poster

Na Hromnice o den více

 • USA

  Groundhog Day

 • Slovensko

  Neuveriteľný deň

 • Slovensko

  Na Hromnice o deň viac

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 1993, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  *****

  Krásné. A dá se na to dívat znovu a znovu. Bill Murray exceluje a Harold Ramis je režijně na svém vrcholu.(4.12.2006)

 • Anthony
  *****

  Z tématu neustále se opakujícího se dne se asi nedalo dostat více nápadů. Především mistrovský scénář navíc skvěle zahraný Billem a Andie. Navíc je to i proměně Billa v lepšího člověka, takže tu máme i jakési poučení. Ale to už je jen takový bonus - především se budete smát od začátku do konce.(26.7.2003)

 • Djkoma
  ****

  Jednoznačně moje nejoblíbenější komedie s Billem Murrayem. Jeho komediální talent, založený na tupé koukání a na naprostém klidu mě dokázal rozesmát už za mladých let. Bohužel jsem se v poslední době nedostal ke sledování tohoto skvostu s neustálým opakováním jednoho dne, což snad brzy napravím. Přesto je to vtipná komedie, která využívá "paradox neustále se opakujícího dne" velmi dobře a některé scénky jsou až neskutečné (setkání se spolužákem, svišť....). Do toho ještě příjemná Andie MacDowell, která doplňuje Murrayho na oko strnulé hraní svým příjemným projevem. Rozhodně komedie pro každého.(17.7.2004)

 • Tyler
  ****

  Nemám rád romantické komedie.Ale je pravda,ža tahle je tak trochu jinde :-).Billa Murraye žeru už od dob "Caddyshacku" a když se takovejhle parchant změní kvůli okouzlující Andie MacDowellové,není se čemu divit :-).Fakt zábava - viz sebevražedné pokusy.(12.3.2003)

 • Segrestor
  *****

  Ten fantastický prvek nekonečně dlouho opakujícího dne a humor z něj vyplívající je to, co dělá film tak přitažlivým. Jeden bez druhého by byly jako Lauer bez Hardyho, jako Simon bez Furunkla. I když, dovedu si docela dobře představit drama muže, který je zaseknutý v stále se opakujícím stejném dni. V tak "roztomilém" americkém městečku by to skutečně muselo být o nervy. Zde je to vlastně i pro Billa Murraye docela drama, jenže on to stále obrací v humor. A tak je tahle kombinace nakonec asi nejlepší. Pro mě je to film, který můžu vidět klidně i rok co rok. Asi tak, jako nám cpali každé vánoce Mrazíka, mohli by nám na Hromnice (2. února) cpát tohle. Nakonec bychom třebas mohli s Billem Murayem poznat, jaké to je, prožívat něco stále dokola.(14.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace