Ani vcelku nevim proc ale patri do me oblibene skupiny "podivam se kdykoliv znovu" a nikdy me nenudi... Jasne ze se zde najde nekolik veci ktere by se filmu daly vytknout, ale nic vyrazne zasadniho... A jak jsem uz napsal kdysi, oslovil me hlavne celkovy pribeh a zapletka filmu... 91% ()

KdG

Výborný film, jak to všechno do sebe zapadalo, slušný výkon Bena Afflecka i Umy Thurman. Ve svém oboru nadprůměr. ()

Mám rád puzzlíky a logické hříčky. CHápu ze vám todle možná přislo kýčovité a vymumělkované. Ne mě. Myslím že 66% co zde tento film má je málo. Těch 75% a červené hodnocení si zaslouži. Co bych vytknul je konec. Nebudu ho ovšem prozrazovat. ()

Ogrb

Tak tohle překvapivě šlo!John Woo sice natočil lepší filmy(hlavně ty hongkongské),ale oproti jeho dvoum posledním trapárnám(Kód Navajo a hlavně katastrofální Mission:Impossible 2) je Výplata hotový majstrštyk.Bena Afflecka rozhodně můžu,Uma Thurman je velmi slušná a kdyby nebylo nevýrazného záporáka v podání Aarona Eckharta,možná bych dal i maximum.Takhle jsou to po dvou zhlédnutích relativně silné čtyři hvězdičky a doufám,že Woo si formu udržel i v Krvavém pobřeží,na které si už brousím zuby. 8/10 ()

Zajija

Další ze série zajímavých filmových nápadů. Ale některé útěky jsou pro mě až moc snadné a myslím si, že si s nimi režie mohla pohrát víc. Jinak nemám nic co bych vytknul a dávám ****. ()

Dantte..

John Woo je stále ve skvělé formě. Mix dobrého příběhu, akce, romantiky a napětí. Film mě držel celou dobu na nohou a nedovolil mi se podívat na hodinky. K filmu jsem přistupoval velmi skepticky a byl jsem už od prvních minut velice překvapený jak moc se mi ten film líbí. Za největší slabinu bych viděl asi Bena, který po celou dobu se mi zdál takový jednoksichtový. 75 % a 4* za závěrečnou pointu, která byla více než slušná, i když někomu se může zdát kýčovitá, ale je to věc pohledu. ()

Izz

Nemůžu říct,že mě Výplata nebavila.Na to je John Woo příliš kvalitní režisér a akční sekvence jsou prostě kvalitní.Ať už jde o honičku na motorce nebo tradiční přestřelky,akce má švih a je na co se dívat.S filmem mám ten problém,že je obsazený jak nejhůř to šlo.Ben Affleck je poleno,které by se mělo držet na režijní stoličce,Uma Thurman se do role absolutně nehodí a jestli si někdo myslel,že sympaťákovi Eckhartovi někdo uvěří padoucha,tak se šeredně spletl.Jako celek je Výplata naprosto snesitelný hollywoodský akčňák,který ničím výrazně nevybočuje z průměru,což je na jednu stranu docela škoda,protože námět měl větší potenciál a John Woo si nezaslouží točit rutinní filmy,ale vzhledem ke katastrofálním ohlasům,které film od premiéry provázely,to není zas tak špatné skóre. ()

Bastinka

Osobně Bena jeho herce moc neuznávám, ale v tomto filmu se mi i líbil. Celkově si myslím, že je to zajmavý film, který by podle mě, měl mít už červené číslo. Kdo má rád Sci-Fi tak bude podle mě spokojený... ()