Tiiso

Já si osobně myslím, že každý takový film jako je tento, především samotné tvůrce baví natáčet; a že to samotné natáčení pro ně musí být ohromná zábava. Bez té zábavy by totiž ten snímek nefungoval. Dát dohromady tolik klišé a uvařit takový guláš, to už člověk musí mít v sobě kus nadhledu, sebeironie a drzosti. Rodrigez dokázal, že tohle všechno má. Navíc ukázal kus svého přirozeného talentu co se týče technického zpracovávání filmu. Dělat si sám scénář, režii, střih, složit hudbu a snímek bezvadně ozvučit to vyžaduje velký um. Banderas se ve své roli našel, Hayeková mu sekunduje tak jak se od takové role a její představitelky čeká a všichni ostatní jsou jakoby přesně vystřižení z toho největší desperádovského braku jaký pohledáte. K tomu drnčí na strunách kytar dobrá hudba. Co více by jste chtěli? ()

Dantte..

Nejlepší film Roberta Rodrigueze i Antonia Banderase. Tady nejde o scénář, ale o styl jakým to je natočené. Bojové scény jsou absolutně nadčasové, ve světě filmu nevídané a originální. 80 % ()

Alojs

Tuna nezapomenutelné akce, lopaty hlášek, jedna nezapomenutelná historka s pochcaným barem, nehorázně našlapaný Banderas a pak... jako třešnička na mexickém dortu... Salma Hayek na vrcholu sex-drajvové stupnice. Škoda až příliš překombinovaného pokračování. Tohle se však Robertovi povedlo. ()

Rodin

Tenhle kousek se u mě minul účinkem zcela a naprosto. Z mého pohledu Rodriguez nic slabšího ve své filmografii nemá. A "besné prsníky" Salmy Hayek to rozhodně nevytrhly. ()

Kalisek

Nevšední akční jízda plná nezapomenutelných hlášek. Nebýt na můj vkus až moc ujetého finále tak za 5* i přesto můžu jen vřele doporučit. ()

hoid

Jedinecny mix westernu, akcie a typickych hlasok. U mna tento film definoval Rodriguezov zaner. Neni divu ze tymto filmov ho dostal do holywoodu. Ako zaujimovost - Desperado je holywoodska verzia Rodriguezovej prvotiny El Mariachi. Povodny herec sa objavi na konci filmu :) ()

Stanix

S odstupem času a po již několikátém shlédnutí tohoto snímku jsem musel hodnocení malinko zkorigovat. Romantické scény se Šelmou a Tondou, kterých je obsaženo až nadmíru, lezou malinko do zábavy filmu a místy jsou tak otravné, že je prostě už rovnou přeskakuju. A jako obvykle Rodriguezovo ulítnutí, jehož se dopouští většinou v závěrech svých akčních "pohádek", je zde přítomno jako vždy. Nicméně akce zůstává sqele zábavná i dnes a černohumorný hláškující Joaquim "Bucho" je prostě naprosto nářezový. ()

Worry77

Pro mne teda velký zklamání... Nechápu co na tom všichni vidí. Celý film je v podstatě jenom o střílení a spoustě krvi. Jasně, netvrdím, že podobné snímky mě již někdy v minulosti neoslovili, ale tohle mi přijde scénáristicky opravdu podprůměrný. Jediný co se dá vyzdvihnout jsou hlášky a některé momenty (které jsou dobře zpracovány buď stylem natočení nebo prostě něčím jiným). Bez tohoto typu filmu se dokážu docela dobře obejít. ()

papadoce

Desperado, joooo Desperado. Moja mladosť a vôbec najlepší film drbnutého Bobbyho Rodrigueza. Banderas v jednej zo svojich dvoch najlepších životných rolí a Salma Hayek nádherná ako raj samotný. Na tento akčňák sa dokážem dívať opakovane. Je to vtipné, krvavé a sexi. V zásade jednoduchý príbeh pomsty vsadený do Méchika. Samý špinavý zaprášený vágus a pamätáte, prekrásna Salma. Aleže neuveriteľná. Ak ku tomu pripočítame dokonalý soundtrack, dostaneme klasiku vo svojom obore. Všetko čo prišlo s Mariachim predtým a potom bol odpad. Toto je mega. Kultovina. ()

Ex_Machina

„Hledám muže jménem Bucho.“ Kým ho mariachi Banderas nájde, udeje sa veľa vecí.  Jeden z tých filmov , na ktorý sa dá pozerať s odstupom času stále dookola. Atmosféra špinavých mexických ulíc a bary plné podozrivých ozbrojených chlapov čo sa bojíte osloviť sa hravo postarajú o napätie. Brutalita, vtip, tajomnosť, akčnosť a trefné hlášky sa tu prelínajú s nadupanými masakrami s citom pre detail.  Aj napriek slabšej druhej polovici dávam 5 hviezd preto, lebo je to kult čo má štýl. A ktorý chlap by nechcel mať charizmu ako António a ženu ako je Salma po boku ? Pre drobné rajcovné brunety mám slabosť. Záverom snáď len dodám, že to pivo v tom podniku by som rád ochutnal. ()

Clark_Kent

Co víc napsat než fenomenální vtip o chcaní od Tarantina. Pak kurevsky sexuchtivá Hayek a střelecky přesnej Banderas. Dalo se to sledovat. ()

MaJes

Super film s vynikajúcim obsadením! Je to o niečo lepšie ako El Mariachi, dal by som 4,5*.Tiež súhlasím s tým názorom že prvá polovica je lepšia. A do úvahy pri hodnotení treba brať perfektnú Salmu Hayek :-) !!! ()

valkil

Pohodový film, který ovšem v poslední třetině ztrácí dech a nahrazuje vtip akcí. Kdyby se Rodriguezovi podařilo udržet nasazené tempo z počátku filmu, bylo by to za 5. Nelze nezmínit naprosto exkluzivního "kydala" Buscemiho. ()

zomb0

Určite najlepší diel trilogie Vtedy v mexiku. Začiatok filmu s Steve Buscemim bol geniálny a tarantinov vtip ktorý mu zachránil život...zapametám si ho do konca života. Úžastná hudba... ()

Kuba11

Film prošpikovaný vynikajicíma akčníma scenama, kultovníma hlaškama ala Quentin, nejlepší role Antonia Banderase, nádherná Salma Hayek a vynikající výstup Quentina Tarantina! ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?