jachnicka

Zřejmě Rodriguezův nejlepší film natočený ve svižném rytmu, který trochu stagnuje v druhé polovině. Ale přesto 4*. ()

Slick

Nejlepší scéna: do Tarasco baru přijde Quentin Tarantino a vypráví vtip :-) potom ho odvedou dozadu přes stylově upravené WC "out of order" a následná perfektní přestřelka s nadhodnocenými efekty, podobná té úvodní. Dobré herecké obsazení slibuje hezkou podívanou. ()

moviepill

Brilantne vyvážená zmes vražedného humoru a skvelej akcie s litrami krvi - to je Desperado! A medzi nami: tiež hrám na gitaru a spievam... :-) ()

lulu37

Chcela som dať trojku, ale jednu * pridávam vďaka Tarantinovej príhode o "ochčitom" barmanovi, pípe, pohároch, pulte...proste všetkom :D prišiel rozosmial ma a ako vidím, neni som jediná :) Desperado je pohodka, Banderas je fešák a Buscemi ma ako vždy potešil. ()

yazik

Akční podívaná se skvělými herci, u které se člověk nenudí. "A najednou přišel ten největší mexikán, co jsem kdy viděl, chlap jako hora."... ()

migsee

Parádní film. A vzhledem k tomu, že všichni vychvalují Antonia, já bych ráda vyzdvihla i minirole Steva Buscemiho a Quentina Tarantina. Pro mě ten film hodně vyšperkovali. Paráda! ()

ArtStyle

Dokonalost, Banderas je skvělý herec a tenhle film to rozhodně potvrzuje. A nesmíme opomenout to, že tento film také proslavil Selmu Hayek. ()

cguio

Antonio fakt se zbraněma válí, a když k němu připočtete ženské osazenstvo a Steva Buscemiho, kterého musí mít všichni rádi, vyjde z toho zajímavý, akcí nabity snímek, na který se stojí za to podívat. ()

Slam7

Na scénu s masakrem v baru se nedá zapomenout. Hned na začátku vás nadchne příběh vyprávěný Buscemim, jste tak zvědaví, že vám to nedá a koukáte až do konce. Obě pohlaví si tu přijdou na své...na jedné straně hodně temperamentní Banderas a pro pány je tu prvotřídní, pro mě asi nejvíc sexy ženská Salma Hayek!!! Já tu paní miluju:-* ()

elanista1

Uz je trapne vychvalovat, vsetko bolo povedane, ale predsalen spomeniem veci co sa mi najviac vryli. Neskutocne pritazlivy nahladko oholeny Antonio Banderas taha film velmi dobrym smerom a dava jednu hlasku za druhou /"Uz som ti podakoval?"- "Este nie"- "Ale podakujem ti"/, kuzelne usmievava latinka Salma, ktoru som si doteraz nevsimal a mozem sa hanbit. Dalej Rodriguez a jeho nenormalna rezia, ktorou drazdi oko a aj dusu divaka, a neprieci sa zlikvidovat aj charakterovo mimoriadne zaujimavu postavu, a samozrejme srsi milionom akcnych napadov /teda akcny zaner nemam az tak napozerany/ a u divaka dokaze vyvolat napatie v kazdej scene. Humor tiez nechyba, hlupy usmev som mal na tvari s prestavkami takmer cely film. Ku koncu som si uz sam sebe trocha privrával, ze ake to je neuveritelne, ale treba uznat ze zaver nebol stopercentny. Nezabudnime na Tarantina a jeho rozpravanie vtipu, ktory nebol ani tak smiesny jeho obsahom, ale skor talentovanym slovnym prejavom.Buscemi a nezabudnutelny prolog, ktory navadza tajomnu atmosferu.A aby som nezabudol, mozno je to prehnane a este som po dopozerani opity jej krasou, ale Salma Hayek je v Desperadovi najkrajsia zena aku som kedy vo filme videl. ()

Mamutol

Krásná Salma a neprůstřelný hrdina, kterýmu se vyhýbají všechny kulky světa. To jsou bohužel 90-tá léta, kdy tyhle akční filmy frčely. ()

Marv

Střílečky nejsou zrovna mým šálkem kávy, až na pár vyjímek mezi které Desperado bezesporu patří,má styl,charisma a koule ()

raoul

Na první zkouknutí bomba, na druhé najdete spoustu hezkých detailů a vychytávek, na třetí si opravdu pochutnáte, na čtvrté doporučujete kde můžete a páté si schováte na horší časy ... ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?