Na Hromnice o den více

Neuveriteľný deň

Na Hromnice o deň viac

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Bill Murray je největší sekáč:D(18.11.2004)

Nápaditá časovka, ale slabá komedie.(24.4.2011)

Vynalézavý, vtipný a důvtipný film. Sálá z něj (i přes sněhovou bouři a počáteční depku Billa Murrayho) velmi laskavá a milá atmosféra. Navíc kdo by nechtěl prožít milostný románek s půvabnou Andie MacDowell třeba miliónkrát! DNES JE...ZÍTRA.(22.8.2002)

Nejdřív jsem u téhle záležitosti měl o stupínek nižší hodnocení, ale cca. po tisícovce hodnocení jsem zjistil, že o mnoho lepších (čistokrevných!) komedií jsem moc neviděl. Bill Murray v ní doslova kraluje, a hlavně díky němu neomrzí ani na několikáté zhlédnutí. Navíc může fungovat i jako humorné ohlédnutí za životem. Schválně, přiznejte se, kdo jste ani na chvilku po Philově handicapu nezatoužil?(22.10.2005)

Když americká romantická komedie, která není úplně jednotvárná a dějově pitomá, "Na Hromnice o den více" bude jednou z hlavních kandidátek. Zajímavý nápad, naprůměrná atmosféra a především Bill Murray ve svůj průměr vysoce převyšující roli a ideálně romantická Andie MacDowell. Pro Jiřího K.: máte pravdu, co se týče psychologie postav i logiky děje, avšak na to bych si u romantické komedie většinou nestěžoval. Trochu kontroverznějších názorů není nicméně nikdy dost.(20.4.2005)