poster

Na Hromnice o den více

 • USA

  Groundhog Day

 • Slovensko

  Neuveriteľný deň

 • Slovensko

  Na Hromnice o deň viac

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ****

  Škoda, že se z toho sympatického cynika stal ke konci tak nesnesitelně dokonalý klaďas. V první polovině strašně vtipný film se společně s ním změnil v příjemnou romantiku, což mě osobně úplně nenadchlo. Kvalitu si to ale zachovává po celou stopáž velmi nadprůměrnou.(29.4.2011)

 • pan Hnědý
  ****

  Společně s Weirovým Truman Show nejoriginálnější (americká) komedie posledních dekád. Scénář za milion. Kde jsou minimálně oscarové nominace pro Billa za hlavní roli a scénář?!(8.3.2015)

 • Radek99
  *****

  Naprostý fakt - snad nejlepší crazy romantická komedie, která kdy vznikla a rozhodně to nejlepší ze sklizně americké kinematografie 90. let... Velmi originální nápad (později tolikrát variovaný - viz třeba 50x a stále poprvé), skvělý scénář a především pak Bill Murray!(29.7.2011)

 • castor
  ****

  Tuhle zdánlivě beznadějnou komediální smyčku už viděl zřejmě každý. I tak dokáže po letech znovu a znovu překvapit/potěšit/dojmout. Co je podle cynického moderátora počasí horší – svišť, sněhová bouře, vězení, Dylanova ranní píseň z rádia, otravný spolužák ze školy nebo ledová louže, které se musí naučit vyhýbat? Tenhle den už tu jednou byl, všichni se chovají stejně jako minulého dne a vypadá to, že ráno se vše bude opakovat. Uvízl v nekonečné sérii stejných čtyřiadvaceti hodin. Výhody: může zamachrovat ve vědomostní televizní soutěži, využije předchozích informací ke sbalení opačného pohlaví, pořádně se nacpat, ukrást peníze bez následků… jenže zaujmout krásnou producentu, na které mu skutečně záleží, a navíc za jeden jediný den, to je docela oříšek. Originální nápad dělá z téhle milé a inteligentní látky nezapomenutelný kus, kterému ani nevadí to, jak je americký a plný morálního poselství. Bill Murray a Andie MacDowell jsou k nakousnutí. Podle toho, jakého je divák pohlaví. Tohle se prostě musí líbit..(3.2.2012)

 • TheMaker
  ****

  Originální film se skvělým herectvím Billa Murraye. Opakování jednoho a samého dne bych chtěl taky zažít, ale musel bych dopředu na 100 % vědět, že to jednou skončí :)(7.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace