poster

Na Hromnice o den více

 • USA

  Groundhog Day

 • Slovensko

  Neuveriteľný deň

 • Slovensko

  Na Hromnice o deň viac

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Originální, zábavné, inteligentní, důvtipné, ... Jednoduše moc příjemná zábava s dobrými herci a skvělým nápadem. Podle mě jedna z nejlepších romantických komedií, jaké kdy vznikly.(25.2.2005)

 • Lima
  *****

  Inteligentní, citlivá, zábavná, dojímavá - to všechno je komedie NA HROMNICE O DEN VÍCE. Sladká Andie MacDowell, zábavný a soucit vzbuzující Bill Murray. Ona ta časová smyčka není zas tak špatná. Někdy bych Bille s tebou i měnil...(1.6.2002)

 • Malarkey
  ****

  Příjemná nápaditá komedie, která ale na plný počet nemá. Její jedinou výhodou je totiž jen ten originální příběh a samozřejmě Bill Murray. Legrace samotná už je trošku mimo. U komedií je to prostě tak, že buď vám sednou naplno, nebo se prostě líbí a jsou sympatické. Na Hromnice o den více je přesně ten druhý případ. Když dám komedii pět hvězdiček tak počítám s tím, že se na ní příště zase podívám a vidím jí stále dokola a nepřestává mě bavit. Tady bych to asi úmyslně nevyhledával, ale sympatické to rozhodně bylo.(1.12.2009)

 • berg.12
  *****

  Nejdřív jsem u téhle záležitosti měl o stupínek nižší hodnocení, ale cca. po tisícovce hodnocení jsem zjistil, že o mnoho lepších (čistokrevných!) komedií jsem moc neviděl. Bill Murray v ní doslova kraluje, a hlavně díky němu neomrzí ani na několikáté zhlédnutí. Navíc může fungovat i jako humorné ohlédnutí za životem. Schválně, přiznejte se, kdo jste ani na chvilku po Philově handicapu nezatoužil?(22.10.2005)

 • Segrestor
  *****

  Ten fantastický prvek nekonečně dlouho opakujícího dne a humor z něj vyplívající je to, co dělá film tak přitažlivým. Jeden bez druhého by byly jako Lauer bez Hardyho, jako Simon bez Furunkla. I když, dovedu si docela dobře představit drama muže, který je zaseknutý v stále se opakujícím stejném dni. V tak "roztomilém" americkém městečku by to skutečně muselo být o nervy. Zde je to vlastně i pro Billa Murraye docela drama, jenže on to stále obrací v humor. A tak je tahle kombinace nakonec asi nejlepší. Pro mě je to film, který můžu vidět klidně i rok co rok. Asi tak, jako nám cpali každé vánoce Mrazíka, mohli by nám na Hromnice (2. února) cpát tohle. Nakonec bychom třebas mohli s Billem Murayem poznat, jaké to je, prožívat něco stále dokola.(14.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace