Policejní důstojník Dutch se dozvídá, že jeho žena tragicky zahynula při leteckém neštěstí společně se svým milencem právníkem Chandlerem. Dutch je posedlý touhou pochopit, co vlastně jeho ženu k nevěře vedlo a do pátrání zapojuje i Key Chandlerovou. Společně se tedy vydávají na cestu, na niž se nemohou vydat jeden bez druhého. (Bonton Home Video)

Hepy13

Nebylo to zase tak strašné jak jsem očekával. Kristin Scott Thomasovou moc nemusím ale tady byla sympatická, stejně tak jako Harrison Ford. Ze začátku slušně rozbíhající se drama, se brzy promění v nudný kolotoč citových výlevů. Nejslabším článkem je bezpochyby scénář. ()

Lukoye

Především pak mistrně zahraný part Christin Scott Thomasové. Zahrála zraněnou, citově těkajicí, vitíženou policistku, jež najde útěchu po smrti svého manžela u muže, jehož žena byla nevěrná s jejím manželem. V ději neustále dochází k překvapení v křehkém vztahu mezi oběma aktéry, prost zažitých vztahových klišé. Příjemně posmutnělý, komorní film. Víc takových! ()

tranquill

"Až se vrátím... Budu tady!" Nebylo to špatné, drama versus romantika, jen mne opět iritovala doprovodná hudba, tentokrát melodramatický jazz. Nic proti němu, ale sem se mi často nehodil, spíše dané pasáže "znudil". ()

Odpadlik

Nudný a rozvleklý film. Motiv "pozůstalých" manželů není nijak nový a zde ani dostatečně rozvedený. Co naprosto nechápu, je neustálá snaha hlavní mužské postavy babrat se v minulosti; nejen že mě to ve filmu rušilo, ale já bych na minulost zapomněl a soustředil se raději na Kristin ... ;-) ()

josieaddms

ku podivu mě to neoslovilo, nebavilo, nerozplakalo, nepotěšilo, nerozesmálo, nenutilo mě to se zamyslet, nepobouřilo, neznechutilo, nezaujalo a divácky neuspokojilo... ()

Sollozzo

I přes totální scénáristickou beznaděj se na Random Hearts dalo dívat. Hlavně díky Kristin Scott Thomas. Ale tím klady nejspíš končí. Pak už je to jen plytké roubování minut na slušný začátek. 50%. ()

Shitonit

Nesmyslný plkání mezi zmrskanými citovými zkraty. Původní myšlenka snad měla smysl, celá ta nesmyslnost se nesmyslně znesmyslněla v totální slátaninu, kde se zhrzelej fízl hrabe ve sračkách minulosti tak důkladně, že posere život všem okolo. Plácáním a hledáním jakési pravdy, se Harrison Ford dostává na vrchol své Harrisnovské Fordovosti takovým způsobem, že se marně snažím najít důvod, proč by měl dál patřit mezi mé oblíbence. ()

HanSolo

Film Sydneyho Pollacka vzbuzoval velká očekávání, ale z velké části je bohužel nenaplnil (platí to především o nevýrazném scénáři). ()

Junkienka

Nooo...to co se mi na tom líbilo, byl asi ten konec. Nebyl to typický happy end :-). Jinak H. Ford mě prostě nepřesvědčil o svých hereckých kvalitách. Nemám toho chlapa ráda. Ale námět dobrý...Jiný hlavní hrdina a hned bych dala o dvě * víc...Njn....nemůžu mít vše. ()

Bigfuckman

Harrison Ford je u mě zaškatulkovaný jako nezapomenutelný Indiana Jones anebo jako typický policajt. Tyto role mu sednou jak prdel na hrnec. Akorát když se do toho připlete moc romantiky stávají se jeho role kontraprodukrivní což jasně dokazuje tento snímek. Romantická idyla na jejímž zrodu stálo letecké neštěstí obou podváděných páru nestačila na to vytvořit kvalitní film. ()

Whiskas

Scénáristika se nejeví jako těžké povolání, když stačí dát do každé scény větu typu "Bude to tak lepší " a máte film s Harrisonem Fordem v hlavní roli. Mé hodnocení zřejmě není objektivní (Kristin Scott Thomas nepatří mezi mé favoritky), ale myslím, že jsem viděla mého kandidáta na nejhorší romantický film. ()

Kaučuk odpad!

Nedopátral jsem se ničeho, co by se mi na filmu líbilo. I ta hudba mě znepokojovala. Absolutně nedůvěryhodný nesmysl. Fordova mimika by slušela spíš Terminátorovi. ()

maoc

Z námětu šlo vytřískat mnohem víc, chytit to do ruky pořádný režisér a scénárista. Moha to být mrazivá studie o posedlosti odpověďmi, které nelze dostat, o závislosti na minulosti a pravdě. Takhle to jen přešlapuje mezi nefunkčním dramatem a nemastným neslaným romantickým filmem. ()

MirkaP

Začátek slibný až strhující. Pak se to rozbředne a je to o ničem. Hlavní představitelé se snaží, ale marně. ()

iz67

Po prvních 15 minutách, kdy by člověk mohl doufat, že nedojde na nejhorší, tak dojde na nejhorší. Hrozný dialogy, neskutečný situace, huuuuu. Pak to ale teprve začne; při každém unylém bolestném pohledu od Forda máte pocit, že se musíte jít okamžitě osprchovat, a . Prostě hrůza ()

Mata84

No ano, namet by aj mohol byt zajimavy.......ale to spracovanie....straaaaasna nuda, este teraz zivam, ked si na to spomeniem Pozrela som si tento film len kvoli Harrisonovi, jeho sarm je neodskriepitelny....a suhlasim s nazorom, ze jeho herecka partnerka sa k nemu absolutne nehodila..... ()

rischa65

Na tento film by vám mělo být přes čtyřicet a mít za sebou alespoň jeden rozvod nebo zásadní zkušenosti s nevěrou v partnerském vztahu. Jináč nechápete, o čem to bylo. Výborně režírovaný, postupně dávkovaný, psychologický snímek, rozehraný v několika rovinách. Skvělý nápad a Harrison Ford v hlavní roli. Příběh kazilo pomatené a nejasné chování hlavní hrdinky, ale pokud vezmeme v úvahu, že měla být senátorkou v USA, tak to bylo vlastně všechno o.k. ()