poster

Magická hlubina

 • Francie

  Grand bleu, Le

 • slovenský

  Magická hlbočina

 • anglický

  Big Blue, The

Drama / Romantický / Dobrodružný

Francie / USA / Itálie, 1988, 132 min (Director's cut: 168 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vitex
  *****

  Fascinující, skrz naskrz prolhaná pohádka pro kluky, studie obsese a umanutosti, s několika skvělými pravdivými momenty a lehce nevěrohodně napsanou hlavní ženskou postavou. Nezapomenutelný poslední záběr (evropská verze).(18.7.2011)

 • FrodoF
  *****

  Krásný film s krásným koncem a se skvělými Jeanem-Marcem Barrem a možná ještě lepším Jeanem Renem. Besson bejval zkrátka vynikající režisér.(16.1.2004)

 • Lima
  ****

  Vášnivý potapěč a amatérský oceánolog udělal radost sobě i mně. Jeho film hýří sluncem, rozličnými odstíny modře, člověk má úplnou chuť navléct se do plavek a skočit do moře. A ačkoliv samotný děj příliš optimistické vyznění nemá, dýchá z něho na mně pohoda a Bessonova láska k moři. A Eric Serra - ten se tu našel. Uplatnil tu svoji zálibu v syntetických zvucích, které přeměnil v ambientní plochy, které se krásně poslouchají. Vlastním soundtrack, je to velice relaxační album, úplně něco jiného než Serrova zvuková kakofonie v 5.elementu(24.8.2003)

 • T2
  ***

  Rozpočet FRF 80,000,000Tržby USA $3,580,882Tržby Celosvetovo $22,700,000/60%/(28.6.2005)

 • H34D
  ***

  Ač je rozjezd nepochybně zajímavý a vlastně i rozmáchlý a velkolepý, zbytek filmu jaksi nedokáže proplatit šeky, které právě úvodní kapitola vypsala. Láska k potápění není opodstatněna více než tvrzením, že "tak to prostě je". Souboj dvou mistrů v pokořování rekordů už je o poznání chytlavější, přesto se mi zdá, že film nedokáže překonat poměrně povrchní/ploché vyznění. Na vině je z velké části hlavní postava, Jacq je vlastně takový asociální, nemluvný, lehce zoofilní top model, jehož vnitřní prožívání je tak dlouho zastíráno tajemnem až nakonec z filmu vyplyne, že je to dement... 6/10(2.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace