poster

Na Hromnice o den více

 • USA

  Groundhog Day

 • Slovensko

  Neuveriteľný deň

 • Slovensko

  Na Hromnice o deň viac

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  *****

  Inteligentní, citlivá, zábavná, dojímavá - to všechno je komedie NA HROMNICE O DEN VÍCE. Sladká Andie MacDowell, zábavný a soucit vzbuzující Bill Murray. Ona ta časová smyčka není zas tak špatná. Někdy bych Bille s tebou i měnil...(1.6.2002)

 • Eddard
  *****

  Můj nejoblíbenější film z dětství... Bratr ho kdysi donesl z videopůjčovny. Viděl jsem ho nejmíň pětkrát a vždycky mě dostane - výborný námět, vtipný scénář s rozumnou dávkou morálního ponaučení, krásná Andie, kvůli které byste se určitě rádi změnili taky, a samozřejmě Bill, který už to tehdy měl v sobě, jen si toho asi nikdo nevšiml tolik jako deset let poté, když mu Lost in Translation odstartovalo raketový comeback do hvězdných výšin, kam patří i s chlupama. K mým nejmilejším filmům toho bohužel většinou nemám mnoho co říct... 100%(18.6.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Dneska máme 2. 2. stejně jako včera. Co mám dělat? Dělej si co chceš, Phile. Něco se nauč, pořádně se najez, někoho osoulož, zabij kolegu meteorologa sviště, pořádně chlastej, zabij sebe, něco ukradni nebo cokoli jiného. Mě to bude vždycky bavit.(5.8.2011)

 • EdaS
  *****

  Ďábelsky vtipná, neskutečně milá a decentně dojemná komedie, kterou doceňuji čím dál víc. Až budete chtít změnit svůj život, tohle je dobrý tip pro inspiraci.(10.12.2007)

 • Boss321
  *****

  Velice příjemná, laskavá a inteligentní romantická komedie s velmi originálním scénářem. Při sledování jsem si sám podal otázku co bych dělal kdyby se stále opakoval jeden a tentýž den??? Přiznám se, že mě napadlo spoustu různých věcí :-). Bill Murray je opravdu Pan Herec a opět podal výkon, kterému nelze nic vytknout. Nabalování Andie MacDowell by určitě potěšilo nejednoho muže :). Jedna z nejkrásnějších komedií jakou jsem viděl......(11.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace